Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Kérdezi egy munkatársam ma...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kérdezi egy munkatársam ma hogy hol lakok, mondom szüleimnél, azt mondja a te korodban már meg kell nősülni, csinálni egy gyereket, ez az élet rendje, miért kell ezt ennyire hangoztatni? Mi van ha én nem igy gondolom?

Figyelt kérdés
Nem igazán értem azokat az embereket, akik ez mentén tudják csak elképzelni az életüket.

2022. ápr. 19. 17:58
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Azt nem írtad, hogy hány éves vagy..így kicsit nehéz válaszolni.
2022. ápr. 19. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
31 vagyok
2022. ápr. 19. 18:03
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
A legtöbb ember lista szerint éli az életet és nem érti ha más nem erre vágyik. Egyik füleden be másokon ki, én ezt szoktam.
2022. ápr. 19. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
Nem kell vele foglalkozni. Én sem értem miért kell az ilyesmit elvárni és ráeröltetni a másikra csak mert ez a társadalmi norma. Az ilyen emberek szerintem nem tudják elfogadni ha valaki nem úgy akar élni ahogy mások elvárják.
2022. ápr. 19. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
86%
Lehet azt irigylik, hogy van aki kimer lépni a sorból
2022. ápr. 19. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
21%
Mi ez a 4-es kretén válasz? A nőknek ketyeg a biológiai órájuk. Nekik kell 35 előtt kettőt szülni!
2022. ápr. 19. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
80%
Nem kell senkinek sem szülnie csak azért mert nő:)
2022. ápr. 19. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
27%
Ne mamahotelezzél már 31 éves férfi létedre könyörgőm, totál életképtelen leszel.
2022. ápr. 19. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
23%

Igaza van, de semmi köze hozzá.

Sajnálatos, hogy a szüleid nem engednek kirepülni, de ha nem csinálsz gyereket, legalább nem örökíted tovább a beteg családi normákat.

2022. ápr. 19. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
69%

Gyereket köll nemzeni

Házat köll venni 50 év hitelre, aztán ha belerokkansz majd az állambácsi fogja az életképtelen testedhez tartozó kacsócskádat

Erőn felül autót, esetleg autókat kell tartani mert a fogyatékos kölyködet csak azzal tudod a 800 méterre lévő kisegítő iskolába elcipelni


Magyar életkép

2022. ápr. 19. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!