Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Pizzafutárként hogyan ismerked...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Pizzafutárként hogyan ismerkedjek/csajozzak be? Bővebben lent!

Figyelt kérdés
Hogyan kezdeményezzek olyan lányokkal akiknek kaját viszek (nekik megtudom a nevüket és a telefonszámukat) és hogyan olyan lányokkal akiket útközben látok az utcán sétálni/buszra várni. Komoy párkapcsolat céljából szeretnék ismerkedni tőlem fiatalabb lányokkal. Én nemsokára 25 éves leszek. A futár autó 1 gyári sima 5 ajtós zöld Suzuki, tehát az nem figyelemfelkeltő (az utcán lévő lányok számára)

2022. jan. 18. 18:55
1 2 3 4 5 6 7
 31/66 A kérdező kommentje:

#29 azt az értetlen fajtádat már te... TANULJ MEG OLVASNI, MERT LEÍRTAM, HOGY EGYÁLTALÁN NEM ÉLNÉK ÉS NEM IS ÉLEK VISSZA SEMMOLYEM4 ADATTAL!!! Ja és eléggé buta és tudatlan is vagy! Tudod a futárok melegentartó-ban (habár minek is mondom úgysem tudod mi az) hordják az ételt. És amúgy sem hűlne ki semmi sem azért, mert az egyik címen fél perc helyett másfél percet vagyok. Fhú anyám...


#30 ilyen szituációban nem tudom, ezért kérek segítséget!

2022. jan. 20. 08:32
 32/66 anonim ***** válasza:
90%
Kéne a fenének ilyen ordibáló görcs. Szerintem sehogyan se csajozz. Őszintén.
2022. jan. 20. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/66 A kérdező kommentje:
Válaszoljatok már
2022. jan. 20. 17:58
 34/66 A kérdező kommentje:
Szóval hogyan???
2022. jan. 26. 18:59
 35/66 A kérdező kommentje:
Hogyan csajozzak be futárként?
2022. febr. 5. 10:23
 36/66 anonim ***** válasza:
90%
Sehogy. Nincs rá időd. Éhes vagyok, fizetek, átveszem, elköszönök.
2022. febr. 17. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/66 anonim ***** válasza:
87%

Különben is, hisztis vagy, türelmetlen vagy. Nem viseled el, ha másnak különbözik a véleménye.

Ráadásul másfél perc alatt akarsz ismerkedni. Azt sem tudod, hogy kicsoda, tudod a mdgrendelő nevét, telefonját, címét. És ha az, aki ajtót nyit, nem azonos vele? Vagy ha azonos, bent ül a vőlegénye, stb., stb.

Előbb fejleszd a személyiségedet, türelemre, toleranciára, higgadtságra.


Nincs recept az udvarlásra. Persze mondhatnak neked “csajozós” dumákat, hogy amikor átadod az árut, dicsérd meg a szemét, az alakját, stb. De esélyes, hogy felhívja a főnöködet, hogy legközelebb mást küldjön, mert túllépsz a hatáskörödön, a feladatodon, személyeskedsz és zaklatod. A főnököd meg kirúg.


Járj társaságba, sportolni, koedukált konditerembe, koncertekre, klubokba, stb. Ott ismerkedj.

2022. febr. 17. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/66 anonim ***** válasza:
77%
Legyél kedves, mosolygós. Mondd a neked tetsző vevőnek (szerintem ne mindenkinek válogatás nélkül, ez hiteltelenné tesz), hogy "remélem, hamarosan újra ide kell jönnöm".
2022. febr. 17. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/66 anonim ***** válasza:
83%
Akiknek a kaját viszed, azokkal egyáltalán ne tedd. Csajozz szabadidődben.
2022. febr. 17. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/66 A kérdező kommentje:
#38 végre 1 értelmes, hasznos és segítőkész válasz! De ezt nem merem mondani. Azt, hogy "jól nézel ki" merném
2022. febr. 17. 15:26
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!