Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Folyton kikosaraznak a pasik,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Folyton kikosaraznak a pasik, mit tegyek?

Figyelt kérdés

28/N vagyok. Nem vagyok a legszebb leányzó, viszont elég extrovertált vagyok. Hozzám életem során nagyon kevésszer jöttek oda pasik, vagy ha igen, akkor általában a szebb barátnőim voltak a célpontok.

Szóval: nem várom a sültgalambot. Ha tetszik egy pasi, vagy küldi a jeleket, kezdeményezek általában, nem szeretnék egyedül maradni meg élvezem az életet.

Viszont: A pasik többnyire elutasítanak! Eleinte küldik nekem a jeleket (szemezés, mosolygás, flört, utánam fordulnak, stb.), majd ha kezdeményezek, lekoptatnak.

Az indok volt már az, hogy túl jólelkű és értelmes lány vagyok emiatt nem akarnak játszadozni velem. Volt olyan is, aki a szexbe sem ment bele velem, mert túlságosan megkedvelte a személyiségemet de komoly kapcsolatot nem akart.

Én ilyet még tényleg nem hallottam: ha csak szexre megyek, akkor is elutasítanak. És mondom, ezekkel az indokokkal. Volt, aki mondta nekem, hogy szeretne velem ezt-azt, de nem mer, mert én nem olyan lány vagyok (???). És már nem tudom ezeket hova tenni.

Én úgy tudtam, hogy a pasik azért ezeket nem utasítják vissza. Nem vagyok szép nő, viszont csúnya sem (vékony izmos alkatom van, azt mindig dicsérik, az arcom nem szép, átlagos és alatti). Viszont az egész olyan, mintha átmennék abba a kategóriába, akit meg akarnak védeni maguktól.


Tény, hogy elég naiv(nak tűnök), és érzékeny vagyok, viszont nem hiszem hogy ez vadidegen pasikat annyira érdekelne. Barátnőimnek mondtam, hogy őszintén mondják meg, mi lehet a baj, és az egyikük nagynehezn kinyögte, hogy amikor még nem voltunk jóban, akkor kicsit tartott a személyiségemtől, mert olyan magabiztosnak és kétszínűnek!! tűnök.


Volt már valaki így? Voltam pszichológusnál (más miatt, de ez is felmerült), és azt mondta, hogy nagyon komplex a személyiségem, és elég ritka típus vagyok, akivel sokan nem tudnak kapcsolódni a való életben. De ez létezik? Vagy csak szimplán rossz embereket fogok ki?


Nem olyan kommenteket kérek, hogy muti képet meg majd én lefektetlek. Inkább valami tanácsot, hogy merre indulhatnék el, akár önismeret terén, hogy felfedezhessem a bajom forrását.


2022. febr. 7. 13:30
1 2 3 4 5
 31/43 anonim ***** válasza:

Visszafogott*


gyorsan írtam

2022. febr. 7. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/43 anonim ***** válasza:
100%
Plusz ami zavaró lehet nekik, hogy ha naivként adod elő magad, de a komolyan vehetetlen, vodkanarancsos bulis lányok krediteit is elveszed, mint az egyéjszakás, vagy a nagyhangú viselkedés. Egyszerűen groteszk a kettő, mert úgy tűnik, hogy egy fenékkel akarsz megülni két lovat és neked az éjszakai élet előnyei is kellenek, meg az is, hogy naiv, jólelkű lánynak tartsanak.
2022. febr. 7. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/43 anonim ***** válasza:
88%

32# Baszki, férfiként mennyire magamra ismertem :(

Már nem úgy, hogy "egyéjszakás lány", hanem érted... Sosem tudtam, melyik vagyok igazán én, mindkét "világ" vonzott és ki akartam próbálni. Talán ez is lett a veszte néhány dolognak :(

2022. febr. 7. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/43 anonim ***** válasza:
100%

#33:


Ez alapvetően nem baj, ameddig nem egy embernek adod elő ezeket, hanem a Reginával az éjszakai életben találtok egymásra, a Fruzsival utána pedig komoly kapcsolatos lesz. De ha a Reginának először komoly szándékkal adod elő magad, majd hogy “ha nem vevő másra, akkor legalább szex legyen”, az taszító.


Mondjuk én is a leszbikus kapcsolataimból indulok ki egyedül. Ha egy lánnyal tök jókat tudok beszélgetni és erkölcsösnek ismerem meg, akkor nem tudok lefeküdni vele 1-2x, ha ezt kéri… Egyszerűen többre tartom annál. Ha valaki ezzel indít alapból és szórja a szexuális jeleket, akkor pedig igen, de őt nem is helyezem a polcra utána.🤷‍♀️


Szóval a külső szerintem itt a legkisebb. Hiszen ha körbenézel, olyan külsejű embereknek van stabil párkapcsolata, hogy csak nézel, mint a vett malac… Ha pedig 28 évesen legalább a tested rendben van, ott más lesz a hiba.

2022. febr. 7. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/43 anonim ***** válasza:
100%

De ez is olyan dolog, hogy a sokadik pofon, majd padlóról való felvánszorgás után jössz rá ezekre. Viszont ha 28 éves korodig semmi ilyen behatás nem ér, akkor tudat alatt is taszító lehetsz a kortársaidnak - hiszen a fejlődésmodellben mondjuk ugyanazon a polcon maradtál, mint a tinik. Ez pedig több okból sem optimális.


A naivitást feladni egyébként nem azt jelenti, hogy egy gátlástalan szukaként kell viselkedned, hanem hogy bölcsebb leszel az elkövetett hibák által.

2022. febr. 7. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/43 anonim ***** válasza:
100%

34# Egy pillanatra komolyan elhittem, hogy ismerjük egymást :O A Fruzsina nevet olvasva :D te valamit tudsz rólam :D


Iiigen, valami nagyon hasonlót gondolok erről én is, azt hiszem. Nálam ez úgy szokott lenni, hogy mindenki mást hoz ki belőlem. Szóval nem jövök azzal, hogy az elvek így, az elvek úgy, hanem ismerkedek valakivel, akiről kialakul egy kép bennem, hogy ő milyen. Ha azt látom, hogy érzelmileg egy hullámon vagyunk, látok benne valamit, azt a pluszt, akkor eszem ágában sincs vele csak a szexre menni, még ha amúgy ő benne is lenne, mert egész egyszerűen azt látom, hogy többet érdemel.

Aztán volt olyan kapcsolatom, ami komolytalannak indult, aztán mégis úgy éreztük, hogy több van benne és érdemes folytatni.

Nagyon-nagyon változó, melyik kapcsolat mit hoz ki belőlem.

De amikor ezekről beszélek, mindig az az érzésem, hogy ez csak megideologizálása a dolgoknak. Na ezért sem jövök soha azzal, hogy én így meg úgy szeretném csinálni. Ahogy sikerül...

2022. febr. 7. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/43 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem nekünk ugyanaz a Fruzsinánk van. :DDDD


Csak Te komolyat szeretnél tőle, én pedig nem. :D

2022. febr. 7. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/43 anonim ***** válasza:
100%

37# Lehet :DDD

Bár nem minden Fruzsinával jöttem ki :DDD Ehh...

2022. febr. 7. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/43 anonim ***** válasza:
100%

Ilyen NEM LÉTEZIK hogy azért nem dugunk meg egy lányt mert jaj megkedveltük a személyiségét.


Valami olyan dolgot vesznek észre ami hirtelen kiábrándító.

2022. febr. 8. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/43 anonim ***** válasza:

39# Így van, a dugáshoz valóban nem kell személyiség. Aki ezt állítja, az keveri a szezont a fazonnal.

Ahhoz, hogy egy lánnyal le tudjak feküdni, egy dolog kell: erős kémia.

Tartós kapcsolathoz már igen, azt nehezen tudom elképzelni érett személyiség és jellem nélkül.

2022. febr. 8. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!