Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Nyomul rám egy majdnem fogatla...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nyomul rám egy majdnem fogatlan fiú. Hogy rázzam le? (Kérlek, írjatok kort, nemet!)

Figyelt kérdés

A srácnak pár éve csak alul van kb. 4-5 saját foga, de elmondta, hogy azokat se mossa, mert úgyis rossz állapotban vannak. Nincs protézise, szóval konkrétan fogatlannak néz ki... Egyébként hasonlít Siporhoz a Harry Potterből. (Kép: [link] )

Tök helyes barátaim voltak eddig. Bunkó vagyok, ha emiatt visszautasítom?

25/L



2022. febr. 27. 12:53
1 2 3 4
 1/33 anonim ***** válasza:
96%
Nem vagy bunkó, nem kell megmondani neki, hogy miért. Kedvesen megmondod, hogy nem érdekel.
2022. febr. 27. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/33 anonim ***** válasza:
73%

Elég trollkérdés, de simán csak küld el, lehetőleg mond meg neki, hogy a fogai miatt, Gangsta Zolee hangon így "Menj el csináltasd meg a fogaidat!"


Amúgy ajánlom inkább a Fületlen fiút ( https://www.youtube.com/watch?v=YUHQ_ObcnbE)


...vagy a Perclábú Fiút - a sótlant!

2022. febr. 27. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/33 anonim ***** válasza:
51%
Én biztos kicsit nyersen utasítanám el, nonszensznek, és szinte sértésnek venném, hogy egyáltalán merészel nálam próbálkozni.
2022. febr. 27. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/33 anonim ***** válasza:
93%
Szerintem első körben elutasítani kellene, nem pedig lerázni. Ha nem ért belőle ignoralod.
2022. febr. 27. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/33 anonim ***** válasza:
92%
"de elmondta, hogy azokat se mossa, mert úgyis rossz állapotban vannak" én simán hivatkoznék erre. Alapvető elvárás bárki felé (nem csak a potenciális partner irányába) hogy legyen ápolt. Ennek a csávónak a monitoron keresztül is érzem a szájszagát :/
2022. febr. 27. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/33 anonim ***** válasza:
85%
Nem kell indokolnod! Nem vagy koteles megindokolni, higy miért nem!
2022. febr. 27. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/33 anonim ***** válasza:
19%

De gyenge TROLL kérdés!

Ettől jobb nem jutott volna eszedbe vasárnap,ebéd után?

Jelentve!

2022. febr. 27. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/33 anonim ***** válasza:
30%

(Kérlek, írjatok kort, nemet!)

Trollkérdés. Balázska te vagy az?

2022. febr. 27. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/33 anonim ***** válasza:
0%

Ki ez a kezdő Troll?

Én jelentetem a kérdést,mert kitaláció és provokáció!

2022. febr. 27. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/33 A kérdező kommentje:
Sajnos tényleg van ilyen. Mivel viszonylag sokat beszélgettünk és sajnálom is kicsit ezt az embert, ezért nem tudtam, hogy hogy mondjam el neki normálisan, hogy nem pálya.
2022. febr. 27. 13:52
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!