Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Pártalálás az tényleg a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Pártalálás az tényleg a szerencsén múlik?

Figyelt kérdés

Hiába szeretnék barátnőt, egy hozzám illő lányt nem találok.

Annyi olyan történetet hallottam ahol szinte csoda volt hogy összetalálkozott a két ember. Én nem nagyon tettek érte semmit.


2020. febr. 17. 20:58
 1/10 anonim ***** válasza:
0%
Rohadtul nem a szerencsén, ez csak a notórius felelősséghárítók mantrája. Valójában a szociális rátermettségen, ember- és önismereten (amelyben a szexuális önismeret is beletartozik), és az ebből adódó magabiztosságon. Általában véve azon, hogy a másokkal való zökkenőmentes interakcióban mennyire vagy jó. Na, meg persze nyilván azon is, hogy az értékrended nagyjából egyezzen azéval, akivel párkapcsolatba kezdesz.
2020. febr. 17. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
82%
Kecske áldozat sem árt
2020. febr. 17. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
84%
Nem csak az, hanem MINDEN! azon múlik. Az csak egy aranyos mese, hogy az ember saját szerencséjének kovácsa.
2020. febr. 17. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
80%
Igen. Az egyetlen hosszú kapcsolatom akkor jött, amikor nem is számítottam rá. Aktív kereséssel csak rövidebbeket sikerült kialakítani.
2020. febr. 17. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Több tényezőn múlik. Szerencse: jó helyen jó időben, önismeret-emberismeret, jó szociális érzék, jó kinézet, ilyesmik.
2020. febr. 17. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
83%

A legtöbb dolog ezen múlik. Bár vannak akik szerint nem, lásd #1-et.


De már az is a szerencsén múlik, hogy hová és hogyan születünk. Senki ne mondja azt, hogy az ilyen dollármilliárdosok trónörökös egyszemgyereke (akinek semmit nem kell tennie, mert legrosszabb esetben is örököl) azonos szerencsével rendelkezik, mint a munkás/cigány családba született sokadik gyerek, aki mindegy mennyit szop, nem nagyon lesz csak maximum a "sikeresség alján", úgy, hogy addig is kúszhat-mászhat a trónörökös előtt, aki csak jókat kárörvend és fikáz.

2020. febr. 17. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
47%
Igen, plusz a pénzen. :))
2020. febr. 17. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Jelentős faktor a szerencse, de azért nem kizárólagos. Nekem mondjuk anno pont a szerencsén múlott, illetve jobban belegondolva annyira nem. Megtetszettem egy csajnak akivel aztán úgy alakultak a dolgok, hogy nekem is megtetszett és összejöttünk. Mondjuk az, hogy találkoztunk szerencse kérdése volt csupán. A többi dolog már nem.
2020. febr. 18. 06:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Olyan mint az orosz rulett,sokan bele is halnak. :)
2020. márc. 22. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Szerintem igen, mindig így gondoltam. Pont azért is, mert én is rengeteg olyan egymásra találásról tudok, ami enélkül nem történt volna meg. A tipikus jókor jó helyen történetektől kezdve az egészen kacifántos esetekig bezárólag.

Megismerni új embereket, belekezdeni kapcsolatokba - ez a része még nem szerencse kérdése, főleg ma, a Tinder és társai korában. De hogy azt ismerd meg, akit "kell", akivel összeilletek, az szerintem abszolút. Ha nincs szerencséd, akkor egy életen át keresgélhetsz, próbálkozhatsz hiába vagy ha megunod, akkor megalkudhatsz, esetleg maradhatsz egyedül.

2020. márc. 22. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!