Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Pizzafutárként hogyan ismerked...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Pizzafutárként hogyan ismerkedjek/csajozzak be? Bővebben lent!

Figyelt kérdés
Hogyan kezdeményezzek olyan lányokkal akiknek kaját viszek (nekik megtudom a nevüket és a telefonszámukat) és hogyan olyan lányokkal akiket útközben látok az utcán sétálni/buszra várni. Komoy párkapcsolat céljából szeretnék ismerkedni tőlem fiatalabb lányokkal. Én nemsokára 25 éves leszek. A futár autó 1 gyári sima 5 ajtós zöld Suzuki, tehát az nem figyelemfelkeltő (az utcán lévő lányok számára)

2022. jan. 18. 18:55
1 2 3 4 5 6 7
 11/66 A kérdező kommentje:
Egyáltalán nem élek és élnék vissza semmivel sem!!! De akkor hogyan csajozzak munkám közben? Elég volt már az olyan válaszokból, hogy miért ne. Most már a kérdésemre segítőkész, hasznos válaszokat kérek!
2022. jan. 18. 21:53
 12/66 anonim ***** válasza:
81%
Hát jó akkor itt egy tipp, ha muszáj. Àtadod a pizzát és megkérdezed, hogy virslit nem kér e hozzá.
2022. jan. 18. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/66 anonim ***** válasza:
90%

"hogyan csajozzak munkám közben?"

SEHOGY BSZDMG... vidd ki az ételt tempósan és húzzál tovább a következő címre. Ennyi a dolgod, mit nem értesz ezen? Értem én, hogy egy futárnak nem kell doktori, de ennyire buta ne legyél már.

2022. jan. 18. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/66 A kérdező kommentje:
#13 te vagy buta mivel úgy látszik, hogy nem érted a kérdést
2022. jan. 18. 22:39
 15/66 anonim ***** válasza:
100%

Szia.


Ex futárként mondom, hogy sehogy. Max ha tényleg úgy van lőjj el pár poént az adott helynek és helyzetnek megfelelően, de ne túl rámenősen. Idővel ha valamelyik érdekled, akár lehet hogy elkezd veled beszélni pár szót mikor átadod a kaját. Ha sűrűn csapatod a melót, akkor egy idő után a boltokban, utcán is összefutsz az emberekkel és megismered őket rögtön. De ha rám hallgatsz, akkor csak civilben, tehát munkán kívül csináld ezt, már ha lesz rá lehetőséged.


Nem írtad hogy főállásban csinálod-e, vagy mellékállásban. Főállásban nem lesz rá időd, mert folyton ott kell lenni reggeltől estig, pláne ha mész 6/7 napot legalább, és kedved se lesz csajozni. Tudom, én így jártam picit több mint 2 évig. Nem volt időm rá, meg kedvem sem. De főleg időm, na hát az nem volt egyáltalán. 2 év elment a semmire.


Személyes adatokkal mint NÉV, LAKCÍM, TELEFONSZÁM NE ÉLJ VISSZA!!! Nagyon komolyan büntetik manapság már ezeket. Nem véletlenül. Azt hiszem 3-4 éve jött be valami ezzel kapcsolatosan. Minket is felvilágosítottak a munkahelyen. (Az étterem vezető tartott egy kis beszédet.) Természetesen előtte sem lehetett vissza élni ezzel, csak azóta meg pláne nem. Nem emlékszem pontosan hogy volt megfogalmazva, de nem is számít igazából.


2 lehetőséged van. Vagy pizzázol, vagy pedig csajozol. Beugrósként sem jó, mert 2 munkahely között ingázni önmagában fárasztó. A kettő együtt nem megy, de talán lesznek még akik majd ugyan ezt leírják, amit én is.

2022. jan. 18. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/66 A kérdező kommentje:
Beugrós vagyok, de például múlt héten is és ezen a héten is 4-4 napig dolgozok egymás után. Jelenleg sajnos nincs másik- fix munkám, tehát csak itt dolgozok. És mégis milyen poént lőjjek el? Na és mint mondtam - és egyébként ez a többi válaszolónak is szól:NEM CSAK AZOK A CSAJOK JÁTSZANAK, AKIKNEK A KAJÁT VISZEM!!! Ma például ahogy átadtam az egyik középiskolában a kaját a portásnak és jöttem kifelé 2 nagyon jó csaj jött kifelé mögöttem. Amikor ültem be az autóba pont akkor mentek el ott mellettem és az egyik lány fullra bejött. Na például ilyen szituációban hogyan járjak el?
2022. jan. 18. 23:24
 17/66 anonim ***** válasza:
97%
Volt már hasonló kérdés. De miért nem szabadidőben csajozol? Azt hiszed a pizzafutár státusztól hasraesnek?
2022. jan. 19. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/66 A kérdező kommentje:
Nem... azért mert nincs más lehetőségem
2022. jan. 19. 08:18
 19/66 anonim ***** válasza:
91%

Már miért ne volna? te magad írod, hogy heti 4 napot dolgozol, nem 7-ből hetet, hogy a munka alatt kellene ismerkedni.

Hogy kell ezt amúgy elképzelni, vagy hogy gondoltad, elméleti szinten? Akihez viszed a kaját, azt mással ne vegzáld, mert belefutsz valakibe, aki ezt tolakodásnak veszi, panaszt tesz és munkahelyed sem lesz.

Másik verzió, amit említettél, kijött két lány onnan, ahova szállítottál és tetszett az egyik. Kiszállsz és bájcsevegsz (most az tökmindegy milyen tuti dumát javasol itt valaki), tegyük fel vevő rá az illető is, aztán a többi kaja meg hűl a kocsiban, a következő megrendelő meg azért kajál hideg pizzát, mert te csajozni akarsz, vagy szintén e miatt később érsz vissza az étterembe?

mert lássuk be, percek alatt ezt nem nagyon lehet kivitelezni, ha meg valaki annyira flörtölne veled amíg a kaját átadod, akkor nincs kérdés, az engedélyével utána megkeresheted.

Azt értsed meg végre, hogy ez ttpikusan az a szituáció, hogy véletlenül akár össze is jöhet, de direktben ezt kezdeményezni futárkodás alatt, úgy, hogy az ne legyen kifogásolható és az idődbe is beleférjen, kivitelezhetetlen.

Több károd lenne belőle, mint hasznod, megütheted a bokádat.

Engedd ezt el, vagy futár melód sem lesz, ismerkedj a szabadidődben, ha meg az egyik ügyfél látnivalóan ez alatt is odáig lenne érted, azt észre fogod venni, de kicsi az esélye.

2022. jan. 19. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/66 A kérdező kommentje:
Könyörgöm fogjátok már fel, hogy NEM CSAK AZOKRÓL A LÁNYOKRÓL VAN SZÓ AKIKKEL KAJÁT VISZEK!!! -.-
2022. jan. 19. 09:16
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!