Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Szerencsén múlik a pártalálás?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerencsén múlik a pártalálás?

Figyelt kérdés

Nem tudom mi van velem de nem akar semmi sem összejönni. Évek óta ismerkedem, de egy barátnőm sem volt.

Azt nem értem hogy másnak mag meg állandóan van valakije én meg már 25 felett vagyok és egy lehetőségem sem volt ennyi idő alatt.

25 körül már ritka az ilyen? Őszintén, ennyi idősen lassan a házasságnál kéne tartanom, nem?


2022. jan. 25. 07:36
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
78%
Nem vagy elkésve semmiről.
2022. jan. 25. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
87%
Azon is. De az esélyeket mindig lehet növelni. Például azzal, hogy igyekszel olyanná válni, ami azon kaliberű embereknek szokott tetszeni, akikre vágysz, mint partner. Én legalábbis így indultam el anno és tényleg igyekeztem olyan lenni, akivel magam is szívesen lennék, ha az ellenkező nembe tartozna és amiről úgy gondoltam, hogy az ideálom olyanra vágyik.
2022. jan. 25. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 Noren1989 ***** válasza:
97%
A statisztika szerint a kommunikàciós kézségen és a potenciàlisan elérhető emberek szàmàn múlik leginkàbb.
2022. jan. 25. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
23%
Férfiként a külsőn és az anyagi helyzeten múlik.
2022. jan. 25. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%

Azon is, de önfejleszteni is kell hozzá, ha jó kapcsolatot akarsz, ami tartós is. Tudnod kell, mire vágysz, mik az igényeid és aszerint párt keresni. Persze kiderülhet róla is, hogy nem hozzád való, de nagyobb eséllyel találsz olyat, akivel boldog lehetsz. A pozitív gondolkodás is fontos. Tedd rendbe az életed és úgy keress társat. Szerintem érdemes társkeresőn is lenni, akkor több esélyed van. A külsőd is olyan legyen, ami neked tetszik, hozd ki magadból a maximumot.


Sok sikert :)

2022. jan. 25. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Hát ha csak otthon lolozol, akkor nem is nagyon fogsz találni barátnőt.
2022. jan. 25. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
69%

A minőségétől függ.


Rácz Géza is talált magának TikTokon, vagy hol. Nevezzük szerencsének. :D


Optimális esetben itt játszik az érdeklődési kör, külső, hasonló erkölcsi értékek vallása is.

2022. jan. 25. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
63%

Szerencsén múlik igen, mint ahogyan az életben kb a legtöbb dolog. Persze lehet próbálkozni, ha nincs szerencséd, akkor esélytelen.


Ismerek olyat aki kb. középiskola óta együtt vannak, mint ha egymásnak teremtették volna őket. Kellett bármit is tenniük, hogy megismerjék egymást? nem.


Mások meg eljárnak mindenhova, ismerkednek, és semmi.

2022. jan. 25. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
3-assal értek egyet, elsősorban jól kell kommunikálni, legyen önbizalmad és humorérzéked, az nagyon fontos a nőknek. Emellett meg az számít, hogy jól állítsd be azokat a bizonyos szűrőket, amiket fontosnak tartasz egy potenciális barátnőben. Nyilván ehhez elsősorban önismeret kell, azután meg fel kell fedezned azokat a közösségeket, ahol tudsz ismerkedni hasonló értékrendű nőkkel.
2022. jan. 25. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
56%
9. A neten el sem jutsz odáig hogy a kommunikációs készségedet meg tudnád villantani.
2022. jan. 25. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!