Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Nagyon megviselt ez a visszaut...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon megviselt ez a visszautasítás, mit tegyek?

Figyelt kérdés

Tudom sok ilyen lesz még, stb. de ez most más.

26/N vagyok. Több visszautasításban is volt már részem, teljesen jól kezelem az ilyet, és elfogadom ha az illető nem akar tőlem semmit.


Aztán kb. decemberben történt, hogy elég stresszes voltam, körülöttem omlottak össze a dolgok. Pánikbeteg lettem, be akartak fektetni kórházba, lefogytam 8 kilót a stressztől, hánytam, stb. És teljesen lerobbant külsővel elmentem egy ilyen kis bárba, ahol az egyik srác aki ott dolgozik, nagyon megfogott. Rengeteget nézett, nem bebeszélem, de semmi nem történt, én meg nem éreztem magamat elég csinosnak abban az állapotomban ahhoz, hogy legyen bármi.


Aztán eltelt pár hónap, és a Facebook random feldobta őt az ismerősnek jelölésnél. Kb. nem hittem el, meg láttam azt is, hogy van közös ismerősünk is. Kb. olyan 1000 ismerőse volt Facebookon, gondoltam megférek ott. Hát nem, törölte az ismerősnek jelölést. Pedig írni akartam neki, hogy szívesen ismerkednék.

Ezek alapján ő láthatóan nem (tudom, lehet barátnője van, nem tetszettem neki, stb.).


Viszont ez nagyon nyomaszt. Egy hónapja történt, de rengeteget agyalok ezen és bánt. Nem tudom miért. Mondom, utasítottak már el pasik, tehát nem a "kudarc" meg ilyen. Most valami teljesen mást érzek, nagyon nehéz megfogalmaznom.

Olyan, mintha összeomlottam volna. Nyilván közrejátszik az előtte levő mentális állapotom, de azóta valami más. Felkerestem pszichológust is, de nem tudom, hogy ez miért viselt most meg ennyire.


Nehéz így tanácsot adni, tudom, de mit tudnék tenni? Úgy érzem, mintha lelöktek volna valami lejtőn és nem tudnék megállni.


2022. márc. 10. 12:56
 1/7 anonim ***** válasza:
95%
Szerintem nagyon rendbe kéne tenned magad lelkileg, mert az, hogy egy facebookos jelölést valaki elutasít, távolról sem akkora probléma, hogy ezen egy hónapja görcsölj.
2022. márc. 10. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Engedd el. Lehet hogy már nem is emlékszik rád, hiszen ő rengeteg lányt lát abban a bárban, te csak egy voltál a sok közül. Attól, hogy sok ismerőse van, lehetséges, hogy őket valóban ismeri innen-onnan és mivel rólad fogalma se volt, hogy ki vagy, azért utasította vissza. Vagy van barátnője és sejti, hogy ismerkedés célzattal jelölted be, azért nem erősítette meg.

Szóval több opció is lehetséges, de egyik se olyan, amit magadra kéne venni. Valószínűleg csak a lekiállapotod miatt viselt meg ennyire, nem azért, mert ennek nagyobb jeletősége lenne, mint egy másik, korábbi visszautasításnak.

2022. márc. 10. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem csak az a bajod, hogy túl sok ismerőse van, és ha abba se férsz bele, olyan, mintha az egész világ visszautasítana. Nem kéne magadra venned. Én nem vagyok Facebookon, de rengeteg ismerősöm van, mert olyan életet élek, hogy egyszerűen sok emberrel találkozom. Nem nagyzolásból írom,csak simán nem olyan se a munkám,semmi, hogy ugyanazzal az 5 emberrel ülök mindig egy irodában. Rengetegszer fordul elő, hogy nagy lelkesen jönnek hozzám ismerősök, mert egyszer-kétszer találkoztunk valahol, de én egyáltalán nem emlékszem rájuk. Ha azokat is beleszámolnám, akikkel így eltöltöttem egy-két napot, bőven lenne 1000ember. Tegyük fel, hogy őket mind be/visszajelölném. Viszont, akit egyszer láttam, soha nem is beszéltünk, nem emlékszem rá, azt biztos nem. Lehet, hogy ő is így van veled. Azt se tudja, hogy látott már. Miért jelölne vissza? Igen, ez azt is jelenti, hogy nem tetszettél neki, mert akkor emlékezne, de ez nem a világ vége. Annyi csak, hogy többmilliárd emberből nem jössz be mindenkinek. Ez azért nem akkora tragédia.
2022. márc. 10. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Na, én is arra gondoltam, mint a #2, csak bonyolultabban írtam le😂

#3

2022. márc. 10. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Mondjuk azért is nézhetett, mert észrevette hogy segítségre szorulsz?


Nem mindig jelenti azt a nézés, amire te gondolsz.


Szerintem a facebook egy olyan platform, amit szintén az emberek szétbarmoltak. Eredetileg kollégista diákok tanulmányait elősegítő platformnak indult, aztán lett egy közösségi oldal, ami nem is lenne probléma, csak ez is mint ahogy a többi jó platform is az emberek félreértelmezett katyvaza lett.


Szerintem nem is veszi komolyan a facebookot az a pasi akiről írsz, van ezer ismerőse, akit latasbol ismer, mivel egy bárban megfordulnak többször. A facebook jó munkakapcsolat építő is, ahol pl. a bár rendezvényeiről is tud megosztani infokat a srác az ezer ismerősének. Az hogy téged visszautasított, lehet besokalt, és nem akar már foglalkozni a facebookal, vagy az is lehet hogy többen ostromolták, vagy szimplán nem emlékezett rád, és ismeretleneket nem vesz fel. Szerintem nem kéne ezt így kezelned. Ez nem visszautasítás. Nem úgy mentél oda, hogy hu te leszel a pasim?


Egyébként amugy bizalomgerjesztőbb, ha valaki akar valamit a másiktól, akkor ír egy diplomatikus levelet, hogy az a másik tudja, hogy ki az és mit akar. A való életben sem fognak szóba elegyedni veled, ha csak ugrálsz a másik előtt mint egy ismerősnek jeloles. :)


Azért ne feledjük el az internet bármennyire közel hozta a nagy világot, azért ott is masabb lenne minden, ha ugyanazt az iratlan etikett szabalyt alkalmaznak, mint a valo eletben.


Tobb ember tanulmanyozhatna a diplomatakat. Ők nem ajtostol rontanak a hazba, hanem bekoszonnek, bemutatkoznak, udvariasan jelzik a kapcsolatfelveteli szandekukat es megbeszelik a kozos talalkozot, de alkalmazkodnak ahhoz akit megkerestek es nem a masiktol varjak el, hogy o ugraljon ugy ahogy a masik mondja, vagy o ugralja korbe.


A való élet reakcióival kéne inkább foglalkoznod.


Nem vagy még lelkileg helyen.

A facebook kb. olyan egy lelki problémákkal küzdő embernek, mint egy kezdő telepatának a képességével való megküzdés, akit elárasztott a nagy világ mindenféle gondolattal es nem tudja hogy kell szurni, magyaran nem ismeri a kepessegenek a beallitasait.


Egyébként meg nagyon egyszerű megtanulni a visszautasítást kezelni.


Menj be boltba, és kérj valamit a pultnál, az eladó meg fogja kérdezni kérsz e még valamit, és arra a válaszod úgyis az lesz, hogy köszönöm szépen nem kérek. És nézd meg az arcát meg se viseli. Ha ezt kipróbálod akkor megérted, hogy szerelmi életen kívül is te is milliószor utasítottál már vissza kérdéseket. :) Na es ezt alkalmazd minden ilyen probalkozasodra. Mindig jusson eszedbe ez. Ha azt mondjak nem kellesz, akkor te mosolyogva gondold azt, hogy nem baj, nem ő az akit kerestél, barmennyire is azt hitted. Ha azt mondja, hogy na megyek keresek egy szebbet es jobbat, akkor mosolyogva gondold azt,hogy oké, menj csak. Ne alázd meg magad olyan miatt, akinek nem jelentesz semmit. Akit tényleg érdekelsz majd az nem ilyen lesz.


A facebook az csak facebook. Nem ennek kéne meghatároznia az életed.


Kiszolgáltatott érzéseid vannak jelenleg, mivel tul stresszelted magad, inkább próbálj eltávolodni ezektől a dolgoktól amíg nem vagy stabil érzések terén, és inkább olyan dolgokkal foglalkozz, amik segítenek, amik pihentetnek idegrendszerileg, és amik örömet okoznak.


A pasizás, párkeresés ráér! Nem szalad sehova az igazi, ha egyszer eljön. Butaság hajtani. Neked inkább most a gyógyulásra kell koncentrálni és nem erre, és az önfejlesztésre.


Amúgy ilyenkor nem árt körbe nézned, de ne merülj bele, pláne most ilyen állapotba, de pláne a mostani helyzetbe ha egy picit ki tudod nyitni a szemed, akkor talán egy picit helyre ráz, bár óvatosan ezt.


Te most emiatt pityeregsz, mert a stressz kimerített, valaki akinek meg levest és ételt adtak, meg úgy bujt a kenyérbe amit jótevőktől kapott mintha sohasem evett volna. Nyilván nem viselne meg, ha nem lennél stresszügyileg kimerülve. Ilyenkor gondolj arra, hogy a nehéz helyzeted ellenére szerencsés vagy!

2022. márc. 10. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
27%

Mindezt 1 pasi után?


Várjunk csak! Fordított esetben miért van ha incel pasit elutasít 150 nő. Már semmi önbizalma ezáltal, és akkor megkapja “ legyél férfi ! Menj oda a 151 ik nőhöz is! Majd valamikor sikerül”

2022. márc. 10. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Van az a pszichológiai jelenség, hogy ha valakit csak bizonyos időszakodban, életszakaszodban ismertél, mikor x idő után újraátod, visszavedlesz azzá, aki akkor voltál. Szóval én arra tippelnék, hogy a személye miatt érint ennyire meg a visszautasítás. Nehéz időszakot kötsz hozzá, ami borzalmasan egészségtelen, stresszes volt, és ez most kicsit visszahozta az egészet.
2022. márc. 10. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!