Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Nyomul rám egy majdnem fogatla...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nyomul rám egy majdnem fogatlan fiú. Hogy rázzam le? (Kérlek, írjatok kort, nemet!)

Figyelt kérdés

A srácnak pár éve csak alul van kb. 4-5 saját foga, de elmondta, hogy azokat se mossa, mert úgyis rossz állapotban vannak. Nincs protézise, szóval konkrétan fogatlannak néz ki... Egyébként hasonlít Siporhoz a Harry Potterből. (Kép: [link] )

Tök helyes barátaim voltak eddig. Bunkó vagyok, ha emiatt visszautasítom?

25/L



2022. febr. 27. 12:53
1 2 3 4
 21/33 anonim ***** válasza:
64%

Ez nem bunkóság.

Neked még ilyen primitív igényeid vannak.

Ez rendben van. A kutyák se akarnak filozófiáról beszélgetni.

Neked sem kell csak a személyiséget nézni, hiába csak az számít.

Keresd a saját boldogságod, igényeidet. Fogadd el magad. Ha neked ő nem, akkor nem. Ennyi. Ezt tiszteletben kell tartani

2022. febr. 27. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/33 A kérdező kommentje:
Nem szedtem fel semennyit. Csak annyit változtam, hogy azóta hosszabb lett a hajam. De lényeg, hogy a kérdésre válaszoltál.
2022. febr. 27. 17:49
 23/33 anonim ***** válasza:
87%

"Neked még ilyen primitív igényeid vannak."


Primitív igény az eszed tokja.


" alul van kb. 4-5 saját foga, de elmondta, hogy azokat se mossa, mert úgyis rossz állapotban vannak. " - Ha valaki erre nemet mond, akkor primitív igényei vannak, persze.


Undorítóan álszentek tudnak lenni az emberek.

2022. febr. 27. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/33 anonim ***** válasza:
#19: És mégis mi a bonyolult benne? Közlöd vele, hogy nem akarsz ismerkedni, és kész. Nem kell indokolni.
2022. febr. 27. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/33 A kérdező kommentje:
Ok.
2022. febr. 27. 18:38
 26/33 anonim ***** válasza:
100%

"Hasonló a hasonlót talája meg, te most ezen a szinten vagy kb."


Jó tudni, hogy majd a mindenféle random próbálkozók döntik el, ki milyen szinten van.

Nálam is próbálkoznak néha fogatlan alkoholisták, de bocsika, mégsem az a szintem. :D

2022. febr. 27. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/33 anonim ***** válasza:
Ha a személyisége bejön jöjj vele össze. Csak hátulról kell sokat szexelni vele így nem zavaró.
2022. febr. 27. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/33 anonim ***** válasza:
100%

Mondd el neki, hogy emiatt nem akarsz semmit, szembesüljön a valósággal, akkor talán változtat.

Amúgy nekem is van olyan ismerősöm, akivel nem áll szóba egy nő sem, és amikor elmondtam neki, hogy a fogak állapota nagyban közrejátszik, akkor azt válaszolta, hogy a nők felszínesek. Amikor meg megmutattam neki, hogy ki az ő női változata, akivel egy szinten van, akkor vérig sértődött. Szóval butaság, hogy megcsúnyultál, azért próbálkozik nálad egy rondaság, fogalmuk sincs róla, hogy milyen undorító a rohadt fogak látványa

2022. febr. 27. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/33 A kérdező kommentje:
28-as, köszi! Épp ez a dilemmám lényege (bár nem tudtam ilyen jól kifejteni).
2022. febr. 27. 20:04
 30/33 anonim ***** válasza:
Megmondod neki h bocs, de nem tudsz elkepzelni vele a kapcsolatot, nem az eseted
2022. febr. 27. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!