Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Társkersőn miért alapelvárás...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Társkersőn miért alapelvárás a 190 cm magasság a férfiaknak?

Figyelt kérdés

177 cm vagyok és ez kevés a társkeresőkön.


Azt még megértem, hogy a 180 cm-es nők nem akarnak alacsonyabb pasit, mert ugye magassarkúba járnak mindenhova és muszáj levonni a pasi magasságából 10 cm-t. Tehát én így a nők szemébe 160 cm vagyok (A magassarkú miatt).


De azt nem értem amikor a 150-160 cm es csajok is elhajtanak, hogy alacsony vagyok, amikor 20 cm-el magasabb vagyok náluk.


Élőben fel sem tűnne nekik, hogy most 177 vagyok vagy 190. Ki az a csaj akinek ez feltűnik élőben?


Miért vannak ennyire a magasság témára a nők ráizgulva?


egyik haverom 192 cm. És jönnek állandóan neki a nyáladzó szivecskés emojik amikor megemlíti a magasságát.


Nálam meg általában eltűnnek amikor mondom, hogy 180 alatt vagyok, vagy pedig mondják hogy hát az kevéske, mert ők még magassarkút is akarnak húzni úgy meg már nem elég, mert nem néznénk ki jól.


Azt már nem is említem, hogy van aki meg a farok méretre kérdez rá, komolyan a férfiak már csak számok a társkeresőn? Kor magasság súly farokméret, fizetés nettóba? És ha ezek stimmelnek, akkor esetleg meghívhatom egy vacsorára, amit én fizetek?


2022. márc. 4. 12:24
1 2 3 4 5 6
 1/60 anonim ***** válasza:
88%
Mert 160 centis lánynak nem tetszhet a magasság?
2022. márc. 4. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/60 anonim ***** válasza:
96%

"hogy van aki meg a farok méretre kérdez rá"


Na persze :D Senki sem.

2022. márc. 4. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/60 anonim ***** válasza:
66%
Eddig tudtommal csak 185 cm volt az elvárás. Ezek szerint tényleg semmi nem elég a nőknek és folyamatosan emelkednek az igényeik?! Botrányos 😩
2022. márc. 4. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/60 A kérdező kommentje:
1, De ez már nem tetszés, hanem már rögeszme. Görcsösen rá vannak erre a témára állva, ahelyett, hogy ismerkednének és élveznék a tárkseresést keresik mibe lehet belekötni.
2022. márc. 4. 12:30
 5/60 A kérdező kommentje:
2, tényleg rákérdezett valaki. Igaz nem az első beszélgetésnél, hanem már beszélgettünk egy pár napja.
2022. márc. 4. 12:32
 6/60 anonim ***** válasza:
85%
167cm vagyok, a barátom 178. Ne általánosíts, inkább küzd le a komplexusodat.
2022. márc. 4. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/60 anonim ***** válasza:
61%

Szerinted egy nő, aki a magas férfiakat szereti, annak nem tűnik fel, hogy 177 vagy 190?😂

Na ne röhögtess…

Mikor ismerkedtem, mindig ki volt írva, hogy 185cm-től felfelé keresek, és bizony volt, aki azt hitte, nem veszem észre, ha hazudik. Mondtam, hogy nyugodtan vallja csak be az igazat, mert ha randin meglátom, hogy alacsony, ott fogom hagyni, mindegy, hogy mennyit beszélgettünk előtte.

Egyébként nem minden nő van ráfeszülve a magasságra. Ha tényleg egyébkènt rendben vagy minden mással, akkor biztos, hogy találhatsz normális nőt.

De az ízlést és vonzalmat nem kérheted számon senkin, ha tetszik, ha nem, el kell fogadnod.

2022. márc. 4. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/60 anonim ***** válasza:
80%

A mai világban 190 cm már alacsony.


A nők elvárása 250 cm. Afrikai tudósok szerint azért, mert ez az alapdoninancia jele.


Aki nincs minimum 250 cm, az nem kap nőt.

2022. márc. 4. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/60 anonim ***** válasza:
59%
*alapdominancia
2022. márc. 4. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/60 anonim ***** válasza:
95%

"De ez már nem tetszés, hanem már rögeszme"


Nem. Ez ugyanolyan preferencia, mint férfiaknál az, hogy szeretik a szőkéket, a kerek feneket, vagy akármit, ami éppen tetszik nekik.

2022. márc. 4. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!