Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Az incelek mekkora hányadát...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az incelek mekkora hányadát teszik ki a társadalomnak?

Figyelt kérdés
Szerintem legalább 20 százalék lehet, de lehet még rosszabb az arány. A társadalom egyre nagyobb hányada incel

2022. márc. 19. 11:29
1 2 3 4
 31/34 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem ebből az oldalból indulok ki hanem az ismerőseimből, és azok azon ismerőseiből akikről beszélnek, akkor nos... a több százból 3 ilyet tudok, de abból kettő defektes (nem orvosilag), es talán nem is hiányzik nekik a nő, bár ezt nem tudhatom, egy meg olyan ostoba, hogy senkinek se kell, hiaba próbálkozik mindenkivel. Meg talán van mégegy aki egész szabályos gömb forma, es még hozzá buta, es dükhitöréses is. De neki asszem néha van nője, bár nehéz elhinni.
2022. márc. 19. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/34 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem elenyésző, csak vannak tagjai akik elég hangosak és ezért tűnik úgy hogy sokan vannak...pedig nem.
2022. márc. 19. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/34 anonim ***** válasza:

"Ez nem igaz. Aki foglalkozott vele, az tudja, hogy Tesla azért is volt annyira zseniális, mert incel/aszexuális volt. Gondolj bele, azt a rengeteg energiát, amit más sóvárgásra, szexre, értelmetlen játszmákra pazarol, azt ő valós problémák megoldására és addig elképzelhetetlennek hitt dolgok feltalálására használta."


Tesla súlyos OCD-s volt, aki undorodott az érintéstől. Ettől még vágyhatott a közelségre. Mint OCD-s kérem, hogy legalább ne beszéljetek már baromságokat.Tesla szenvedett az OCD-től (mert minden OCD-s szenved a kényszereitől, ez a definíciója, ha nem szenved tőle, nem diagnosztrizálják). Komoylan, csak azért léptem be, hogy ezt leírjam. Épp ma voltam a pszichológusnál, ne b**sszatok mrá fel ilyenekkel.

2022. márc. 21. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/34 anonim ***** válasza:
Ráadásul ezzel a bevezetővel, hogy "aki foglalkozott vele, tudja".
2022. márc. 21. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!