Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Átlagos vagy átlag alatti...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Átlagos vagy átlag alatti férfiak! Hogy tudtátok elfogadni hogy soha nem fogtok kelleni a szép nőknek?

Figyelt kérdés
2022. ápr. 28. 14:55
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
100%
Nem hat meg, nekem csak egy nő kell, aki nekem szép és én neki.
2022. ápr. 28. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
72%
Kérdező, mindenkinek más a szép! A szépség meg önmagában semmit se ér ha az illető hisztis p**a
2022. ápr. 28. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
19%
Idővel beletörődsz. Gondolom mindenkinek máskor jön ez el. Utána már nem különösebben fog zavarni.
2022. ápr. 28. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 Anton Chigurh ***** válasza:
46%
Ugy, hogy az en ertekrendemhez merve szep nökkel randiztam, akikröl idövel kiderült, hogy atlagosak ;)
2022. ápr. 28. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
78%

Úgy látom nem értitek a kérdést.

Szép nő alatt mindenki értse azt, amit ő szépnek talál.

Tehát hogy tudnád elfogadni, hogy soha nem fogsz kelleni olyan nőnek, aki tetszik neked?

2022. ápr. 28. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
40%

"Szép nő alatt mindenki értse azt, amit ő szépnek talál."


Nem tudom ki az a hülye, aki ilyenekkel hitegeti magát és másokat... Tudod van olyan, hogy konvencionális szépség. Én ronda vagyok, ha az én fotómat meg egyik jóképű haverom fotóját (vagy akár élőben is csináhatnánk ezt) odateszed 100 nő elé, akkor 100-ból 100 haveromat fogja választani. Ilyen egyszerű. Nincs olyan, hogy a szépség relatív. Mindenkinek ugyanaz kéne, csak nem mindenki kaphatja meg.

2022. ápr. 28. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
83%
Hát, én a nekem tetsző nőkkel randizok, pedig tök átlagosnak mondanám magam :D hiba a máteixban, vagy mi?
2022. ápr. 28. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
83%
Én nem vagyok hisztis elfogadom, de ez ott üt vissza hogy bennem sincs sok empátia más baja/ tragédiája kapcsán , azaz mindenki cipelje a maga keresztjét
2022. ápr. 28. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
100%
#6 Ember, ezzel én is tisztában vagyok. Csak arra céloztam, hogy ne adjanak kitérő válaszokat, mint 1,2,4. Mert persze hogy az ember 1-nek szeretne megfelelni, csak akkor van a gáz, ha sosem kellesz egyiknek sem.
2022. ápr. 28. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
32%

#7


Mert a saját szinteden vannak. Az emberek kb. 95%-a vagy még több a saját szintjéről választ. A kisebbség meg ezzel nem tud megelégedni, legyen az nő vagy férfi. Hát ők egyedül maradnak.


Nőket én se tudom sajnálni, mindegyik töménytelen mennyiségű megkeresést kap, szép nők válogathatnak a legjobbak közül, ha egy átlagos/ronda nőnek nem jut ilyen, hát így járt. Abszolút nem tudom sajnálni, lenne miből választania így is bőven...

2022. ápr. 28. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!