Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Elfogadhatatlan az is ha az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elfogadhatatlan az is ha az embernek van olyan fétise amit nem akar megélni?

Figyelt kérdés

Az érthető hogy ha valaki olyasmit kényszerit a másikra amit az nem akar. Akkor az illető szakítani fog.

De mi van akkor ha valaki csak azt szeretné hogy fogadják el, a természettől kapott átokkal együtt.

Ez is elfogadhatatlan? Ha igen miért?


Mondok egy példát hogy érthető legyen.

Ha engem érdekel a bdsm sub része férfiként, de ezt kiélem ponóval. Akkor ez elfogadható?



#szex #fétis #elfogadhatatlan #Nem vagyok tökéletes
2022. ápr. 13. 14:04
1 2 3 4 5
 21/41 anonim ***** válasza:
100%
nekem nem, Párom elmondta, nem "büntettem" ezért :-)
2022. ápr. 13. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/41 anonim ***** válasza:
39%

21.


Én a hazugságot úgy értettem, hogy valamiben biztosan hazudik. Teljesen őszinte ember nincs. A "de hát XY igen" is csak annyit jelent, hogy vagy nagyon jól csinálja vagy még nem derült ki, amit nem mond el.

2022. ápr. 13. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/41 anonim ***** válasza:
78%
Hát én nem hazudok. Hazugan nem tudok kapcsolatban lenni.
2022. ápr. 13. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/41 A kérdező kommentje:

19

"és nekik nem fontos, hogy a párjuk elfogadja őket?"

Miért ne élhetnél őszinte kapcsolatban?

Sőt pont arról beszélek hogy én is ezt szeretném.

Csak az mondom hogy könnyen ássa el a másikat az akinek nincsenek ilyesfajta problémái.

Jó lenne ha olyan világot élhetnénk ahol az ember probléma nélkül megoszthat ilyesmit.

2022. ápr. 13. 16:01
 25/41 anonim ***** válasza:
39%

23.


Lehet ebben nem, de másban igen, pont ettől "szép" ez, hogy a "Nem hazudok" mondat önmagában hazugság szokott lenni, ezekkel lehet jó logikai fejtörőket készíteni.

2022. ápr. 13. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/41 anonim ***** válasza:
100%
Nem, Edricus, az a baj, hogy te ezt elutasítod, mert ez szerinted jó dolog, de nem az. Lehet akár egoizmusnak is hívni, hogy azért vagyok teljesen őszinte, hogy engem szeressenek, ne egy álomképet, aki nem létezik.
2022. ápr. 13. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/41 anonim ***** válasza:
90%

26.


Na, általában az ilyen "én vagyok az őszintéség királya/királynője" jellegű karakterek azok, akiknek felszínét kicsit jobban megkapargatva kerülnek elő a legsötétebb, legzordabb hazugságok. Amivel amúgy nem lenne baj, ha nem lenne tartozék ez a "bezzeg én" stílus.

2022. ápr. 13. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/41 anonim ***** válasza:
100%

"Jó lenne ha olyan világot élhetnénk ahol az ember probléma nélkül megoszthat ilyesmit."


Probléma nélkül megoszthatnál velem ilyet, de nem akarnék veled kapcsolatot. El tudnám játszani ideig-óráig, hogy nem zavar, de szárba szökkenne, és szerintem te sem akarod, hogy a semmiből (az addigi megjátszásból) a párod hirtelen elhidegüljön, mert akkor telt be a pohár.

2022. ápr. 13. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/41 anonim ***** válasza:
100%
Ez nem bezzeg én, ez... nekem gyomorgörcsöt ad, ha nem mondhatok el valamit, vagy ha velem nem őszinték. Nincs SEMMI a felszín alatt. Nem vagyok sötét ember, nem csináltam rossz dolgokat.
2022. ápr. 13. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/41 A kérdező kommentje:
28. Ja hát végülis igazad van. Megyek és fejbe lövöm magam.
2022. ápr. 13. 16:25
1 2 3 4 5

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!