Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Társkersőn miért alapelvárás...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Társkersőn miért alapelvárás a 190 cm magasság a férfiaknak?

Figyelt kérdés

177 cm vagyok és ez kevés a társkeresőkön.


Azt még megértem, hogy a 180 cm-es nők nem akarnak alacsonyabb pasit, mert ugye magassarkúba járnak mindenhova és muszáj levonni a pasi magasságából 10 cm-t. Tehát én így a nők szemébe 160 cm vagyok (A magassarkú miatt).


De azt nem értem amikor a 150-160 cm es csajok is elhajtanak, hogy alacsony vagyok, amikor 20 cm-el magasabb vagyok náluk.


Élőben fel sem tűnne nekik, hogy most 177 vagyok vagy 190. Ki az a csaj akinek ez feltűnik élőben?


Miért vannak ennyire a magasság témára a nők ráizgulva?


egyik haverom 192 cm. És jönnek állandóan neki a nyáladzó szivecskés emojik amikor megemlíti a magasságát.


Nálam meg általában eltűnnek amikor mondom, hogy 180 alatt vagyok, vagy pedig mondják hogy hát az kevéske, mert ők még magassarkút is akarnak húzni úgy meg már nem elég, mert nem néznénk ki jól.


Azt már nem is említem, hogy van aki meg a farok méretre kérdez rá, komolyan a férfiak már csak számok a társkeresőn? Kor magasság súly farokméret, fizetés nettóba? És ha ezek stimmelnek, akkor esetleg meghívhatom egy vacsorára, amit én fizetek?


2022. márc. 4. 12:24
1 2 3 4 5 6
 31/60 anonim ***** válasza:
49%

"Legalábbis elég ijesztő lenne, ha minden párban lévő, nézelődő ember az igényeit leadva jött össze a másikkal."


Szerintem amúgy az átlag ezt csinálja. Azzal jön össze, aki kábéra megfelel, és közel van.

2022. márc. 4. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/60 anonim ***** válasza:
14%

Én 197 cm vagyok és 6 éve nem volt párkapcsolatom, illetve 1 éve nem voltam nővel. Jól nézek ki külsőre más dolgokban a magasságon kívül is.



Nem csak a magasságról/kinézetről szól az élet.



hanem miről?jó embernek kell lenni?én az vagyok,mégse kellettem 1 nőnek se

2022. márc. 4. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/60 anonim ***** válasza:
0%
190 vagyok, minden stimm, annyit tapasztalok, hogy a távolról bámulás, hangosabban beszélés, figyelemfelkeltő jelenlét, zavarban levés, földet bámulás, dadogás, pirulás, hülye gyerek viselkedés azok mennek, de egy kezemen megtudom számolni hány olyan nő kezdeményezett akit érdemes is figyelemre méltatni, illetve a kezdeményezés minősége is elfogadható volt.
2022. márc. 4. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/60 anonim ***** válasza:
34%

"Napjaink korához közeledve kiemelendő, hogy a kutatók szerint az elmúlt 100-120 évben éppen 11 centiméterrel nőtt az európai átlag-magasság. Míg 1870-ben kontinensünkön a férfiak átlag-termete a sok évszázados 167 centit mutatta, addig 1980 -ra ez a szám 178 centire ugrott"



Vagyis a naci eugenikara hajazo noi parvalasztasi "kultura" itt is tettenerheto. En 184cm-rel az elso haromban voltam az iskolai tornasorban, egy mai kozepiskolai osztalyban ez a kozepmezonyre lenne eleg.....



37F incel

2022. márc. 4. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/60 anonim ***** válasza:
100%
Én meg 172 és még a magasságom miatt nem utasítottak el eddig.
2022. márc. 4. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/60 anonim ***** válasza:

32. Tőlem idéztél.


Nem "jó" embernek kell lenni, hanem nők számára vonzó embernek. De ide a belső tulajdonságokat is lehet nyugodtan érteni, mint férfias, magabiztos, jó dumás, menő, tökös. És egy ilyen ember lehet jó is vagy rossz is, ez nem függ össze.

Vagy az se mindegy hogy állsz, merre tartasz az életben. Látod egy csomó dolog van a kinézeten kívül is.

2022. márc. 4. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/60 anonim ***** válasza:
21%

Nem "jó" embernek kell lenni, hanem nők számára vonzó embernek. De ide a belső tulajdonságokat is lehet nyugodtan érteni, mint férfias, magabiztos, jó dumás, menő, tökös. És egy ilyen ember lehet jó is vagy rossz is, ez nem függ össze.


Vagy az se mindegy hogy állsz, merre tartasz az életben. Látod egy csomó dolog van a kinézeten kívül


addig oké,de akkor nem kell hazudni,mert a nők mantrázzá khogy nem kell nekik verekedős tróger iszákos ember,valószínűleg 17 évesen is azért nem kellettem a nőknek,mert nem külöon laktam,meg nem voltam férfias

2022. márc. 4. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/60 anonim ***** válasza:
37%
Mikor tőlem remél valamit 1 csaj én közlöm vele, hogy semmit nem tudok nyújtani.
2022. márc. 4. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/60 anonim ***** válasza:
85%
#34: Bocs, de a 190 cm nem egy akkora jelenség, hogy távolról zavartan kéne bámulni :D
2022. márc. 4. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/60 anonim ***** válasza:
100%
Kíváncsi vagyok, mit takar a jó emberség, mert ritka olyan, hogy jó ember ezt magáról mondogassa.
2022. márc. 4. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!