Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ha ez számít mostanában a női...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha ez számít mostanában a női szépségideál csúcsának akkor a nőknek hogy lehetnek ekkora igényeik?

Figyelt kérdés

[link]


Ezeknek az elvárásoknak a nőknek csak egy töredéke tud megfelelni.


Kimegy az ember Budapest valamelyik forgalmasabb helyére hány ilyen nőt fog látni???


Az átlag nőnek mégis akkora elvárásai vannak mintha simán hoznák ezt a szintet.


2022. ápr. 8. 07:48
1 2 3
 11/23 A kérdező kommentje:

10-es jó kis tipikus magyar hozzáállás... :D

Hányok az ilyentől.

2022. ápr. 8. 08:55
 12/23 anonim ***** válasza:
82%

11.-re.


Taníjá mestör!


Mert miképp kéne hozzá állni az élethez? Mint a sok incel, akik ülnek a nagyanyjuk macskahúgyszagú lakásában, a kisszobában, és várják, hogy majd belép az ajtón Miss World 2022, és lexopja őket, ha pedig nem jön, dögöljön meg az összes nő, és biztos azért nincs senkijük, mert csak 179 centi magasak?

Vagy 30 évre hitelt felvenni a BMW-re, mert neked ciki az Opleg Astra?

2022. ápr. 8. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
100%

A nőknek azért vannak elvárásaik, mert megtehetik hogy legyenek.


Végülis én három éve szingli vagyok, egy éve nem szexeltem, és mégis te vagy az aki itt nyüszít. Nekem egy kapcsolat rosszabbá rezsi az életem, neked meg nyilván jobbá. Erről van itt szó.

2022. ápr. 8. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
100%

A nőknek úgy lehetnek akkora igényeik, amekkorák, mert így is találnak párt.


Összekevered az elvárásokat a "mit ad cserébe" dologgal, úgy gondolod, hogy a kettő összefügg. Pedig marhára nem, és nem azért, mert a nők ilyen nagyon értéktelenek és csak a puncijukat adják a csomagba. Hanem mert a "mit ad cserébe" halmaz az a másik oldalról valójában a férfiak nőkkel szembeni elvárásait jelentik. Tehát ha egy nő pont azt adja cserébe, amit egy adott férfi elvár, akkor ott a nőnek nyert ügye van. Tökmindegy, hogy így néz ki vagy duplaekkora, ha a pasinak ez belefér az elvárásaiba, akkor a nő szempontjából lényegtelen a "mit ad cserébe" kérdéskör. És ha történetesen egy olyan férfi elvárásainak felel meg, aki a nő számára is tökéletes, akkor csiribú-csiribá, meg is találták egymást és élnek boldogan, míg el nem válnak útjaik.

2022. ápr. 8. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
95%

Nem tudom kinek mennyire ez ez szépségideál csúcsa,nekem nem az.

Ez egy megcsinált műnő.Nincs benne természetesség.

Ne is akarja megugrani egyik nő sem ezt.

Másrészt magánügy ,hogy kinek milyen igényei vannak.Onnantól hogy mindenki saját döntéseiért kapja,amit kap,neked ehhez semmi közöd nincsen.Neki van köze hozzá.

50F

2022. ápr. 8. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
7%
Férfitöbblet van halihó! Megtehetik!
2022. ápr. 8. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
96%
Nem tudom, mi köze a derékméretnek ahhoz, hogy valaki nem akar egy ostoba, motiválatlan, hímsovi, s.ggfej pasit.
2022. ápr. 8. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
86%

Itt gyk-n azt érzem, hogy bármilyen igénye van bármilyen szintű nőnek, már magas. Ha valaki tényleg körbenéz a környezetében, a nők többségének nem lesz magához képest ezer irreális elvárása. Az olyan nőket meg ki kell röhögni, aki ronda, csóró, buta és elvárja maga mellé az izmos, gazdag, fiatal, jó kiállású lovagot.

Én meg már azért is megkapom, hogy irreálisak meg túl magasak az elvárásaim, ha annyit leírok nőként, hogy szeretném, ha a leendő páromnak nem a béka popója alatti szinten lenne a helyesírása, vagy hogy olyan emberrel nem fogok összejönni, aki szerint, aki beoltatta magát, egy agymosott birka... hogy abból mi szokott lenni, ha le merem írni, hogy nem akarok Budapesten kívül lakó emberrel ismerkedni (max. ha belátható időn belül felköltözik), vagy hpgy 400e+-os fizetéssel nem szeretnék olyan emberrel ismerkedni, aki annyira vitte, hogy fizikai közmunkás Bp-n (már a minimálbéressel is kiegyezek, ha nem velem akarja kitartatni magát).

Minden pasinak az számít irreális elvárásnak a nők részéről, amit ő nem tud megugrani...

2022. ápr. 8. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
100%

"Minden pasinak az számít irreális elvárásnak a nők részéről, amit ő nem tud megugrani..."


Igen, pontosan ezt látom én is, csak nem tudtam eddig pontosan megfogalmazni.

2022. ápr. 8. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
100%

"10-es jó kis tipikus magyar hozzáállás."


Ez nem magyar hozzáállás. Nézz már körül! AZ emberek 90%-a átlagos és átlagosan él. Lehet álmodozni, de igen kicsi az esélye, hogy átlagemberként bekerülsz az elitbe. Nyilván van rá példa, de az elenyésző.

2022. ápr. 8. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!