Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Pizzafutárként hogyan ismerked...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Pizzafutárként hogyan ismerkedjek/csajozzak be? Bővebben lent!

Figyelt kérdés
Hogyan kezdeményezzek olyan lányokkal akiknek kaját viszek (nekik megtudom a nevüket és a telefonszámukat) és hogyan olyan lányokkal akiket útközben látok az utcán sétálni/buszra várni. Komoy párkapcsolat céljából szeretnék ismerkedni tőlem fiatalabb lányokkal. Én nemsokára 25 éves leszek. A futár autó 1 gyári sima 5 ajtós zöld Suzuki, tehát az nem figyelemfelkeltő (az utcán lévő lányok számára)

2022. jan. 18. 18:55
1 2 3 4 5 6 7
 41/66 anonim ***** válasza:
89%
Kérdező, szerintem amit te mondanál, az túl direkt. Jól esik szerintem egy nőnek, ha a külsejét dicséred, valahogy mégis üres és degradáló esetleg, ha azt sugallod, a külsejét látod belőle és semmi egyebet. Valami más, több...ami azt sugallja, kedved van vele találkozni és jobban megismerni, jobb lehet. Én nőként ezt gondolom, de lehet, hogy mások vagy te máshogy látod.
2022. febr. 17. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/66 A kérdező kommentje:
#41 akkor adj már ötletet...
2022. febr. 17. 19:32
 43/66 anonim ***** válasza:
86%
Ne légy egy kis vinnyogó, akaratos görcs. Ez egy jó kezdet.
2022. febr. 17. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/66 anonim ***** válasza:
87%
Ugyanaz volt a 41-ben, mint akiét előzőleg megköszönted, mint egyetlen értelmes választ. Szóval ugyanazt mondanám.
2022. febr. 17. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/66 A kérdező kommentje:
Hasznos válaszokat kérek
2022. febr. 17. 20:02
 46/66 anonim ***** válasza:
78%

Ha ügyfélnek viszel pizzát a megkérdezése és engedélye nélkül munka után ne próbáld felhívni telefonon, hogy áh szia tudod én hoztam ma neked pizzát, és hát megszeretném kérdezni, hogy meghívhatlak egy újabb pizzára randi keretén belül.- konklúzió: ezzel személyiségi jogokat sértesz, GDPR, és a munkahelyed is felelősségre lesz vonva, mert adatsértő voltál, tehát ez bűncselekmény.


Ha dolgozol pizza futárként ne azért válaszd, mert csajozhatsz, hanem azért mert hivatásból akarod csinálni, de az még nem zárja ki az ismerkedést, de ennek is vannak szabályai. Pl. ha viszel pizzát,és érzékelhetően tetszel a másiknak, akkor kérd el a mobilszámát tőle személyesen, és kérdezd meg hogy találkozna-e veled. De amúgy csatlakozom ahhoz, aki azt írta, hogy felejtsd el a munkával való ismerkedést, mert nem love box. De mint írtam spontán is alakulhatnak dolgok,a nélkül, hogy bármilyen jogot sértenél. Szóval ami a másik, ha tudod a számát, nevét címét, lehetőleg ne ott szobrozz a háza előtt szabadidődbe, mert akkor meg jogosan fogja azt hinni, hogy zaklatni akarod.


Munkán kívül sem a kocsid a mérvadó, ezt felejtsétek már el. Ülhet bármilyen kocsiba bármelyik ember, ha tapló, akkor is visszautasítja az értelmes nő, ha hammerja vagy jeep-je van vagy teslája.


Ha két pasit beparkoltatnánk egy parkolóba, és az egyik pl. bmv lenne a másik lada, és odavinnénk egy nőt, hogy figyelje meg a két pasit hogy viselkednek, hogy szerinte melyik a jobb pasi, mondjon véleményt, akkor ha a bmv-s ego ember és tapló, a lada tulaj kedves, uriember, és még poénos is, akkor nyilván nem a bmv-sre fogja azt modani a nő, hogy jó pasi, hanem a Ladas-ra.


Amugy bmv-t nagy többségében arcoló emberek vesznek, persze ez sem jellemző mindenkire, de amúgy nem egy nagy szám kocsi, pl. én nem szeretem.


Nem a kocsid a lényeg, hanem hogy milyen ember vagy. A suzukival leginkább biztonsági problémák voltak régen. Papírkocsi. Azóta nem tudom mennyire fejlesztették már.

2022. febr. 18. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/66 anonim ***** válasza:
83%
* Hummer
2022. febr. 18. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/66 A kérdező kommentje:
#46 a BMW mellett a másik autóm Lada. Szóval egyáltalán nincs igazad 👌😉 És 1 szóval sem írtam sehol, hogy ott várnék a házánál, ekkora ökörséget nem tudom honnan vennél. Mint mondtam nem hívnám fel, max sms-t írnék neki. És azt sem egyből, mert már hetek teltek el azóta...
2022. febr. 18. 22:55
 49/66 A kérdező kommentje:
Na szóval hogyan kezdeményezzek futárként? Egyenlőre annyit szoktam csinálni, hogyha autóval menet közben megtetszik 1 lány akkor rádudálok, ő rám néz - és az autóra - és mutatni szoktam ezt: 👍 - vagyis hogy tetszik. De sajnos 10 lányból 9-et nem érdekel, a maradék 1 pedig mosolyog és jó érzéssel tölti el.
2022. márc. 3. 09:04
 50/66 anonim ***** válasza:
76%

Aki mosolyog, az ezt gondolja magában: "mekkora balek!"


Amúgy pont téma volt a múltkor a lányokkal ez, és mindenki utálja, ha rádudálnak.

2022. márc. 3. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!