Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mennyi visszautasítás után...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyi visszautasítás után számít valaki incelnek?

Figyelt kérdés

2022. ápr. 22. 10:53
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
30%
Mindig mesélte, nem volt a rossza csaj, csak kicsit megizzadt a csaj lába és fura szaga volt, meg mikor nyalta, eléggé borostás volt alul. :D Régi szép idők. Meg amúgy ha egy pasi nem utolsó lúzer, tud beszélni, de nem jön be a nőnek, akkor a haverok ha sokat találkoznak azzal a kiszemelt nővel, akkor kicsit tudnak arra, hatni, tudják azt puhítani. Volt egy másik pasi ikerszobában, odavolt egy csinos fekete hajú csajért, de az vagy 6 szor lepattintotta. De mivel a csaj legjobb barátnője odajárt a koliban a szembe szobában a pasijához, így ez a csaj is sokszor felnézett oda. Ilyenkor mindig 2-3 an átmentünk hozzá, hogy miért nem jó neki a LAci, hisz hatalmas kan, sok pénze van,legjobb mindenben. Fél évig győzködtük a csajt, és a végén már elhitte, hogy ez a srác kell neki. Össze is jött vele, bár igaz csak pár szex volt közöttük, mert másban nem illettek össze.
2022. ápr. 22. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
81%

"Persze ehhez bírnia kellett a rengeteg elutasítást. Olyan 10/4-es volt a pasi fejre."

Nyilván ő csinálta jól, de az ilyen ember akkor is egy szociopata, akinek nem számít a visszautasítások sora. De mivel a legtöbb férfi (pláne az incelek között) nem mondható szociopatának, ezért a haverod módija nem ad megoldást a többi ember számára. A sorozatos visszautasítástól megundorodik minden jóérzésű ember, és egyszerűen nem hajlandó ismerkedni sokáig. Változó hogy meddig, de a heti rendszerességű sorozatpofonokat nem egy normális férfinek találták ki.

Csak úgy hogy értsd a problémát

2022. ápr. 22. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
67%
12. Jaja, de előtte a haverom beivott, úgy csinálta. Kb nem is emlékezett az elutasítások 90%-ra másnap. Plusz kell hozzá egy ki vagyok, milyen vagyok lelki habitus, egy extrém extrovertált jellem, egy túlbuzgó önbizalom. Igen, 100/99 pasiban ez nincs meg és pár tucat elutasítás után hónapokra elmegy az ember kedve.
2022. ápr. 22. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

"Jaja, de előtte a haverom beivott, úgy csinálta"

Mondjuk az alkohol tényleg segíthet, csak arra már nem is gondoltam. De nekem így introvertáltan kellett vagy 10 tengeralattjáró (sör vodka kombó) hogy már holtrészegen kiszedjem a csajt a többi pasas karmai közül az enyémbe.

Na de nálam ez nem működött rendszeresen, sajnáltam a pénzt a drága piára a bulikon, így nem rugtam be eléggé ilyesfajta menőzésekhez. És nem is vágytam erre soha, én komoly kapcsolatot kerestem, nem alkalmit.

2022. ápr. 22. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
100%

Egy visszautasítás sem kel lhozzá igazából.

Aki sikertelen a nőknél az valahogy érezni fogja ezt alapból, amikor beindulnak a hormonok. Míg mások együtt lógnak a csajokkal, fiú-lány vegyes klikkek alakulnak ki, rád meg senki nem kíváncsi, max a többi lúzer gyerek akkor az elég egyértelmű.

De ha mégsem lenne az akkor az életed további szakaszaiban is elő fognak jönni a jelek: pl. egyetemen ha nem tudsz kialakítani új ismertségeket, továbbra sem leszel népszerű egy kicsit sem a nők körében, szintén csak lúzer, veled egy cipőben járó srácokkal fogsz tudni barátkozni stb.

Aztán az is eléggé jelzés értékű ha mondjuk te 18 éves korodig nem veszted el a szüzeséged, míg mondjuk körülötted mindenki más igen. Ez el fog kísérni egész életedben.

Persze vannak extrém esetek is, olyan emberek akik semmilyen szociális kapcsolatot nem tudnak kialakítani, se barátjuk se pár haverjuk nincs, nem beszél velük senki.

Úgyhogy ha az ember nyitott szemmel jár a világban és érzékeli a jeleket, tud olvasni másokban, akár csak megfigyelőként tudja értelmezni a körülötte történő társas interakciókat, akkor elég haamr leszűri hogy ő hova tartozik és nem igazán lesz még csak eszébe sem, hogy esetleg próbálkozzon. Főleg úgy hogy ismeretlen nőkhöz megy oda.

De egyébként az incel szó szerint azt jelenti, hogy önkéntlen cölibátus. Szóval aki akar szexelni, de nem tud az incelnek számít, függetlenül attól, hogy hány visszautasításban részesül, volt-e már csaja/alkalmi kapcsolata, szűz-e stb.

2022. ápr. 22. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!