Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Az incelek mekkora hányadát...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az incelek mekkora hányadát teszik ki a társadalomnak?

Figyelt kérdés
Szerintem legalább 20 százalék lehet, de lehet még rosszabb az arány. A társadalom egyre nagyobb hányada incel

2022. márc. 19. 11:29
1 2 3 4
 21/34 anonim ***** válasza:
0%

[link]


2 -es vagyok. 66% incel.

2022. márc. 19. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/34 anonim ***** válasza:
96%

15, nem én írtam azt, én csak a te hozzászólásodra reagáltam.

De, ha kötelező a monogám kapcsolat, akkor, aki kapcsolatban van, már nem incel. Tehát nem lehet alkotó incel zseni sem. Senki nem kefél házasságon kívül (amúgy se megoldható), de ezek szerint marad incel, akiket népszerűsíteni kell. Nem látom az összefüggést.

Ha nem járatnák le tudatosan magukat, eleve nem lenne velük baja senkinek. Sőt a való életben, bárkinek mondom ezt a szót, nagyon bután néz. Tehát, általánosan nincsen velük baja az embereknek, csak aki valamennyit már látott belőlük.

Most is lehetne őket népszerűsíteni, ha lenne mivel. Miért kell ehhez a kötelező monogám kapcsolat?

És az, hogy nőnek az igények, miért jelenti, hogy kirekesztődnek? Attól még lehetnek a társadalom hasznos tagjai, lehetnek szuper barátok, testvérek, nagybácsik. Csak ez így alatalabn nem kell nekik, mert nincs benne szex.

De ezt, egy kötelezően monogám világ se oldaná meg.

Egyszerűen nem látom a logikai szálat abban, amit írtál.

2022. márc. 19. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/34 anonim ***** válasza:
0%
2: "66% incel.": Illetve a maradék 34% -ból szerintem 24% nem ismerte be, hogy incel.
2022. márc. 19. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/34 anonim ***** válasza:
100%
Szerinted a redditen leírtak valós reprezentatív statisztika?
2022. márc. 19. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/34 anonim ***** válasza:
100%

19-es:

Szerinted a zsenik nem érdemlik meg a párkapcsolatot és szeretetet csak hogy intelligenciájukkal csakis a fejlődést szolgálják?

2022. márc. 19. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/34 anonim ***** válasza:
0%

25


A társadalmi fejlődés volt a kérdés központjában, ilyen szempontból nem "érdemlik meg". De ezt egy intelligens ember helyén tudja kezelni, sokadlagos dolog a dugás. Egy ilyen társadalomban 50 év alatt annyit jutnánk előre, mint a maiban 500 vagy 1000 év alatt, én csak erre akartam célozni.

2022. márc. 19. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/34 anonim ***** válasza:
100%

Biztos velem van a baj, de én még mindig nem értem.

Ha a monogám kapcsolat lenne a másik opció, akkor az incelek azon küzdenének, vagy panaszkodnának, hogy nekik az miért nem jut. Elvégre abban is van dugás, másrészt, meg napok óta azt szajkózza itt valamelyik, hogy nem a szex a lényeg. Szóval, abból a szempontból semmi nem változna, hogy mennyi energiát fektetnek hasznos tevékenységbe.

Akkor kasztrálni kéne őket, kiölve a szexuális vágyat belőlük, bár gyanítom, az se segítene, mert akkor mást irigyelnének, más miatt sírnának. Elvégre Tesla aszex volt. De valószínűleg nem ezért lett aktív alkotó, hanem mert eleve alkotó típus volt.

2022. márc. 19. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/34 anonim ***** válasza:
100%

26:

Ezt a kijelentésed te se gondoltad komolyan.

2022. márc. 19. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/34 anonim ***** válasza:
100%
Amúgy ne ilyen Reddit meg hasonló szar helyeken keresgessetek már cikkeket meg százalék arányokat. Keressetek már egy rendes, tudományos cikket ami lehetőleg rektorált. Ez olyan, mintha én a Blikk 10 soros szarul megírt meg szerkesztett cikkjeiből akarnék levezetni egy tudományos publikációt:D
2022. márc. 19. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/34 anonim ***** válasza:
7%

20


Amúgy rohadt érdekes, mert ha ránézel Einsteinre, akkor ő egy igénytelen ember volt, egész életében elhanyagolta magát, és alapból sem volt jóképű. Tesla ezzel szemben úgy élte le szex nélkül az életét, hogy ő magas volt és kinézetre abban a korban simán Chad kategória. Tesla az ideális, utópisztikus ember.

2022. márc. 19. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!