Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Szerintetek is a pártalálás a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek is a pártalálás a szerencsén múlik?

Figyelt kérdés

Mitól függ hogy ki sikeres ki nem?

Több olyat ismerek akik 16 évesen ismerték meg egymást és még 20 felett is együtt vannak. Én meg 20 felett vagyok és nem volt kapcsolatom.

Mi ez ha nem szerencs akik korán összeakadnak a megfelelő párral.


2021. jún. 21. 22:02
 1/7 A kérdező kommentje:
Vagy ha azt nézzük az is szerencse hogy az ember milyen külsővel születik, meg milyen jók a szocális képességei.
2021. jún. 21. 22:03
 2/7 anonim ***** válasza:
73%

Hát elég sokmindentől függ.


Tekintsünk most el a külsőtől és az anyagiaktól, és tekintsünk el ezzel együtt netes társkeresőktől is.


Szóval marad az, hogy hol és mikor.


A hol és a mikor, az attól függ, hogy ki milyen életet él, ha csak a munkahelye és az otthon között ingázik, akkor kevés az esély, nagyon kevés, pláne ha a munkahelyen sincs senki, mert nem olyan, és ha autóval jár haza még a tömegközlekedés is ki van lőve.

ez esetben csak a bevásárlások maradnak ahol összefuthatunk valakivel.


Számít vannak e barátok, vagy sportolsz e, van e olyan hobbija az embernek amivel embereket ismerhet meg, eljár barátokkal szórakozni, kikapcsolódni kirándulgatni, szóval eljár e közösségekbe.


Az emberek nagy része akiket ismerek, azokról még ki sem derül, hogy mennyit keresnek hol dolgoznak, egyedül élnek e mert még az ismerkedés sem jut el odáig. Sokaknak tényleg csak a Munkahely - Otthon - Vásárlás van.

2021. jún. 21. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
62%
Rinyarinya
2021. jún. 21. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
50%
90%-ban.
2021. jún. 21. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nyilván szerencse is kell hozzá, de ismered a mondást, aki mer az nyer. Szóval oké hogy szerencse, de ahhoz ott is kell lenni. Aki nem vesz lottószelvényt, az nem nyer soha. Szóval érted mit akarok mondani.
2021. jún. 21. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
#1: az, hogy a szociális képességek megléte vagy hiánya puszta szerencse kérdése, a legnagyobb önigazoló hazugság, amit eddig ezen az oldalon olvastam.
2021. jún. 22. 02:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Én pl #2- es által említettek közé tartozom.

Munkahely-otthon-bolt. Olyan sportokat űzök amihez nem kell társaság és a baráti köröm is olyan szűk és távoli, hogy nincsen közös szórakozás stb.

Ezek mellett értelmes vagyok nem egy tipik hülyegyerek de így csak a szerencse ami segíthet itt, abból meg sok nem jutott sajnos.

2021. jún. 22. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!