Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Aki fiatal korában is sikertel...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Aki fiatal korában is sikertelen volt a nőknél, az később, idősebb korában is az marad?

Figyelt kérdés

Itt vagyok én. Kb fiatal korom óta (15-16 éves voltam) szemét voltam a nők (és az emberek...) szemében. Sosem akart tőlem lány semmit, persze nekem tetszettek lányok, de kénytelen voltam lemondani róluk. Mindig mondták, hogy köszönik nem, mert más tetszik nekik. Elfogadtam akkor. Ez mostanra sem változott és már 30 vagyok. Semmi jelet nem kapok tőlük, hogy esetleg tetszenék nekik, még egy nyomorult szex vagy egy egyszerű beszélgetés sem jön össze soha senkivel... Lassan eljutok oda, hogy teljesen antiszociális lettem, és inkább undort érzek, ha a "nőkre" nézek/gondolok. Jól érzem magam így mostmár, mintha már kezdeném megszokni és beletörődni ebbe. Érdemes még küzdenem ezen érzés ellen, és próbálkoznom a nőknél, vagy adjam fel, mert már túl késő, hisz úgysem tudom már azokat a tapasztalatokat begyűjteni amiket fiatal koromban kellett volna? Kösz a válaszokat.


30/F



2022. ápr. 28. 13:34
1 2 3 4
 1/39 anonim ***** válasza:
89%

Még beszélgetni sem tudsz az emberekkel, akkor mégis mit szeretnél? Ismerem az életutad; fiatalkorban kikosaraztak, akár bántalmaztak a nők, majd a számítógép világába menekültél, nem volt semmi interakciód emberekkel és most, 15 évvel később feleszméltél, hogy ez így nem jó.

Nos, ha te nem változtatsz, a környezeted sem fog. Ideje kimozdulni! Keresel egy új hobbit, ahol sok emberrel fogsz találkozni, érintkezni (lehet akármi, pl. jótékonykodás, társasjáték, túrázás) és megtanulsz emberekkel beszélgetni. Ezt megelőzően rendbe hozod a külsődet (pl. jó frizura, új ruhák). Kitartóan jársz társaságba, akkor 1-3 éven belül lesz változás

2022. ápr. 28. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/39 anonim ***** válasza:
19%

Ennyi idos korban mar csak a lepattano jut, ha jut. A dagadt, bajszos gyerekes anyukak....



37F incel

2022. ápr. 28. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/39 anonim ***** válasza:
90%

"Aki fiatal korában is sikertelen volt a nőknél, az később, idősebb korában is az marad?"

Attól függ mit tesz azért, hogy a helyzet javuljon.


"szemét voltam"

Miért voltál az?


"Mindig mondták, hogy köszönik nem, mert más tetszik nekik."

Az ismerkedés ilyen, nem tetszhetünk mindenkinek. Tartsd tiszteletben a döntését és keress tovább!


"egy egyszerű beszélgetés sem jön össze soha senkivel"

Miért nem tudsz senkivel beszélgetni? Mit csinálsz szabadidődben? Barátaiddal? Ha nincsenek, miért nem?


"teljesen antiszociális lettem, és inkább undort érzek, ha a "nőkre" nézek/gondolok."

Nők miatt válsz antiszociálissá? Miért? Hogyha férfiakkal se tudsz beszélgetni, nem érzed úgy, hogy benned van a hiba?


Küzdeni akkor érdemes, ha képes vagy felismerni a problémát és változtatni rajta. Nekem úgy tűnik, hogy az elmúlt 30 éved úgy telt el, hogy fogalmad nincs miért nem jön össze neked a csajozás és megoldás helyett bűnbakot keresel a problémára. Egyedül szerintem képtelen vagy megoldani a problémát, így ha valóban változást akarsz, keress fel egy szakembert!

2022. ápr. 28. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/39 anonim ***** válasza:
33%

"szemét voltam"

"Miért voltál az?"


Nyilván mert ronda. Máskülönben nők megvesznének érte. Barátaim miatt láttam milyen is az, amikor jól nézel ki és nők totál meghülyülnek tőled... Úgy könnyű csajozni ha tetszel nekik. Ugye :).


El kell engedni. Ennyit tudsz tenni. Ronda nőknek is csak a szemét jut így ha te tartod magad az elveidhez és nem állsz le velük, akkor az elég jó bosszú szerintem. Minden ronda férfinek ezt kellene csinálni.

2022. ápr. 28. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/39 anonim ***** válasza:
55%
Kèsőbb mèg sikertelenebb lesz, mivel öregebb ès csúnyább lesz.
2022. ápr. 28. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/39 anonim ***** válasza:
62%

Én 20 éves koromig voltam totál sikertelen a csajoknál. Egy 3 hetes tini járáson kívül senki szóba sem állt velem. Hogy miért? Mert akkora szerencsétlen lúzer voltam mint egy ház. A tükörből egy nyomorult nézett vissza rám.

Aztán elkezdett változni a személyiségem az önértékelésem és rájöttem, hogy igazából semmi baj nincs velem. Meg is lett az eredménye, rögtön összeszedtem valakit, elvesztettem végre a szüzességem. Ez akkora lökést és önbizalmat adott, hogy onnantól kezdve elszabadult a pokol, kb. minden nőneműt megfektettem a környezetemben. Akit kinéztem magamnak, azt olyan 75%-ban meg is tudtam szerezni. Azóta sincs ez másképp, bár már nem élek ilyen életet, így max csak jól esik ha látom egy lány tekintetén, hogy bejövök neki.

Hogy mi változott a két állapot között? Az égvilágon semmi, csak az, hogy mit gondolok/mit hiszek el magamról. Ezzel meg is teremtem a saját valóságomat.

2022. ápr. 28. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/39 anonim ***** válasza:
25%
6: utána pedig felébredtél 40 évesen és látod, hogy bilibe lóg a kezed.
2022. ápr. 28. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/39 anonim ***** válasza:
73%
7: a te dolgod, hogy mit hiszel el és mit nem. Ez a valóságon nem változtat. Bizonyára megvan rá az okod amiért számodra elképzelhetetlen mindez. Talán a saját kudarcaid…
2022. ápr. 28. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/39 anonim ***** válasza:
93%
Szerintem igen
2022. ápr. 28. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/39 anonim ***** válasza:
3%

#8


Meg talán mert rájöttél a saját szinteden neked is van esélyed. A gond akkor van, ha valaki rondaként szép nőt akar. Na, az nem fog menni :).

2022. ápr. 28. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!