Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért van az, hogy azok az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy azok az emberek, akik hosszú kapcsolatból lépnek ki, azok később is találnak hosszú távra társat, míg más meg egyszerűen hiába keresgél, egyáltalán nem talál?

Figyelt kérdés

#kapcsolat #árvíztűrő tükörfúrógép #illatosomlóscsirke #tejfölösnokedli #hagymacsípősmindenmehetbele
2021. okt. 14. 21:46
 1/6 anonim ***** válasza:
92%
A személyiségük olyan.
2021. okt. 14. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
79%

Az árvíztűrő tükörfúrógép lehet az oka, mert az illatos-omlós csirkét, a tejfölösnokedlit és a hagymacsípősmkndenmehtbelét a többség szereti. Vagyis én például igen.

De amúgy hosszú kapcsolat után vagyok évekkel, és szingli, mert... hát lejöttem az életről rendesen vele, és még nem vagyok 0-n.


Akik egyik kapcsolatból a másikba ugrálnak, azok viszont inkább kapcsolatfüggők, mint valódi kötődést megélők.


Akik keresgélnek, azok valószínűleg tudják, mit akarnak - de legalábbis azt biztosan, hogy mit nem. Egy idő után nehezebben köt kompromisszumot az ember, mert inkább érzi megalkuvásnak, ami viszont nem kell (hacsak nem kapcsolatfüggő az illető).

2021. okt. 14. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
És aki csak keresgél, de nem talál? Én egyszer elmentem valaki mellett, aki az ideális társam lett volna. Onnantól kezdve csak keresgéltem. Nem találtam egyszerűen olyat, akibe szerelmes tudtam volna lenni. Valamilyen lányt tudnék találni, de olyant, amire vágyom, hogy tényleg érezzem, hogy imádok vele együtt lenni és nagyon jókat tudunk beszélgetni, olyat nem találok.
2021. okt. 14. 22:06
 4/6 anonim ***** válasza:
92%

Hát ezért... mert tudod, mit akarsz, és azt is, hogy mit nem.

Nem jó neked bárki/akárki, hanem Az a Valaki kell, aki mellett érzed, hogy passzoltok. Persze nem az ablakban búslakodva kell várni a szerelmet, de ezt erőltetni nem lehet.

2021. okt. 14. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Igen, csak nem jön el. Sokáig azt hittem, hogy majd eljön magától. De azt nem gondoltam volna, hogy 30 éves koromig csak egyszer lesz ilyen. Azon az egy lányon kívül nem éreztem azt, hogy megtaláltam, akivel el tudnám képzelni az egész hátralevő életem.
2021. okt. 14. 22:13
 6/6 anonim ***** válasza:
91%
Akkor keresd meg őt.
2021. okt. 14. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!