Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ha az incelség kizárólag...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha az incelség kizárólag mentális probéma, akkor hogyhogy nincsenek chad incelek?

Figyelt kérdés

Szóval ugye itt az a narratíva, hogy nem a kinézet számít, az incelek mind mentális betegek akik pszichiátriai kezelésre szorulnak, és akkor rögtön lenne is barátnőjük.


De akkor hogy lehet, hogy az incel betegség kizárólag ronda és alacsony férfiakat támad meg és soha sem 180+ centis helyes pasikat? Hogyhogy a ronda alacsony pasik ennyire könnyen elkapják az incelséget? Ez véletlen lenne?


37F incel


2022. ápr. 30. 12:43
1 2 3 4 5
 31/43 anonim ***** válasza:
25%

#29


"kényszerből, (mikrobuszos külföldre utazás), kétszer 24-26 órát"


Semmi extra nem lehet a gyerek...

2022. ápr. 30. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/43 A kérdező kommentje:
31: pont ezért mondom, hogy zenész vagy egyéb "művész" lehet, esetleg sportoló
2022. ápr. 30. 17:28
 33/43 anonim ***** válasza:
100%

29, KATA-s vállalkozó, nyelvtanár. Emellett villanyszerelő szakmája is van, de abban csak hébe-hóba dolgozik. Van pirotechnikai végzettsége és C-s, valamint targoncás jogsija is. Meg lufit hajtani is tud.

De az alap a vállalkozás.

2022. ápr. 30. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/43 anonim ***** válasza:
100%

31, valahol épp ez a lényege annak, amit írtam. Hogy nem kell, hogy valami extra legyen. Lehetőség kell, hogy megmutassa, hogy meg vannak azok a kellő kvalitások és olyan nő, aki erre fogékony.

De, ha ezek eleve nincsenek, akkor a lehetőség se jön el soha.

2022. ápr. 30. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/43 anonim ***** válasza:
6%

#33


Egy aluliskolázott csóró senki ez pedig téged is belő szintre különben nem egy ilyennel állnál le...

2022. ápr. 30. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/43 anonim ***** válasza:
100%

35, gondold ezt, ha ez jól esik. A kérdés itt amúgy se ez volt, hanem a külső, illetve a magabiztosság és egyéb férfias jellemzők.

Egyébként, külföldön végzett iskolával tanít itthon, annyira hülye nem lehet. Nekem két diplomám van jelenleg, illetve egy plusz szakvizsgám. Nem gondolom, hogy bármelyikünknek is szégyenkeznie kéne.

Viszont úgy érzem, ha nincs igazán mibe belekötni, új kártyákat dobsz be, csak, hogy igazad legyen. A tanultság korábban valahogy nem volt a lista része nem?

2022. ápr. 30. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/43 anonim ***** válasza:
0%

#36


Arra akartam reflektálni, hogy ha hozzá képest jobban néznél ki, nem egy ilyen nieamanddal állnál le. Ez mind csak azt jelenti, hogy te és ő sincs szinten kívül. Mint már mondtam saját szintjén mindenki talál magának ebben nincs semmi új.

2022. ápr. 30. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/43 anonim ***** válasza:
0%
*niemand
2022. ápr. 30. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/43 anonim ***** válasza:
94%

37, tehát az nem lehetséges, hogy van akinek a külső egész egyszerűen kevésbé szempont? Érdekes meglátás. Ebben nem fogunk egyetérteni.

Én ismerem magunkat, tudom mivel hódít a párom és tudom én hol állok a világban, illetve mit látok benne.

Nagyon eltérő az, amit a világról, emberekről, kapcsolatokról tartunk.

2022. ápr. 30. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/43 anonim ***** válasza:
95%

37


És még a nők vannak vádolva felszínességgel, miközben a magadfajta is a külső alapján ítélkezik és rangsorol be másokat..

2022. ápr. 30. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!