Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » A pártalálás jórészt a szerenc...

A pártalálás jórészt a szerencsén múlik?

Figyelt kérdés
2013. dec. 2. 18:40
 1/8 anonim ***** válasza:
0%
remélem hogy nem!
2013. dec. 2. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
azon is persze, de a legfontossabb és ezt jegyezd meg : a tüsszőérésen van a hangsuly :D ezt kell feldolgozni :D
2013. dec. 2. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerencse kell, hogy nyerj a génlottón
2013. dec. 2. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Jórészt nem, de az is számít kicsit.
2013. dec. 2. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
73%

Aki a véletlenre bízza annál igen. Ugyanakkor vannak olyan emberek akik tudják irányítani a saját életüket.

Ez olyan mint amikor Morpheus megkérdezi Neo-t, hogy hisz-e a sorsban mire Neo azt válaszolja, hogy jobb az a tudat, hogy ő irányítja az életét...

2013. dec. 2. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Saját tapasztalatom alapján kell az is, hogy az illető tegyen érte. Utána már csak idő, és szerencse kérdése, mikor talál rá élete szerelmére.


Nekem 5 évig tartott összesen.


19 évesen kezdtem ismerkedni.

20-22 éves korom közt volt egy teljesen pasi, randi, ismerkedésmentes időszak.

Majd laza, néha néha eljárós,időszak következett, végül az utolsó fél év intenzív ismerkedés volt, és ez után, 24 évesen ismerkedtem meg, a férjemmel, akivel 2 éve vagyunk házasok.


Nálunk a szerencsén múlott a dolog leginkább.


A férjem egy internetes oldal reklámjaként látta meg a társkereső oldal reklámját, ezért regisztrált oda ahol én voltam....ha akkor másik reklámot lát meg, soha nem ismerjük meg egymást....


olyan paramétereket állított be keresésre a férjem, ami miatt a rendszer engem is kidobott:)


Annak ellenére, hogy a korhatárból pont kicsúszott, mégis bátor volt, és írt nekem. (Engem nem zavart a kor, csak nem gondoltam hogy ennyire fiatal pasi rám írhat, ezért nem adtam meg olyan korhatárt ami neki volt akkor.) Én 24 voltam, ő 21.


Nem akartam, hogy a valódi lakhelyemet mindenki aki ott van idegen tudja, ezért olyan helyet adtam meg ahol sokat voltam akkoriban, így egy esetleges kapcsolat nem jelenthetett problémát. Ezért is dobott ki a rendszer neki, mert Budapestet jelöltem meg. Ha mást jelölök, szintén nem ismerjük meg egymást.


Véletlenek sorozata, amiért hálát adok az égnek. De ehhez egy csomó szerencse is kellett, és az, hogy próbálkozzak! Ne adjam fel.


27/N

2013. dec. 3. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
62%

Nem, legalábbi srácként egyáltalán nem. Nincs barátnőd? Menyj el csajozni, szólíts le lányokat, szerezz telefonszámokat, hívd el őket randira, vidd fel magadhoz stb.


Csajként meg nem árt ha mondjuk jól nézel ki - járj el edzeni - és jársz emberek közé.

2013. dec. 3. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

nem.

teljesen tudatos.

eltervezett és jól kivitelezett taktikák sorozatának a végeredménye.

2014. febr. 13. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!