Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Elfogadhatatlan az is ha az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elfogadhatatlan az is ha az embernek van olyan fétise amit nem akar megélni?

Figyelt kérdés

Az érthető hogy ha valaki olyasmit kényszerit a másikra amit az nem akar. Akkor az illető szakítani fog.

De mi van akkor ha valaki csak azt szeretné hogy fogadják el, a természettől kapott átokkal együtt.

Ez is elfogadhatatlan? Ha igen miért?


Mondok egy példát hogy érthető legyen.

Ha engem érdekel a bdsm sub része férfiként, de ezt kiélem ponóval. Akkor ez elfogadható?



#szex #fétis #elfogadhatatlan #Nem vagyok tökéletes
2022. ápr. 13. 14:04
1 2 3 4 5
 31/41 anonim ***** válasza:
100%
Nem kell fejbe lőnöd magad, de te is olyan párt keresel, akit ez nem zavar, nem?
2022. ápr. 13. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/41 A kérdező kommentje:
31. Nem hiszem hogy lenne ember van aki az összes nehezítő tényezővel együtt is elfogadna. Úgy meg nem sok értelme van élni, hogy a világon nincs senki aki szeretne.
2022. ápr. 13. 16:31
 33/41 anonim ***** válasza:
100%
Úgy sincs sok, hogy a világon senki nem lenne őszinte veled, úgyhogy ebben most nagyon megértelek.
2022. ápr. 13. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/41 anonim ***** válasza:
100%

Két probléma van a kérdéssel: 1. Nem akarod megélni, de nem tehetsz ellene, elnyomni nem tudod. Így nem az a normális, ha nem akarod megélni. Amit az ember élvez, arra vágyik és meg akarja élni, ez a normális. 2. "természettől kapott átok" - az meg mi? Ilyen nincsen...

Ha meg akarsz ettől szabadulni, talán egy jó pszichológus segítene, és akkor életed más területei is a helyükre kerülnének. Ha nem akarsz megszabadulni, akkor valahogy megélni, vagy elnyomni, de akkor nem lesz tökéletes.

2022. ápr. 13. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/41 A kérdező kommentje:

34. Akar a fene ilyen lenni.


Természetesen szeretnék ettől megszabadulni. Ezért mondom hogy átok. De az hogy kezeltettem magam nem törli el a dolgot. Vagy nem tudom lehet igen.

2022. ápr. 13. 19:28
 36/41 anonim ***** válasza:
100%

35. Úgy értem, ha átok is, nem a természettől.

Igen, a bdsm szub vágyak határozottan megszüntethetők, csak nem úgy, ahogy elképzelik sokan. Életed más területeivel beszélnétek a pszichológussal, és idővel megváltozna ez is. Csak sokaknak nehéz életük mindenféle területén felimserni a problémákat egyáltalán, és belátni, hogy változásra lenne szükségük, hogy teljes életet élhessene, ez szokott a legnagyobb probléma lenni.

A szub vágyak általában annak velejárói szoktak lenni, hogy valaki fél a saját érdekei mellett kiállni és mások felett érvényesíteni próbálni saját érdekeiket, így állandóan egy elnyomás alatt élnek.

2022. ápr. 13. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/41 A kérdező kommentje:
36. Ez mondjuk talált.
2022. ápr. 13. 19:42
 38/41 anonim ***** válasza:
100%
Ha érdekel téged a BDSM sub része férfiként, nekem az bőven elfogadható, ha megéled, akkor is.
2022. ápr. 17. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/41 A kérdező kommentje:

38. Köszi.

😊

2022. ápr. 17. 19:23
 40/41 anonim ***** válasza:
100%

22# III.Edricus Anxious

Nem ismersz minden embert, ebben biztos vagyok, szóval ne általánosíts.!


Kérdező:. Legyél őszinte a párodhoz , én párom is fétises, el tudtam fogadni, sőt ki is próbáltuk. Igaz nem bdsm.. de ez lényegtelen.

2022. ápr. 20. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!