Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Egy fiú tud egyszerre két...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy fiú tud egyszerre két lányt szeretni, vagy egyszerűen engem csak hülyít? Hosszú lesz! Elnézést kérek emiatt.

Figyelt kérdés

Szóval összejöttem az egyik fiú osztálytársammal. Nagyon nagyon szerelmes vagyok belé. Tegnap voltunk együtt 3 hete. Ez az egész elég hülyén kezdődött, mert alapból úgy jöttünk össze hogy minden ok nélkül megharagudott rám egy kitalált pletyka miatt, de aztán megbeszéltük a dolgokat és összejöttünk. Aztán telt múlt az idő, miközben együtt voltunk a 11. napon átjött hozzám és két órán keresztül csókolóztunk. Felejthetetlen volt. Majd az nap este szakított velem ami szintén ok nélkül történt. Semmi kézzel fogható értelmes magyarázata nem volt arra, hogy miért akar véget vetni a kapcsolatunknak. Mind felé hülyeséget mondott, csak hogy kihúzza magát a rosszból. Volt pl. az az oka, hogy szeret engem, de közben van egy másik lány is akit szeret..szóval ez magában már egy hatalmas hülyeség. Pár órával azelőtt hogy ezt írta, még itt csókolóztunk estére meg már mást szeret. Na mindegy is, a lényeg, hogy szakítottunk. Nem beszéltünk kemény 1 napot, a suliba se és facebookon se. Majd valahogy elkezdtünk beszélni fb-n, barátnőmnek is írta hogy sajnálja hogy szakított velem, hisz szeret és mindig fog is szeretni. Ezután nekem is bevallotta fb-n hogy már nagyon megbánta hogy szakított, hisz szeret és fog is mindig. Tehát leírta nekem is azt, mint barátnőmnek. Végül én idióta megbocsájtottam neki, de nem jöttem vele újból össze. Áthívtam múlthét vasárnap, át is jött. Mondtam neki hogy beszélni akarok vele, és igazából tényleg beszélni akartam vele erről az egészről. De nem tudtam. Mondani akarta a szavakat de nem merte. Ki akarta mondani hogy fontos vagyok neki és szeret, de csak úgy mondta ki ha kihúztam belőle. Na meg ott volt az a másik lány is, akit egy héttel előtte még szeretett, amikor szakított velem. Azt mondta, nem tudja mit akar. Mert ha engem választ akkor a másik csaj fog megsértődni, de ha a másikat választja akkor meg én. Aztán ezután mondtam neki hogy válasszon, majd mondta hogy már nincs is másik csaj, én vagyok a legfontosabb neki. Majd rám mászott és elkezdtünk csókolózni. Mondtam neki, hogy eldönthetné mit akar. Erre azt mondta hogy "Téged". Aztán a suliban mégis levegőnek nézett, nem nagyon foglalkozott velem..

Bár mindig engem nézett és nevettetett is, valamit mindig csinált amin nevethettem. Kedd este rám írt fb-n, hogy mi a bajom vele. Mondtam hogy semmi, és végül megbeszéltük hogy minden más lesz, mert hogy neki is szarul esne ha levegőnek nézném. Szóval megígérte hogy minden más lesz. Beteg vagyok, így a héten már nem megyek suliba, viszont holnap talizni fogunk.


Na de most jön az igazán lényeges dolog.

Tudom nem volt szép dolog, de csináltam egy kamu fb-t amivel rá írtam és elkezdtünk beszélgetni. Ki derült hogy egy vadidegen lánynak is képes azt mondani hogy van barátnője. Nagyon örültem a dolognak, hogy másnak is képes azt mondani hogy már van valakije, egészen addig, amíg meg nem tudtam hogy kit tart barátnőjének. Szóval a lány, akit barátnőjének tekint az az "exe". Legalábbis nekem azt mondta hogy már nem járnak és hogy csak virtuálisan volt együtt a csajjal, de nem is szerette igazából. Ezt még akkor mondta amikor nem voltunk együtt. Én meg el is hittem, hogy tényleg semmit sem jelent neki az a lány. Aztán most mégis azt mondta hogy ő a barátnője. Lebuktattam a kamu fb-vel. Megírtam neki hogy hazudott, hisz beszéltem magammal :D

Mármint hogy a saját fb-mel meg a kamuval beszélgettem és azt mondtam a kamunak hogy ő a barátom. Szóval a fiú hazudott, hisz én vagyok a barátnője nem az a másik csaj. Majd leírta a kamu fb-nek, hogy igazából együtt volt a csajjal folyamatosan csak a képbe jöttem én és engem is szeret...

Azóta nem válaszol. Az én igazi fb-nek meg azt írta hogy nem akar senkivel sem beszélgetni most mert történt valami. Érdekes. A kamu fb-vel meg ugyanúgy beszélgetett.


Szakítanom kéne vele ennyi sok fájdalom után. Túl sok fájdalmat okozott már nekem, kamuzik össze-vissza, szórakozik velem és hülyének néz, pedig nagyon nem vagyok az. Egy baj van. Képtelen lennék szakítani vele. Olyan vagyok, hogy inkább szenvedek én, minthogy elengedjem azt, akit szeretek. És őt borzasztóan szeretem. Hiába csinálta ezt velem...mindezek ellenére is ugyanúgy fontos számomra és rettegek attól hogy újból szakít velem, pedig nekem kéne ezt megtenni.


Mielőtt elkezdenétek szidni a fiút, látom rajta hogy igazából szerelmes belém, és érzem is, csak nem tudom miért viselkedik ilyen gerinctelenül, miközben teljes szívemből szeretem őt.


Mit tehetnék most? Hogy szakítsak vele, miközben minden nap látom és már az rosszul esik hogy alig foglalkozik velem mások előtt. Meg kéne vele ezt beszélnem, a másik lányról is beszélni kéne vele hogy akkor most kit szeret. Őt vagy engem. Mert ha nem tud választani akkor hagyom a fenébe..

Csak az a baj hogy ezt mondom és gondolom hogy képes lennék véget vetni az egésznek, de valójában képtelen lennék rá.


Szóval mit tennétek a helyemben? :(

Köszönöm ha végig olvastad, és bocsi hogy hosszú lett, de muszáj is voltam már kiadni magamból.



2016. jan. 28. 20:41
 1/6 A kérdező kommentje:

Az lemaradt, hogy mindketten 14 évesek vagyunk. :)

Éretlen a fiú erre, ezt én is látom a dologból, de ennyire hülye nem lehet. :D

2016. jan. 28. 20:44
 2/6 anonim ***** válasza:
56%
Bocsessz, de nem olvastam végig teljesen. De csak annyit mondokhogy lehet egyszerre 2 lányt is szeretni. Egyes kultúrákba 2-nél több is van. Nem lehet hogy olyan családból származik?
2016. jan. 28. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Nem. :)
2016. jan. 28. 20:49
 4/6 A kérdező kommentje:
Én nem tudom megérteni és felfogni, hogy hogy a jó istenbe tud egyszerre kettőt szeretni?
2016. jan. 28. 20:58
 5/6 anonim válasza:
100%
talan kicsit kesoi a valaszom de.. figyelj. en azt latom, hogy nem csak a srac eretlen. a szavaid alapjan erolteted neki a dolgot, ami nagyon nem jo otlet. lehet, hogy csak bekepzeled, hogy szeret. most bunkonak tunhetek, de az oldi lenyege, h a kegyetlen igazsaggal szembesitsen. mindenesetre elnezest a feltetelezesert. csak minden lehetoseget szamitasba veszek. am azota mi lett? ha meg mindig gondod van irj nyugodtan, segitek. kulso szemlelokent kicsit konnyebb lesz nekem barmit is mondanom.
2016. aug. 2. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
38%

Ha egy fiú két lányt szeret, egyiket se szereti! Nem adnám meg neki a választás lehetőségét, a helyedben én választanék

úgy, hogy mehet a másikhoz.

Sokáig fájni fog neked, de azért önérzet és női büszkeség is van a világon...

2016. okt. 3. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!