Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Folyton kikosaraznak a pasik,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Folyton kikosaraznak a pasik, mit tegyek?

Figyelt kérdés

28/N vagyok. Nem vagyok a legszebb leányzó, viszont elég extrovertált vagyok. Hozzám életem során nagyon kevésszer jöttek oda pasik, vagy ha igen, akkor általában a szebb barátnőim voltak a célpontok.

Szóval: nem várom a sültgalambot. Ha tetszik egy pasi, vagy küldi a jeleket, kezdeményezek általában, nem szeretnék egyedül maradni meg élvezem az életet.

Viszont: A pasik többnyire elutasítanak! Eleinte küldik nekem a jeleket (szemezés, mosolygás, flört, utánam fordulnak, stb.), majd ha kezdeményezek, lekoptatnak.

Az indok volt már az, hogy túl jólelkű és értelmes lány vagyok emiatt nem akarnak játszadozni velem. Volt olyan is, aki a szexbe sem ment bele velem, mert túlságosan megkedvelte a személyiségemet de komoly kapcsolatot nem akart.

Én ilyet még tényleg nem hallottam: ha csak szexre megyek, akkor is elutasítanak. És mondom, ezekkel az indokokkal. Volt, aki mondta nekem, hogy szeretne velem ezt-azt, de nem mer, mert én nem olyan lány vagyok (???). És már nem tudom ezeket hova tenni.

Én úgy tudtam, hogy a pasik azért ezeket nem utasítják vissza. Nem vagyok szép nő, viszont csúnya sem (vékony izmos alkatom van, azt mindig dicsérik, az arcom nem szép, átlagos és alatti). Viszont az egész olyan, mintha átmennék abba a kategóriába, akit meg akarnak védeni maguktól.


Tény, hogy elég naiv(nak tűnök), és érzékeny vagyok, viszont nem hiszem hogy ez vadidegen pasikat annyira érdekelne. Barátnőimnek mondtam, hogy őszintén mondják meg, mi lehet a baj, és az egyikük nagynehezn kinyögte, hogy amikor még nem voltunk jóban, akkor kicsit tartott a személyiségemtől, mert olyan magabiztosnak és kétszínűnek!! tűnök.


Volt már valaki így? Voltam pszichológusnál (más miatt, de ez is felmerült), és azt mondta, hogy nagyon komplex a személyiségem, és elég ritka típus vagyok, akivel sokan nem tudnak kapcsolódni a való életben. De ez létezik? Vagy csak szimplán rossz embereket fogok ki?


Nem olyan kommenteket kérek, hogy muti képet meg majd én lefektetlek. Inkább valami tanácsot, hogy merre indulhatnék el, akár önismeret terén, hogy felfedezhessem a bajom forrását.


2022. febr. 7. 13:30
1 2 3 4 5
 11/43 A kérdező kommentje:

8. válaszoló

Kérdeztem a pasikat. Mondom, ezeket mondták amit fentebb írtam.

Sőt, volt, aki azt mondta, hogy túl intelligens és jószívű vagyok és örök lelkitársa leszek, ezért nem akar bántani engem. Ezek meg nekem olyan tipikus filmes clichék.

2022. febr. 7. 13:53
 12/43 Noren1989 ***** válasza:
100%
Sajnos ez a külsőd lesz, vagy egy olyan személyiségjegy,amiről te sem tudsz nyilatkozni...
2022. febr. 7. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/43 anonim ***** válasza:
100%

Az a baj szerintem, hogy tapasztalataim szerint az átlagos genetikájú, de értelmes, igényes, vonzó személyiségű férfiaknak többnyire jut igazán vonzó nő és nem állnak le szintjükön lévő átlagossal, hanem külsőt tekintve többnyire felfelé keresgélnek. Mivel te elmondásod alapján gyenge átlag vagy, de értelmes és komplex személyiség, ezért valószínűleg olyan pasik kerülnek az utadba, akikkel külsőleg és intellektuálisan egy szinten vagy, de mivel a nők esetében többet nyom a latban a szépség, ezért mégsem felelsz meg ezeknek a pasiknak.

Lehet, hogy nem feltétlenül van így, de én csúnya nőként ez a tapasztalatom. Egyetemi csoporttársak vagy akármilyen velem egy szintnek tekinthető férfiak bottal se piszkáltak volna meg soha, de az igénytelenebb alsóbb rétegből (pl. ápolatlan, szegényesebb szellemi képességek) azért elvétve akadtak érdeklődök. Az első egyetlen kapcsolatom is egy nálam sokkal butább és igénytelenebb pasival volt.


"Szintezés" miatt elnézést, de szerintem objektíve létezik a jelenség és jobban nem tudtam kifejezni magam.

2022. febr. 7. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/43 anonim ***** válasza:
15%
Küldj képet megmondom.
2022. febr. 7. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/43 A kérdező kommentje:

Lehet, hogy tényleg a külsőm a baj, viszont akkor mit tegyek?

Nem az adoniszi pasik tetszenek nekem, hanem amint írtad, kedves 13., az átlagos de intelligens pasik. Sőt, sokszor pont az a baj, hogy nem mindig a nagyon intelligensek tetszenek.

De akkor adjam fel? Azt nem akarom. Amit tudok kihoztam magamból, viszont elég szomorú ez így.

2022. febr. 7. 14:12
 16/43 anonim ***** válasza:
18%

Szokasos femcel rinya. Senkit nem erdekel.


Fejleszd magad es menj pszichologushoz.

2022. febr. 7. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/43 A kérdező kommentje:
A rosszindulatú kommentelők nyugodtan tovább is mehetnek, és nem kötelező elolvasni sem válaszolni! :)
2022. febr. 7. 14:18
 18/43 anonim ***** válasza:
93%

Szerintem is a külsőddel lesz baj, hiszen leírásod alapján értelmes intelligens nő benyomását kellted és hogy kezdeményezel meg érdekes vagy még inkább pozitivum.

Viszont hiába minden ha külsőleg nem vagy jó.

Én ismertem ilyet azt mondta hogy átlagos vagy az alatt picit és hát elképesztően csúnya volt, olyan 3-as 10 es skálán.

Tehát nem torz vagy ilyesmi de egyszerűen csúnya.

Sminkelsz egyébként?

Az a lány természetesség híve volt és ez tovább rontott rajta

2022. febr. 7. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/43 anonim ***** válasza:
17%
Küldj arcos képet!
2022. febr. 7. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/43 anonim ***** válasza:
0%

Küldesz képet?


/egy korodbeli F/

2022. febr. 7. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!