Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Aki fiatal korában is sikertel...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Aki fiatal korában is sikertelen volt a nőknél, az később, idősebb korában is az marad?

Figyelt kérdés

Itt vagyok én. Kb fiatal korom óta (15-16 éves voltam) szemét voltam a nők (és az emberek...) szemében. Sosem akart tőlem lány semmit, persze nekem tetszettek lányok, de kénytelen voltam lemondani róluk. Mindig mondták, hogy köszönik nem, mert más tetszik nekik. Elfogadtam akkor. Ez mostanra sem változott és már 30 vagyok. Semmi jelet nem kapok tőlük, hogy esetleg tetszenék nekik, még egy nyomorult szex vagy egy egyszerű beszélgetés sem jön össze soha senkivel... Lassan eljutok oda, hogy teljesen antiszociális lettem, és inkább undort érzek, ha a "nőkre" nézek/gondolok. Jól érzem magam így mostmár, mintha már kezdeném megszokni és beletörődni ebbe. Érdemes még küzdenem ezen érzés ellen, és próbálkoznom a nőknél, vagy adjam fel, mert már túl késő, hisz úgysem tudom már azokat a tapasztalatokat begyűjteni amiket fiatal koromban kellett volna? Kösz a válaszokat.


30/F



2022. ápr. 28. 13:34
1 2 3 4
 31/39 anonim ***** válasza:
80%
Sokat számít a közeg .. De az önbizalom is nyilván.. Ha azt sugárzod kifele , hogy egy roncs vagy aki helyben megakar halni,akkor az emberek is ezt fogják gondolni, viszont ha kihúzod magad emelt fővel oda baszol akkor utána te eszel a dzsulió.
2022. máj. 2. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/39 anonim ***** válasza:
65%
En 20 evesen vesztettem el a szuzessegem, elotte a kutyanak sem kellettem en sem. Most lassan 60. Nonel jarok. Volt egy 2 eves kapcsolatom a tobbi szinte csak szex. 30/F
2022. máj. 10. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/39 anonim ***** válasza:
84%

"Aki fiatal korában is "

IS? Honnan tudod?

2022. máj. 11. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/39 anonim ***** válasza:
43%

Én már 20 éves korom előtt is kellettem volna 22-26 éves sunciknak, csak engem ég akkor taszítottak (jó agy hülye voltam, ki kellett volna rántani a brét nekik, hadd imádják)


A hülye kis 13-15 éves nyávogós hugyosokra hajtottam még akkor.


De amikor már a férfiember "rájön" hogy működik az asszonyállat akkor nincs megállás, és mindíg van miből válogatni és kell is, mert amilyen változatos a külselyük pont ugyanolyan különböző a belsejük is, találkoztam már jópár buggyant / defektes csajjal előtte el nem tudtam volna képzelni, hogy ilyen egyáltalán létezik...


Sok köztük a biszex is, szerintem jóval több mint a férfiak között!


Persze nincs a homlokukra írva, csak érzed, hogy valami nem stimmel, máshogy működik a csaj mint kéne, és akkor a bolond férfi elkezdi magát megnyomorítani, meg hibáztatni a csaj meg röhög a háta mögött kb...

2022. máj. 27. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/39 anonim ***** válasza:
43%

31 tökéletesen így van!



Ami a nőknél a smink meg a ruha, és a szemfesték az a pasiknál a mell a bicepsz, a haj, a pénz meg az udvarias, de határozott és magabiztos célorientált stílus!


Előző voltam!

2022. máj. 27. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/39 anonim válasza:
79%
Idős korra be lehet érni.
2022. máj. 27. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/39 anonim ***** válasza:

Van egy fura dolog. 17-18évesen van aki felnőtt van aki gyerek. Szerelem,kapcsolatra alkalmasság terén is. De mivel alfa Joskának barátnője meg béta Petinek zéta Zoli is azt gondolja az az élet része. De ez nem igy van 20éves korodig ha nem tetszik meg senki és te sem senkinek esetleg nincs kölcsönös el kell engedni mint csülkös bableves után a pukit.

Engem is frusztrált,bár inkább az hogy csak nagyon gáz (rossz testartásu kellemetlen cigi szagu darabos járásu elhízott lányok)álltak velem szóba. Rájöttek igen nagy baromság volt ezzel foglalkozni. Az idegeskedés testi lelki problémákhoz vezet. Pl kinyírja az emésztést,alvás zavarok ....bőrbajok.

Aztán barátokkal eljártunk szorakozni,strand disco fesztivál koncert. Lányok is 17-22evesen csapatosan jártak addig meddig kis flört csokcsata összejött, discoban tapogatás izgatás...(sötétben mindenki szebb). Akkor az zavart,hogy ez a dolog pár boldog óra és végleg vége. Aztán megtanúltam ennek is örűlni. 20,5 éves koromtol jöttek a lányok sorba. Vettem egy 13 éves autót egy 18-23 eves lánynak igenis jó ha kulturált kocsiba teheti a popsiját még a szaktársai a vonaton rohadnak a melegben. Aztán az autó rohadt szét. De eddigre vokt önbizalmam és gyakorlatom. Elmentem dolgozni,újabb barátok és újabb bulik megint jöttek a csajok. Előbb írtam hogy kb mindenki a kategoriáját találta? Tehát 10 pontos pasira stratolt a 7-8pontos lány es így tovább. A 9-10 pontos lányok felszedéséhez akkor is villantani kellett a pénzt és egzistenciát. Szóval megtanultam elfogadni amit kapok,voltak barátaim és tudom élvezni a magányt is....fejlődtem

2022. jún. 11. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/39 anonim ***** válasza:

Gondolom azok a csajok, akik "jottek" is 30-as BMI felett voltak......



38F incel

2022. jún. 11. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/39 anonim ***** válasza:
BMI-nek semmi jelenősége, ha jól oszlik el, szép nagy dudák, kerek csípő, telt ajkak :) Kéne a francnak egy diótörő szúnyog...
2022. jún. 13. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!