Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Pizzafutárként hogyan ismerked...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Pizzafutárként hogyan ismerkedjek/csajozzak be? Bővebben lent!

Figyelt kérdés
Hogyan kezdeményezzek olyan lányokkal akiknek kaját viszek (nekik megtudom a nevüket és a telefonszámukat) és hogyan olyan lányokkal akiket útközben látok az utcán sétálni/buszra várni. Komoy párkapcsolat céljából szeretnék ismerkedni tőlem fiatalabb lányokkal. Én nemsokára 25 éves leszek. A futár autó 1 gyári sima 5 ajtós zöld Suzuki, tehát az nem figyelemfelkeltő (az utcán lévő lányok számára)

2022. jan. 18. 18:55
1 2 3 4 5 6 7
 21/66 anonim ***** válasza:
86%
Ha heti 4 napot dolgozol, akkor miért nem a másik 3 napon ismerkedsz? Miért nincs akkor lehetőséged? Akkor vérfarkassá változol, vagy mi? Értelmes ember inkább akkor ismerkedik, amikor több ideje van, nem kell rohanni a szállítandó áruval. Egy csaj sem fog az örömtől repesni, ha kutyfuttában odakiáltod, hogy "jónéző ki, randizzá má velem, de sietnem kell"
2022. jan. 19. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/66 anonim ***** válasza:
87%

#15-ös vagyok!


"Ma például ahogy átadtam az egyik középiskolában a kaját a portásnak és jöttem kifelé 2 nagyon jó csaj jött kifelé mögöttem. Amikor ültem be az autóba pont akkor mentek el ott mellettem és az egyik lány fullra bejött. Na például ilyen szituációban hogyan járjak el?"


Középiskolásokkal sehogy. Ha 25 vagy, akkor én nem igazán foglalkoznék a 15-19 éves korosztállyal. Írtad, hogy fiatalabb lányokkal szeretnél ismerkedni. Ez tökre rendbe is van, de miért nem inkább akkor a 20 éves korosztály fölött "válogatol"? Akik már szintén dolgoznak, és jó eséllyel van egy kis rálátásuk a körülöttük lévő dolgokra? Akiknek vannak céljai, vagy legalábbis kialakulóban vannak? Szűz vagy? Nem szégyen, de szerintem nem jársz jobban azzal, ha nálad 8-10 évvel fiatalabb lányokkal szórakozol. Én 24 vagyok. Nekem sem volt még kapcsolatom, csak flörtölgetések. Én is voltam futár, tehát tapasztalatból írtam. Az iskolásokat engedd el. Munkán belül és kívül is. Majd ha az apjuk agyon üt, vagy az anyjuk kikaparja a szemedet mikor beállítanak hozzád, akkor pislogni fogsz. A szülők simán bemennek a munkahelyre, jelen esetben az étteremhez, és a tulajtól megkérdezik hogy ki ez az ember. És megfogja mondani a főnök, mert azzal fenyegetőznek hogy akkor feljelentik az éttermet, beperelik, meghurcolják. Rá hívják az étteremre a NAV-ot és az ÁNTSZ-t is. És még sorolhatnám. Mondjuk, ehhez elég egy dügös vendég, akinek mondjuk véletlenül hajszál ment a kajájába, vagy nyers volt a csirke szárny. Téged meg kirúgnak. És akkor nem lesz még ennyi munkád sem. Én is vittem iskolásoknak suliba néha napján, de általában otthonra vagy szabadidő parkba rendeltek. Például tavasztól-őszig mikor mindenki kint van a jó időben reggeltől-estig. És nekem is volt olyan, hogy kedvesen oda adtam, mosolyogtam, és láttam a leányzón, hogy zavarba van, illetve odáig van értem, hogy a pénzt is visszajárót is elejtette, de még a pizzát is majdnem, ha nem fogtam volna meg. Lehet hogy vannak rámenősebb kislányok, akik bepróbálkoznak az idősebbeknél, de én azokat csak sajnálni tudom, akik bele is mennek. Azért már te sem 18 vagy, eltelt azóta 7 év. Ez nem az a szituáció, hogy 18 évesen diákmunkán vagy és pizzázol, és esetleg becsajozol egy 15-16 éves lánynál. Mert az rendbe van hellyel közel. De akkor se a munka hátrányára. Ne legyünk már ennyire felelőtlenek.


Tényleg keress más munkát, mert ezzel nem fogsz tudni csajozni. Vagyis de, de akkor rá fogsz fázni, hogy ha ilyen formában szeretnél.


Nálunk rengeteg ilyen volt. A beteg állat 35 éves csávó neki állt stírölni a 16-17 éves csajt. Sokszor vittünk oda kaját, emlékszem rá. A kis csaj mindig adott jattot egyébként. Rendelt (akkor, még pár éve) egy pizzát mondjuk 1780Ft-ért, és ide adott 2000Ft-ot, nem kért vissza. Ez után az eset után soha nem kaptunk egy fillért sem. Nem is sűrűn rendeltek utána. Gondolom csak akkor, amikor a szülei nem tudták. Szóval ez van. Jóformán el sem akarta engedni, annyira rámenős volt az a birka ember. Az anyja telefonált az étterembe, a diszpécser továbbította a főnöknek, majd másnap már nem is jött az illető dolgozni. Ennyi volt. A többi marháról meg nem is beszélek, akik lehúzták az embereket, amikor kártyával fizettek, és nem adtak egy fillér jattot sem, és így akartak plusz pénzt keresni, hogy nem mutatták meg a beírni kívánt összeget és a blokkot sem adták oda. Egy ideig ment az is annak az állatnak, de 3-4 hónap után az is kiderült.

2022. jan. 19. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/66 anonim ***** válasza:
95%
20 akkor minek írtad ki, hogy pizzafutàrként és, hogy tudod a nevüket és telefonszámukat? Magadnak kerested a kötekedőket.
2022. jan. 19. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/66 A kérdező kommentje:
#21 jajj de nagyra vagy azzal a 4 nappal állj már le mivan ennyire tetszik az a 4 nap? Csak most van az, hogy heti 4 napot dolgozok. Vasárnap nem vagyunk nyitva, szombatonként pedig nem érek rá. Remélem most már boldog a tököd!... -.-
2022. jan. 19. 15:48
 25/66 A kérdező kommentje:

#22! 24 éves vagyok és 18 éves korosztálytól már jó nekem! Nem vagyok szűz... de ez lényegtelen. És csak a magad nevében beszélj, mert nekem már voltak kapcsolataim!


#23 mit nem értesz?

2022. jan. 19. 15:52
 26/66 anonim ***** válasza:
97%

23as vagyok. Én mindent értek, nálad vannak gondok. Te adtál támadási felületet nekik, most meg pattogzs rajta.

Elég lett volna ha kiírod, hogy hogyan kell csajozni.

Erre, te úgy tetted fel a kérdést, hogy pizzafutárként, hogy csajozzál, ha tudod a nevüket, számukat. Ebbe a legtöbben belekötöttek, most meg értetlenkedsz, hogy miért azzal foglalkoznak.

2022. jan. 19. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/66 A kérdező kommentje:
Mivel a munkám során akarok csajozni. Nem tudom ezen mit nem lehet érteni
2022. jan. 19. 21:29
 28/66 anonim ***** válasza:
66%
A pizzafutárok nem csajoznak, állítólag az úszómester az aki a nőkben lubickol
2022. jan. 19. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/66 anonim ***** válasza:
92%
Ne akarj a munkád során. Se kényelmetlen helyzetbe nem akarok kerülni, mert egy csávó a küszöbömön próbálkozik, sem a kihűlt pizzámra nem akarok várni, mert valahol nyekeregsz egy csajnak. Csináld a szabadidődben, és ne a kliensek címével/telefonszámával élj vissza.
2022. jan. 19. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/66 anonim ***** válasza:
100%

"24 éves vagyok és 18 éves korosztálytól már jó nekem! Nem vagyok szűz... de ez lényegtelen. És csak a magad nevében beszélj, mert nekem már voltak kapcsolataim!"


Ne haragudj, de vagy kamuzol, vagy nagyon béna lehetsz. Azzal akarsz bevágódni, hogy futár vagy, vagy így akarsz ismerkedni? Nem értem.


Ha volt már kapcsolatod, állításod szerint több is, akkor nem tudod hogy hogyan kell szólni a lányokhoz, nőkhöz, kedves kérdező? (Minden rosszindulat nélkül amúgy. Csak szimplán érdekel.)

2022. jan. 19. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!