Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Átlagos vagy átlag alatti...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Átlagos vagy átlag alatti férfiak! Hogy tudtátok elfogadni hogy soha nem fogtok kelleni a szép nőknek?

Figyelt kérdés
2022. ápr. 28. 14:55
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:
82%
Gondolom úgy, ahogy azt fogadja el az ember hogy sosem lesz luxusnyaralója, magánrepülője, vagy saját egzotikus lakatlan szigete: annak örül amije van, reálisan gondolkodik a kilátásairól, és nem hajszolja magát az őrületig a felszínes, kapzsi vágyaival.
2022. ápr. 28. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 anonim ***** válasza:
100%
Mondjuk inkább azt, hogy a nőknek általában. A csajok egymás között nem szépség szerint barátkoznak, gondolom a kérdező barátait/haverjait (ha vannak) sem kigyúrtság vagy kinézet alapján válogatja. Szóval ha egy csajjal összejössz és "gyakorlatot" szerzel, akkor végül is bármilyen nőnél bepróbálkozhatsz, ha kicsit szokod a női észjárást. Ha ez nincs meg, akkor így jártál.
2022. ápr. 28. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 anonim ***** válasza:
70%

"A csajok egymás között nem szépség szerint barátkoznak"


Ezt nagyon rosszul gondolod. Férfiak nem ez alapján klikkesednek. Nők igen. Szép nő szép nőkkel barátkozik. Férfiak esetén még egy nyomoréknak (mint én) is lehetnek "menő" meg nőknél népszerű barátai, ha pl. jó humora van vagy egy ilyenek.

És még mielőtt valaki ledobná a kötelező közhelyet, humor ***nem*** számít nőknek. Kinézet számít, az alapján egyből mindenki "vicces" lesz meg okos is ;). Ronda vagy meg lehetsz akármilyen "mókás" meg okos akkor is csak a saját szinteden levő nőknél van esélyed.

2022. ápr. 28. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 anonim ***** válasza:
100%
#12es gondolom nem konzultált e y csúnya sem nővel ahhoz, hogy kialakitsa ezt a véleményt a női barátságok felszínességéről. De ki hibáztatja; a férfi szem észre sem vesz ilyeneket, nem a velük való beszélgetéssel rabolja az idejét.
2022. ápr. 28. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 anonim ***** válasza:
62%

13: "Szép nő szép nőkkel barátkozik."


LOL. Te már csak tudod. A GYK incelrészlegén mindent tudnak a nőkről, ezért incelek...:DDDDD

2022. ápr. 28. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 anonim ***** válasza:
51%
Olyan nőkkel randizom, akiknek tetszem. Ilyen egyszerű.
2022. ápr. 28. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 anonim ***** válasza:
41%
Ugy ahogy a ronda vagy idos nok hogy soha nem lesz jokepu vezerigazgato pasijuk.
2022. ápr. 28. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 anonim ***** válasza:
100%

13-as: ez így van, annyit hozzátennék, hogy a férfiaknál is jelen van a külső szerinti "osztályozás" egymás között, csak nem annyira látványosan. Egy (férfi) társaságban is szinte mindig a legrondább, legalcsonyabb, legnyomorékabb lesz leginkább kiközösítve csak amolyan "boxzsákként" funkcionál sok esetben az ilyen ember. Magyarán aki igazán ronda annak bárati sem nagyon lesznek, mert egész életében ki lesz közösítve.

Egyrészt azért mert a férfiak sem vállalják fel az extrém ronda, "creepy" haverjuk társaságát főleg nem nyilvánosan, mivel ez rájuk nézve is ciki lehet, ha mondjuk netalálntán egy csaj társasággal futnának össze.

A kérdésre váalszolva: úgy fogadom el, hogy nem csak szép, de semmilyen nőnek nem kellenék szinte. Ergo teljesen mindegy, hogy én mit csinálok, akarok e barátnőt vagy sem, kinél próbálkozom, vagy próbálkozom-e egyátlalán az eredmény minden esetben ugyanaz: kudarc és biztos visszautasítás, nagyon sokszor durván és megalázóan. Ezért próbálok nem foglalkozni a dologgal, soha semmilyen módon nem közeledek nőkhöz és ha valamiért a társaságomat "élvezné" véletlenül egy nő akkor is egyértelművé teszem, hogy nem érdekel (még ha amúgy érdeklne is normál esetben). Szóval tudatosan semlegesen viselkedek minden nővel, függetlenül attól hogyan néz ki és hogya nviselkedik velem. Nem hiányzik a brutális megalázás és leégés. Ha meg valamiért mégis elmenne az eszem és ismerkedni próbálnék akkor is azokra az esetekre emlékeztetem magam amikor nagyon durván megszívtam, hogy közeledtem bárkihez is.

2022. ápr. 28. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 anonim ***** válasza:
100%
Szép nő szép nőkkel barátkozik. Az lehet hogy valaki ezt nőként vagy női ismerőseire/rokonaira figyelemmel vitatja de ott igazából csak arról van szó hogy a náluknál rondábbakkal (is) barátkozik egy relatíve szebb. De mondom ezek nem szépek önmagukban hanem csak másikhoz képest. Pont az a lényege hogy jobban észrevegyék így a helyes fiúkák. A külön-külön (és valóban) szép nők akik instán jelentős számú követővel bírnak azokat kikkel látod ott pózolni/bulikázni/leszbizni? Vele egyívásúakkal rendre
2022. ápr. 28. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 anonim ***** válasza:
100%

#18


Ez a helyes szerintem is, én is teljes elkerülést alkalmazok. Úgy a legkönnyebb elengedni ezt.

2022. ápr. 28. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!