Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Arról mi a véleményetek hogy...

Arról mi a véleményetek hogy pizzafutárként a bankba kell vinnem pizzát és amit a pizza odaviteléért kapok pénzt azért veszek kryptovalutát abban a bankban?

Figyelt kérdés
2021. máj. 26. 14:33
1 2 3 4 5 6 7
 1/69 anonim ***** válasza:
76%
Az a pénz nem a te pénzed, hanem a pizzériáé. Szerintem ez így nem a legszebb dolog.
2021. máj. 26. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/69 A kérdező kommentje:
Tévedsz. Egy futár se ingyen dolgozik.
2021. máj. 26. 14:40
 3/69 anonim ***** válasza:
81%
Ja, az a borravaló és a fizetésed. Minden más az étteremé.
2021. máj. 26. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/69 anonim ***** válasza:
81%
Nyilván. De te azért fizetést kapsz. Nem a pizza árát rakod el, hanem fizetést kapsz a cégtől. Amit beszedsz pénzt a pizzákért, az a pizzéria pénze.
2021. máj. 26. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/69 A kérdező kommentje:
"amit a pizza odaviteléért kapok" Tessék megtanulni szöveget értelmezni. Nem a pizza áráról van szó, hanem arról a pénzről amit azért kapok, mert odaviszem a pizzát.
2021. máj. 26. 14:51
 6/69 anonim ***** válasza:
100%
Az a te pénzed már, akkor azzal azt csinálsz, amit akarsz. Bocs, ha félreértettem, amit akartál, nekem nem volt egyértelmű a megfogalmazás. A fizuddal nyilván azt teszel, amit akarsz, akár fel is gyújthatod, senkit nem fog érdekelni. Annyi, hogy próbáld úgy időzíteni, hogy a bank legyen az utolsó cím abban a kanyarban, hogy a többi cím ne álljon addig, amíg kriptót vásárolgatsz a bankban.
2021. máj. 26. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/69 A kérdező kommentje:
A többi cím nem áll meg. Max. más viszi azt a pizzát amit a bank nélkül én vinnék. Utolsó nem lehet a bank mert csak 6 ig van nyitva, pizzát meg tovább kell vinni, vacsoraidő a másik leggyakoribb időpont.
2021. máj. 26. 15:02
 8/69 anonim ***** válasza:
82%
Nem úgy gondoltam, hogy aznap a legutolsó. Hanem azok közül ami épp a kocsidban van, próbáld meg úgy időzíteni, hogy minél kevesebbet kelljen a többieknek várni amiatt, mert te magánügyet intézel munkaidőben.
2021. máj. 26. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/69 A kérdező kommentje:
Egyszerre csak egyet viszek. Mindenki melegen kapja. Alapelv.
2021. máj. 26. 15:31
 10/69 A kérdező kommentje:
A "munkaidőm" minden alkalommal az aktuális pizza átadásáig tart. Utána azt csinálok amit akarok a következő pizza felvételéig. De vállalkozónak nincs is munkaideje max. úgy is lehet fogalmazni mintha a munkavégzés ideje az lenne
2021. máj. 26. 15:33
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!