Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Arról mi a véleményetek hogy...

Arról mi a véleményetek hogy pizzafutárként a bankba kell vinnem pizzát és amit a pizza odaviteléért kapok pénzt azért veszek kryptovalutát abban a bankban?

Figyelt kérdés
2021. máj. 26. 14:33
1 2 3 4 5 6 7
 41/69 A kérdező kommentje:
Ha tudod hogy lehet venni akkor meg minek kérdezed? Nagyon unatkozhatsz, pedig kint szép idő van. Szar a melód ezért vagy ilyen lelkiállapotban?
2021. máj. 27. 11:54
 42/69 A kérdező kommentje:
"Nagyobb a transaction fee mint a pénzed." ha ezt is te irtad 40-es akkor azért nem ártana kicsit jobban utána nézned.
2021. máj. 27. 11:55
 43/69 anonim ***** válasza:

Nem, csak te vagy buta sajnos.


Kezdted a sztorit azzal, hogy pizzafutárként kiviszel pizzát és az ott kapott pénzt te a bankban elköltöd kriptóra. A netpincéres nem azonnal kapja meg a pénzt, hanem ugyanúgy hó elején. Tehát te csak a kp borravalót tudnád elkriptózni. Aztán valahogy bejött hogy te bankkártyával akarsz kriptót venni, majd hogy egy kriptotőzsdén, amit nem értek miért ne tudnál otthonról is, vagy mobilról bárhonnan.

2021. máj. 27. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/69 A kérdező kommentje:

Meghiteleztem a pizzás cégnek. Ajjaj jaj jaj a bankban hiteleztem, ez eztán tényleg nagyon csúnya dolog volt.


Mondtam már hogy ha a bankban vagyok akkor nem tudok otthon kriptót venni. Hacsak nem a bankban lakom. És nem valahogy bejött hanem ha tényleg értenél hozzá akkor tudnád hogy igy lehet ezt csinálni.

2021. máj. 27. 12:01
 45/69 anonim ***** válasza:
De miért ne lehetne otthon kriptót venni? Hacsak nem valami shitcoint akarsz, akkor azért totál mindegy hogy mondjuk bitcoin esetén 37000 vagy 37500-on szállsz be.
2021. máj. 27. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/69 anonim ***** válasza:
100%
Te most vagy ertelmi fogyatekos vagy vagy nem tudsz magyarul beszelni.
2021. máj. 27. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/69 anonim ***** válasza:
Most elvarod a tapsot vagy mit varsz el nem ertem. 4-5 eve ha ugyanezt kiirod akkor lehet hogy sokan okosnak hittek volna vagy ostobanak de mivel ket normalis mondatot nem tudtal itt leirni meg is értem hogy miert vagy pizzafutar, es ostoba
2021. máj. 27. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/69 anonim ***** válasza:

Gyoker kerdezo. En TOLED kerdeztem hogy TE hogyan vettel cryptot a BANKBAN. Erted?


Te irtad a kerdesben hogy penzert(mindegy honnan származik) veszel cryptot egy lakossagi bankban.

2021. máj. 27. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/69 A kérdező kommentje:

45-ös ha olyan mindegy akkor fizesd ki nekem a különbözetet. Írhatom a bankszámlaszámomat?


A minősithetetlen stilusban irt kérdésekre nem válaszolok.

2021. máj. 27. 13:05
 50/69 anonim ***** válasza:

Aki olyan nagy tételben vásárolna, az nem pizzafutárként dolgozik.


A 150 forintos különbözetet meg bármikor elküldöm neked.

2021. máj. 27. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!