Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Szerencsén múlik a pártalálás?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerencsén múlik a pártalálás?

Figyelt kérdés

Nem tudom mi van velem de nem akar semmi sem összejönni. Évek óta ismerkedem, de egy barátnőm sem volt.

Azt nem értem hogy másnak mag meg állandóan van valakije én meg már 25 felett vagyok és egy lehetőségem sem volt ennyi idő alatt.

25 körül már ritka az ilyen? Őszintén, ennyi idősen lassan a házasságnál kéne tartanom, nem?


2022. jan. 25. 07:36
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
82%

10

De, csak nem felszedéssel kell indítani. Tetszett már meg ember a hozzászólásai alapján (voltunk is randin, mert kiharcoltam finoman, hogy rám írjon), sokan akkor a legvonzóbbak, mikor nem is tudják, hogy más őket figyeli, emiatt nem akarnak megfelelni sem, hanem arról beszélnek, ami őket érdekli...

2022. jan. 25. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
52%

Szerinted én a felszedéssel indítottam? Kb. már doktorálhatnék a témából, főleg hogy hogyan nyissak meg folytassak egy beszélgetést. Teljesen mindegy, ha a fotód rossz, senkit sem érdekelsz. Tökéletesen, részletesen kitöltött adatlap? Felesleges ha nem jó a fotód. Egy szuper levél, nem a hölgy külső jegyeit méltatva, nem a szexet erőltetve, nem önmagamat méltatva. El sem olvassák ha a fotód nem jó. Ez van! Nőként nagyon egyszerű dolgod van. Átnézed a levelekhez tartozó képeket, majd aki tetszik vissza írsz neki. Ha meg neked tetszik egy pasi, írsz neki egy db találomra választott karaktert. Felesleges ezen a témán lovagolni, én évek óta benne vagyok, és még sosem írta senki azt, hogy megfogtál a leveleddel, vagy tetszett az adatlapod. Soha! Senki! Kifejezetten igényes vagyok az élet minden területén, ez azzal is jár, hogy magammal szemben is kritikus vagyok. Nálam egy fotó nem olyan hogy a hátérben ott van a mostalan edény, vagy tükörben feszítek 3 fekvőtámasz után. Nem bírálom ezeket sem, szerintem ez is egy színvonalat árul el mindenkiről. Főleg amióta vannak ezek a jobbra-balra húzogatós platformok, azóta meg már tényleg 2 másodperc alatt döntenek bárkiről. Mégis mikor derül ki valakiről hogy milyen? Akkor amikor megteszett a fotója. Vagyis utána.


LAssan már megértem a "helló mizu" típusó leveleket, mert én is rengeteg időt áldoztam az egyedi levelek megírására, amiket sosem olvastak el. Szerintem sokkal egyszerűbb lenne ha csak egy "poke" gomb lenne, ahol felhívhatjuk a figyelmet hogy szimpatikusnak tartjuk a másikat, majd ő eldönti hogy fordítva is így van-e. Sajnos már itt tartunk, a mennyiség megölte a valódi értékeket. Ráadásul már kerelet sem nagyon van rá.

2022. jan. 25. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
100%
12. Hiába, pont ezek az erőltetett kezdések nem jönnek be szerintem soha.
2022. jan. 25. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!