Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Arról mi a véleményetek hogy...

Arról mi a véleményetek hogy pizzafutárként a bankba kell vinnem pizzát és amit a pizza odaviteléért kapok pénzt azért veszek kryptovalutát abban a bankban?

Figyelt kérdés
2021. máj. 26. 14:33
1 2 3 4 5 6 7
 61/69 A kérdező kommentje:
59-es azt ne fellejtsd el hozzátenni, hogy elötte a bankba be kell fizetni a pénzt mert ha nincs a számlán, akkor hiába van binancéd, nem lesz kriptód.
2021. jún. 2. 11:10
 62/69 anonim ***** válasza:
100%
De nem a bankban valtod at a penzed cryptora akkor se, ezt ertsd mar meg! Tudom hogy a pizzafutar nem egy ertelmisegi szakma, de ez azert nem egy komplikalt dolog.
2021. jún. 2. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/69 A kérdező kommentje:
Ugy tunik nálad azért értelmesebb, hisz a pizzafutár felfogja hogy aki a bankban van mikor felváltja az ott váltja fel, nem pedig máshol. neked ugyanennek a felfogása a nehezedre esik.
2021. jún. 2. 12:00
 64/69 A kérdező kommentje:
Annak a felfogása pedig, hogy miről is szól a kérdés, egyáltalán nem megy, pedig nemrég még szájba is rágtam. Ennyit az értelmiségről, nem hiába mondják, hogy nem az a papír számít.
2021. jún. 2. 12:01
 65/69 anonim ***** válasza:

Figyelj, aki ennyire remeg a banki címekért, meg hogy ott váltsa be, az ne kriptózzon, mert valószínű nincs tartaléka.


Ha lenne, felesleges lenne azon rugózni hogy számlára teszed a pénzt vagy sem, mivel úgyis van ott pénz.

2021. jún. 2. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 66/69 A kérdező kommentje:
Szerintem ki tudsz te találni ennél jóval nagyobb hülyeséget is ha egy kicsit összeszeded magad. De javaslom ne kripto a témában próbáld meg mert úgy tűnik hogy fogalmad sincs az egészről.
2021. jún. 2. 12:13
 67/69 anonim ***** válasza:
Az a véleményem, hogy teljesen felesleges és rossz befektetés.
2021. jún. 2. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 68/69 A kérdező kommentje:
Jól gondoltam. Csak tudnám minek szólsz hozzá ahhoz, amihez nem értesz...
2021. jún. 2. 22:12
 69/69 A kérdező kommentje:

"Ha lenne, felesleges lenne azon rugózni hogy számlára teszed a pénzt vagy sem, mivel úgyis van ott pénz."


Szóval még kettőig se tudsz számolni. Legalábbis ha számlákat kell számolni, akkor nem.

2021. jún. 2. 22:14
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!