Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ha az incelség kizárólag...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha az incelség kizárólag mentális probéma, akkor hogyhogy nincsenek chad incelek?

Figyelt kérdés

Szóval ugye itt az a narratíva, hogy nem a kinézet számít, az incelek mind mentális betegek akik pszichiátriai kezelésre szorulnak, és akkor rögtön lenne is barátnőjük.


De akkor hogy lehet, hogy az incel betegség kizárólag ronda és alacsony férfiakat támad meg és soha sem 180+ centis helyes pasikat? Hogyhogy a ronda alacsony pasik ennyire könnyen elkapják az incelséget? Ez véletlen lenne?


37F incel


2022. ápr. 30. 12:43
1 2 3 4 5
 1/43 anonim ***** válasza:
95%

Van itt egy incel, aki szerint van Chad incel.

Szerintem senki nem írta, hogy rögtön lenne barátnője egy incelnek attól, hogy nem elmeroggyant. Egyszerűen drasztikusan nőne az esélye. Pl., ha a sötét szobában ül valaki egész életében, lehet akármekkora Chad, egyedül marad.

Ahhoz, hogy azonnal találj nőt, varazspálca kell, nem pszichológus.

Nekem inkább az a vicces, hogy valaki kizárólag a külseje alapján lehet Chad szerinted. Ez legalább annyira hibás elképzelés, mint, hogy kizárólag az a baj az incelekkel, hogy csúnyák, amúgy olyan kis rendesek, sőt rendesebbek, mint a sikeresebb férfiak.

Mindkettő incel maszlag. Az incelség összetett állapot. Viszont jellemző rá a nevetséges végletekben gondolkodás. Lásd a saját kiírásod.

2022. ápr. 30. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/43 anonim ***** válasza:
94%

Nem biztos, hogy csak olyan incelek vannak, akik külsőre nem éppen macsóhímzések.

Viszont ez nem zárja ki azt sem, hogy az előnytelenebb külsővel megáldott személyek körében ne lenne több az ilyen gondolkodású.

A gondolkodásmód nem csak 1db tényező függvénye, mert ilyen alapon minden előnytelen külsejű ember egyből incelnek minősítené magát.

Ebből az következik, hogy még a 180 cm fölötti és egyben nők számára vonzó férfiak ("chad") is lehetnek incelek, amúgy ha sikertelennek gondolják magukat... :,D

2022. ápr. 30. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/43 anonim ***** válasza:
95%
A jokepu magasakat is megtamadja. Fejben dol el, hogy kibol lesz incel.
2022. ápr. 30. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/43 anonim ***** válasza:
94%

Nevetséges amikor az incelek fúrják egymást :D Kedves kérdező te vak vagy. Itt is szokott lenni bőven olyan kérdés, hogy egy 190-200 centis pasi kérdezi, hogy miért nem talál barátnőt. Ahogy helyes férfiaknak is lehetnek lelki problémái, mármint olyanok, amik hátráltatják az ismerkedésben.


Képzeld van magas, helyes incel is, meg olyan is, amelyik szerint a külső nem számít, a pénz viszont igen. Tehát pl. egy alacsony nem helyes incel mondja, hogy amúgy ha gazdag lenne, akkor lenne nője, mert a külső kevésbé fontos.

2022. ápr. 30. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/43 anonim ***** válasza:
94%
Zsédenyi Csaba, egykori PUA oktató, beszélt arról egy interjúban, hogy voltak a tanfolyamán olyan pasik is, akik tök jól néztek ki.
2022. ápr. 30. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/43 anonim ***** válasza:
97%

Unalmas már ez a téma. Lépj tovább, 37f.


Amugy meg: az incelség nem maga a sikertelenség, hanem a sikertelenség miatt fellépő hisztéria és elmebaj.

Lehetsz normális csúnya férfi, aki nem őrül bele a helyzetébe. Akarj inkább ilyen lenni, mint hogy a jóképűbb férfiak életére irigykedsz.

2022. ápr. 30. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/43 anonim ***** válasza:
25%

"az incelek mind mentális betegek akik pszichiátriai kezelésre szorulnak, és akkor rögtön lenne is barátnőjük."

Tyű, ha ez így lenne, minden 2. férfi a pszihológusokat hajkurászná hogy fogadják.

De én járok egyhez, és nem arról számol be hogy ez ennyire egyszerűen működne. Ellenben pokolian nehéz férfi társkeresési helyzetről maga a jó drága pszihológusom is beszámolt

Már arra akarta terelni a témát hogy mennyi ilyen pasas van, napestig tudta volna sorolni.

Természetesen megoldást nem tud kínálni, hiszen egy pszihológus nem csodadoktor.

2022. ápr. 30. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/43 anonim ***** válasza:
100%
6: PLUSZEGY!!!
2022. ápr. 30. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/43 anonim ***** válasza:
16%

#1: Ha a PwdiePie kinézetű srácra gondolsz, az troll és vagy visszaél az illető srác képeivel (mindig ugyanazokat küldi el) vagy nagyon súlyos mentális betegsége van és ezt nyilván tudja ő is.


Ja, és elmondása szerint 1,5 év alatt dugott meg valami 18 nőt, ami azért messze nem incelség.


Tudod, ahogy attól, hogy messzebb vagy Bill Gatestől, mint a kalkuttai koldustól, még nem leszel mélyszegény 200 ezres nettó fizetéssel saját lakásban, hitel nélkül, bármennyire is szereted így érezni meg ezt hirdetni magadról.


Az incelség egy skála, nem egy vagy-vagy dolog. Nyilván a srác kvalitásait, külsejét figyelembe véve a hozzá hasonló külsejű srácoknak normális személyiséggel küzdeniük se kell a nőkért, hiszen küzd értük annyi nő, hogy azt is alig bírják farokkal.


Senki nem vitatta, hogy a személyiségnek ne lenne komoly szerepe az ismerkedésben, pláne hosszabb kapcsolat folyamán. Arról volt szó, hogy jó külső belépőjegy a szexhez. Attól még el kell menned a bejárathoz és át kell jutnod a kidobón és a recepción. De ha nincs jegyed, akkor lehetsz te a világ legaranyosabb, legelragadóbb, legszimpatikusabb embere, már a kidobónál el fogsz akadni.


#1: " Pl., ha a sötét szobában ül valaki egész életében, lehet akármekkora Chad, egyedül marad."


Azért nagyon nem mindegy, hogy összekakaózott Garfield-os pólóban leviszi a szemetet és a liftben már ismerkedni kezd vele a csaj, akivel beszáll, vagy valaki rendszeresen találkozik több száz, emberrel, leül a villamoson lány mellé, stb. és semmi. Még akkor sem, amikor valamit beszélgetni próbál az eladó lánnyal, mert eszébe jut valami poénos. A poén tetszik a lánynak, de a srác nem, ezért le is zár azonnal és ez érezhető.


A jóképű srácnál meg a csaj fog kezdeményezni, poénkodni és a főnöke szól rá, hogy ne itt trécseljen munkaidőben vagy a csaja várja kint a srácot és nekitámad, hogy mit kellett visszaflörtölnie a csajnak, aztán jelenetet rendeznek az utcán, hogy visszamegy és kikaparja a szemét.


Senki nem mondta, hogy nincs jelentősége a szövegnek vagy a személyiségnek, csak, hogy a külső alap, kikerülhetetlen és 0. belépő szint. Azzal kezdődik el minden.


Sőt, ez, amit mondtam is ezt bizonyítja csak. Aki jó külsővel született rá se kényszerül arra, hogy különösebben gazdag, tartalmas személyisége legyen. Láttam én olyat, hogy a 1,5 órás távolsági buszon a lány beszélt, bújt a sráchoz, az meg passzívan, flegmán vágta az arcokat, aztán akkor fagytam le, amikor közölte vele, hogy "Jelölj be Facebookon, úgy vagyok fent, hogy ...., a profilképen vörös hajam van."


Ez így eléggé átlényegítette számomra azt, hogy "nem kommunikatív". Mert a srác elég extrém módon nem volt az. A lány mégis csüngött rajta.


"Nekem inkább az a vicces, hogy valaki kizárólag a külseje alapján lehet Chad szerinted."


Nekem meg az, hogy mennyire egysíkúan közelítik meg emberek a külsőt és aki szerintük csúnya, az már nem lehet Chad, illetve aki szerintük szép, az nem lehet incel.


1. Hetero férfiként nem vagy reprezentatív megítélni, hogy melyik másik férfi szép vagy nem szép.

2. Nőként mondani mindent lehet, de végül a szex fog dönteni, hogy hajlandó vagy-e aktusra az adott férfivel. A "én nem olyan lány vagyok" dumával lehet védekezni, egészen addig, amíg TÉNYLEG nem olyan lány vagy. De ha random idegent leszoptál egy fesztiválon, akkor igazán nem nagy áldozat egyik esete a vibrátor helyett a változatosság kedvéért, ha úgyis szingli vagy lefeküdnöd azzal a szerinted jóképű/helyes incellel. Na itt bújik ki a szög a zsákból... Nem tartod te őt jóképűnek, csak nem akarod megbántani vagy úgy vagy vele, hogy még hasznodra lehet, mintsem, hogy megsértsd.

2022. ápr. 30. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/43 anonim ***** válasza:
35%

#4: "Itt is szokott lenni bőven olyan kérdés, hogy egy 190-200 centis pasi kérdezi, hogy miért nem talál barátnőt."


Celebet azért nem szeretek linkelni, mert annyira ismert, hogy valaki egyből rá fogja vágni, hogy neki pont tetszik és nem tudod bizonyítani, hogy hazudik-e, hiszen elérhetetlen. De legyen.


Nem mindegy, hogy ő 190-200 centi: [link]


Vagy ő: [link]


Ahogy a 170 centi sem akkora hátrány neki: [link]


mint neki: [link]

2022. ápr. 30. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!