Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Átlagos vagy átlag alatti...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Átlagos vagy átlag alatti férfiak! Hogy tudtátok elfogadni hogy soha nem fogtok kelleni a szép nőknek?

Figyelt kérdés
2022. ápr. 28. 14:55
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:
77%
18 én sajna prostizok és néha társkeresőzöm de azért 99%ig fel adtam
2022. ápr. 28. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim ***** válasza:
85%
Én is inkább prostizok tavaly nyár óta havonta 1-2x. A társkereső appokat én is próbáltam, szex csak 1x volt ilyenből, meg 3-4 randi, de ennyi. A rosszlányok legalább jó csajok, legalábbis akikhez megyek.
2022. ápr. 28. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim ***** válasza:
39%
Én nem prostizok, soha nem érdekelt, ahogy a ronda nők se, meghagyom azokat a balfaszoknak...
2022. ápr. 28. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim ***** válasza:
100%
18-as vagyok: sokszor gondolkoztam hogy kipróbálom a fizetős szolgáltatást, de rájöttem, hogy nekem ez nem menne. Sose lenne bátorságom hozzá és őszintén, nem is nagyon találok olyan lányt pl rosszlányokon, akivel el tudnám képzelni. Legtöbbször c típusúak hirdetik magukat, legalábbis itt a környéken. BP-en lehet, hogy van sok jó pina, de csak ezért nem utaznék oda...
2022. ápr. 28. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim ***** válasza:
71%

Nyilván úgy hogy hanyagoljuk az egész társkeresés témát, és így lehet elfogadni.

Ha nem foglalkozunk nőkkel, akkor könnyebb elviselni a hiányukat is

2022. ápr. 28. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim ***** válasza:
100%
Nem elfogadás volt ez, inkább beletörődés. De sokat segített, hogy végiggondoltam mi miért történt, kibogoztam az ok-okozati összefüggéseket. Mivel nem önhibám miatt vagyok a szintemen, ìgy könnyebb elfogadni. Úgy gondolok rá, mint egy betegségre. A beteg emberek sem tehetnek az állapotukról általában.
2022. ápr. 29. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!