Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Aki fiatal korában is sikertel...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Aki fiatal korában is sikertelen volt a nőknél, az később, idősebb korában is az marad?

Figyelt kérdés

Itt vagyok én. Kb fiatal korom óta (15-16 éves voltam) szemét voltam a nők (és az emberek...) szemében. Sosem akart tőlem lány semmit, persze nekem tetszettek lányok, de kénytelen voltam lemondani róluk. Mindig mondták, hogy köszönik nem, mert más tetszik nekik. Elfogadtam akkor. Ez mostanra sem változott és már 30 vagyok. Semmi jelet nem kapok tőlük, hogy esetleg tetszenék nekik, még egy nyomorult szex vagy egy egyszerű beszélgetés sem jön össze soha senkivel... Lassan eljutok oda, hogy teljesen antiszociális lettem, és inkább undort érzek, ha a "nőkre" nézek/gondolok. Jól érzem magam így mostmár, mintha már kezdeném megszokni és beletörődni ebbe. Érdemes még küzdenem ezen érzés ellen, és próbálkoznom a nőknél, vagy adjam fel, mert már túl késő, hisz úgysem tudom már azokat a tapasztalatokat begyűjteni amiket fiatal koromban kellett volna? Kösz a válaszokat.


30/F



2022. ápr. 28. 13:34
1 2 3 4
 21/39 A kérdező kommentje:
Tiszta hülyeség ez a "te szinted" dolog. Az egész világ ugyanilyen beteg és nyomorult...
2022. ápr. 29. 20:20
 22/39 anonim ***** válasza:
91%
Fiatal vagy mèg, ne add fel.
2022. ápr. 29. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/39 anonim ***** válasza:
91%

Miért hülyeség? Úgy gondolod egy rondának (legyen az nő vagy férfi) esélye van egy szépnél? Mégis miért lenne, ha egy szép megkap mindent a saját szintjéről? Erre jön még, hogy a nők anyukájuktól azt tanulták ők jobbat érdemelnek és emiatt állandóan azon jár az eszük hogyan lépjenek még feljebb...


Azt meg ugye tudod, hogy ha nem hiszed el ezt, akkor előtted a világ. Tinderen próbálj a te szintednél magasabban levő nőt összeszedni. Vagy az utcán vagy szórakozóhelyen. Majd gyere ide vissza és bizonyítsd be, hogy nem volt igazunk. Lehet pár embernek még segítenél is ezzel.

2022. ápr. 29. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/39 A kérdező kommentje:
Mert eléggé nonszensz dolognak tartom embereket szintekben mérni! De hát na. Beteg világ, nagyon beteg. Nem gondoltam volna, hogy ennyire elkorcsosul és kifordul magából ez a világnak nevezett fertő.
2022. ápr. 29. 20:36
 25/39 anonim ***** válasza:
85%

Amúgy szerintem is baromság szintekre sorolni akár magunkat, akár másokat. Bár én mindenféle skatulyát utálok. Talán találóbb egy spektrumként tekinteni erre az egészre. Mindazonáltal van rengeteg példa amikor egy előnyösebb és egy kevésbé előnyös külső adottságokkal rendelkező ember van együtt és teljesen jól megvannak. És nem kell a hülye duma, hogy ez kizárólag érdekből történhet meg a másik pénze miatt. Hozzáteszem jártam úgy, hogy felszedett (igen, ő engem) egy olyan csaj akinél sosem jutott volna eszembe próbálkozni, mert biztos voltam benne, hogy sokkal jóképűbb és férfiasabb pasik az esetei. Aztán lám…

Na de a témához visszatérve. Azt gondolom, hogy az emberek rengeteg felesleges akadályt, falat építenek fel saját maguk számára és mivel elhiszik, hogy ezek a falak valóban léteznek, így alkalmazkodnak is hozzájuk, ezzel leszűkítve a saját mozgásterüket. Érdemes önfejlesztéssel foglalkozni kocsit és elfelejteni ezeket a baromságokat, hogy incel meg tudom is én még miféle hasonló skatulyák vannak

2022. ápr. 29. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/39 anonim ***** válasza:
21%

"Hozzáteszem jártam úgy, hogy felszedett (igen, ő engem) egy olyan csaj akinél sosem jutott volna eszembe próbálkozni, mert biztos voltam benne, hogy sokkal jóképűbb és férfiasabb pasik az esetei. Aztán lám…"

Még véletlenül sem azért történt ez mert egy jóképű pasas vagy ááá dehogy!

Tudod kit etetsz meg ezzel?

2022. ápr. 29. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/39 anonim ***** válasza:
95%
Egy teljesen átlagos pasas vagyok. Te viszont annyira ragaszkodsz a hiedelmeidhez, hogy ismeretlenül is megpróbálod bizonygatni, hogy egy rohadt jó pasi vagyok. Mert ha nem így van akkor összeomlik a világod amit felépítettél?!
2022. ápr. 29. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/39 anonim ***** válasza:
7%

27#

Mivel tudom hogy hazudsz, ezért nem omolhat össze semmi

Tudod itt mindenki azt mond amit akar

2022. ápr. 29. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/39 anonim ***** válasza:
30%

#27


Ezt nem fogjuk tudni eldönteni képek hiányában. Én is inkább azt mondom, hogy vagy jól nézel ki vagy az a csaj mégse volt a szinteden felüli. Egy jó nő miért állna már le egy szinten alulival? A saját szintjén is megkap mindent + még jól is néz ki a másik. Ilyen hülye nő egyszerűen nem létezik.

2022. ápr. 29. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/39 anonim ***** válasza:
95%

Kollektív igazság nem létezik, csak mindenkinek a saját igazsága.

Ezzel a szintes baromsággal meg ne fárasszuk már egymást, tényleg rossz látni, hogy valóban elhiszitek ezt

2022. ápr. 29. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!