Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mit vártok egy kapcsolattól?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit vártok egy kapcsolattól? Vártok-e egyáltalán valamit?

Figyelt kérdés

Hogy kezdetek kapcsolatba? A kérdés a felnőtt párkapcsolatok rovatban van, tehát olyanok válaszát hallanám szívesen, akik voltak már elköteleződős kapcsolatban, vagy szeretnének lenni. Akik csak szexre akarnak/szoktak összejárni emberekkel, azok légyszi ne ide írjanak.

Megfogalmaztok elvárásokat magatoknak vagy akár kimondva, milyen legyen a partneretek (kizáró ok van-e, mint pl nem szeretnétek kövér férfival, nővel összejönni, számodra taszító, ha valaki radikális elveket vall stb., vagy mondjuk nem szereti a macskákat), vagy akár a kapcsolat?

Lehet, hogy jó az, amikor valakinek nincsenek előzetes elvárásai. Én ezt nem tudom így csinálni, szerintem túl kritikus vagyok.



2022. febr. 5. 08:35
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

Amiket én itt most leírok, előre mondom, mindent vissza is adok a páromnak :)


Legyen belém szerelmes. Én legyek a számára az első, tehát ha pl. megbeszélünk egy találkozót, akkor ne mondja le azért, mert a haverja elhívta kocsmázni, és inkább odamenne. Védjen meg, ha szükséges. Csináljunk közös programokat, amiket mindketten élvezünk. Kommunikáljon megfelelően, ha baja van, mondja meg, beszéljük meg. Fejezze ki a szeretetét megfelelően, tehát ha csak mondja, hogy szeret, de amúgy egy szemét velem, az nem elég. Nevessünk jókat. Legyen hűséges, ne csaljon meg, ne Tinderezzen mellettem, ne beszéljen ribikkel (nem a lány barátokról beszélek). Érjen hozzám sokat, nekem ez a fő szeretetnyelvem. Beszélgessünk sokat, akkor is, ha épp nem vagyunk együtt, meg legyünk együtt sokat. A szexet is normális mennyiségben akarja, vicces, hogy nőként meg kellett tapasztalnom, hogy egy férfi soha nem kezdeményezi és kéthetente egyszer megy bele a barátnője kedvéért. A normális mennyiség a heti 2-3-4 kb. Ne legyen szocfób, ne legyen idegbeteg, ha emberek közé kell mennie. Ne legyen depressziós. Ne legyen homofób, rasszista, nőgyűlölő.


Most hirtelen ennyi jutott eszembe, ezeket eddig egyetlen egy emberben találtam meg, a jelenlegi páromban :)

2022. febr. 8. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!