Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Kérdezi egy munkatársam ma...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kérdezi egy munkatársam ma hogy hol lakok, mondom szüleimnél, azt mondja a te korodban már meg kell nősülni, csinálni egy gyereket, ez az élet rendje, miért kell ezt ennyire hangoztatni? Mi van ha én nem igy gondolom?

Figyelt kérdés
Nem igazán értem azokat az embereket, akik ez mentén tudják csak elképzelni az életüket.

2022. ápr. 19. 17:58
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
70%
Nem értem hogy aki otthon lakik 30+ évesen az miért életképtelen. Én rengeteg olyan embert ismerek akik otthon laknak ennyi idősen mert nincs pénze külön. Persze van olyan is aki nem is akar elköltözni az megint más kérdés.
2022. ápr. 19. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
43%

Na volt egy rendes válasz és egyből törlik is

Jellemző

A 4-es megírta: ha nőnek születsz nem probléma az ilyen, ha férfiként élsz így ásd el magadat.

Ez a gyakoris közösség magasztos véleménye a témában

2022. ápr. 19. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:
Én már egyszer egyébként kirepültem, aztán 2-3 év után hazajöttem. Sajnos igy alakult, lehet nem jó volt a választás, vagy átgondolatlan. Arra indok hogy most miért nem akarok elmenni, mert nem látok alternativát. Egyedül szerintem nem sok értelme van kinlódni, csak hogy elmondhassam, hogy igen külön élek bla bla bla.
2022. ápr. 19. 19:24
 14/15 anonim ***** válasza:

Ezzel nem foglalkozok már hosszú évek óta.


Nekem van 8 kollégám , mind a 8-nak gyereke van, 6-an házasok is.


Én k**úrvára nem akarok gyereket. És megházasodni sem. Mert úgy gondolom anélkül is le lehet élni együtt egy életet.

2022. ápr. 19. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Mond ki neki nyugodtan a véleményedet. Vagy tegyél fel neki kérdéseket, hogy megismerd, ő miért gondolkodik így, majd utána mond el a te véleményedet nei.
2022. ápr. 19. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!