Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ha az incelség kizárólag...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha az incelség kizárólag mentális probéma, akkor hogyhogy nincsenek chad incelek?

Figyelt kérdés

Szóval ugye itt az a narratíva, hogy nem a kinézet számít, az incelek mind mentális betegek akik pszichiátriai kezelésre szorulnak, és akkor rögtön lenne is barátnőjük.


De akkor hogy lehet, hogy az incel betegség kizárólag ronda és alacsony férfiakat támad meg és soha sem 180+ centis helyes pasikat? Hogyhogy a ronda alacsony pasik ennyire könnyen elkapják az incelséget? Ez véletlen lenne?


37F incel


2022. ápr. 30. 12:43
1 2 3 4 5
 21/43 anonim ***** válasza:
17%

#18


Nem vagyunk egyformák és tippre te még fiatal vagy ezért amit most mondok megértem, ha nem fog érdekelni, de van előnye is. Pl. marad időd/pénzed és nem kell elviselned a hülye nők szarságait meg állandó félrelépéseit. Minden másra ott a Mastercard, ha érted mire gondolok ;).

2022. ápr. 30. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/43 A kérdező kommentje:

>marad időd/pénzed és nem kell elviselned a hülye nők szarságait meg állandó félrelépéseit

na az aztán ad értelmet egy életnek, nem mondom


>még fiatal vagy

sajnos már nem

2022. ápr. 30. 17:11
 23/43 anonim ***** válasza:
93%
Úristen, a kuurva különleges vérvonalad miatt akarsz kölyköket?
2022. ápr. 30. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/43 anonim ***** válasza:
2%

#20


"mert teljesen semleges külsőre"


Magyarul nem jóképű (ronda/átlagos). Te pedig kizárt, hogy jó nő legyél, mert nem álltál volna le vele -> szint = szint.

2022. ápr. 30. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/43 A kérdező kommentje:
24: nem derült ki, hogy kicsoda-micsoda a pasi, simán lehet, hogy a státuszával kompenzálja a kinézetét. tippre zenész/énekes.
2022. ápr. 30. 17:13
 26/43 anonim ***** válasza:
30%
22, adj le spermát. Máris tovább adtad a genetikád. Mellesleg, ha van testvéred, akkor nem szakad meg a vérvonal, szóval, ebben az esetben kár ezen aggódni. Ha nincs, az kicsit izgibb, de arra ott a már említett sperma bank.
2022. ápr. 30. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/43 A kérdező kommentje:
semmi garanciája nincs annak, hogy sperma bankból valaki elhasználná az én spermámat. meg kell adni alapvető fizikai/fiziológiai adatokat és a leendő kismamák nem hiszem, hogy ronda alacsony pasit választanának donornak, amikor magas helyes is lehetséges. nincs testvérem amúgy.
2022. ápr. 30. 17:17
 28/43 anonim ***** válasza:
93%

24, ez szerintem erősen relatív, már a jó nő kérdés. Sok pasinak tetszem, nem lenne nagy kunszt szexre embert találnom, de még kapcsolatra se. Több olyan visszajelzést kaptam, hogy egyértelműen jobban nézek ki a páromnál.

Egyszerűen annyiról szól a dolog, hogy rengeteg értéket találtam benne és számomra az, hogy fel tudok nézni rá, hogy erősnek találom, hogy magabiztos, értelmes, törekvő, férfias bőven elég ahhoz, hogy szexuálisan vonzónak találjam. Ezen és pár egyéb tulajdonsága miatt pedig párkapcsolatra is alkalmas. Emellett jó vele a szex.

Míg vannak, akik külsőre kifejezetten vonzóak, de sajnos kinyitják a szájukat. Volt olyan fiú, akivel ezért nem lett semmi. Egyszerűen butának tartottam, túl egyszerűnek ahhoz, hogy érdemben a társam legyen. Pedig, külsőre kifejezetten az esetem volt.

2022. ápr. 30. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/43 A kérdező kommentje:

>Egyszerűen annyiról szól a dolog, hogy rengeteg értéket találtam benne és számomra az, hogy fel tudok nézni rá, hogy erősnek találom, hogy magabiztos, értelmes, törekvő, férfias bőven elég ahhoz, hogy szexuálisan vonzónak találjam. Ezen és pár egyéb tulajdonsága miatt pedig párkapcsolatra is alkalmas.


Megtudhatjuk mi a foglalkozása?

2022. ápr. 30. 17:23
 30/43 anonim ***** válasza:
94%
Tehát nem barátnő kell, hanem hogy valakit tönkretehess egy terhességgel?
2022. ápr. 30. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!