Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ezek a pasik miért ilyen amatőrök?

Figyelt kérdés
Többször elfordul, hogy ismerkedéskor a srác diplomásnak hazudja magát, miközben olyan alapdolgokon elbukik a sztorija, hogy pl.: nincs egy öltönye sem, és nem tud nyakkendőt kötni.

2022. jan. 5. 19:49
1 2 3 4 5 6
 41/57 anonim ***** válasza:
95%

Egyébként a területi képviselők se hordanak öltönyt vagy nyakkendőt, max inget.


Céges rendezvényen is voltam kb 20-30-on, ott is max inget hordott mindenki, konferenciára meg nem jár egy átlag diplomás munkakörben dolgozó ember, te el vagy tévedve, oda a felsőoktatásban tanító tanárok járnak, a doktorandusz hallhatók, meg a kutatók, esetleg a gyógyszerészek, orvosok, de ennyi, a többi szakterületről senki nem jár konferenciára.

2022. jan. 6. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/57 anonim ***** válasza:
95%

#39

Persze, majd öltönyben dolgozom otthonról :DDD el vagy te tévedve

2022. jan. 6. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/57 anonim ***** válasza:

40# Hatalmas pacsi. Jól írtad. Fogalma sincs a felsőoktatásról, ahogy arról sem ennek a nők szégyenének, hogy létezik olyan diploma is, mint tanár, szociológus, szociális munkás, stb, akiktől nagyon távol áll a röpgyűlés. 🤣

Ja és több nő is írt ide, köztük én is. Én diplomás vagyok, veled ellentétben.

2022. jan. 6. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/57 anonim ***** válasza:
7%

Na, akkor legyen itt egy igazi férfi válasza is.


Egy FÉRFI számára ALAP, legalább 3 öltöny.

- Egy szürke. Hétköznapibb, de elegáns megjelenéshez.

- Egy kék. Az elegánsabb helyekre.

- Egy fekete. A formális eseményekre.


Szánalmas, amikor valaki még a retkes állásinterjúra sem képes egyet felvenni, vagy amikor konferenciára kell menni ott sipítozik, hogy nincs még egy zakója sem. Nálunk pont ezért van öltözködési kisokos az újaknak.


Mellesleg, ahogy már utalt itt rá valaki a kérdezőn kívül is, felmerül a kérdés, hogy milyen élete van annak, aki sosem megy színházba, kiállításra, elegáns étterembe egy gyönyörű nővel, családi eseményre, diplomaosztóra, esküvőre, vagy sajna temetésre?

Gondolom kocka senkik, akiknek az élet a szürke iroda, meg anyu lakásán, a kisszobában a videojáték, 12 éves srácokkal, online.

2022. jan. 6. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/57 anonim ***** válasza:
78%

#44 Szerintem meg te vagy szanalmas, hogy azt hiszed h abbol all az elet h masoknak akarsz megfelelni az oltozkodessel. Gratulalok!

De teny, nem abbol all az eletem h szinhazba meg temetesre meg diplomaosztora jarok. Utalok minden ilyen formalitast. De ha megis akkor elmegyek farmerba azt csa.

Sziklamaszashoz meg az oltony ellenjavallott.

2022. jan. 6. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/57 anonim ***** válasza:
83%

44-es minek vennél fel egy állásinterjúra öltönyt? 😂😂😂😂


Persze csak ez tesz egy férfit férfivá igaz?


Idióta.

2022. jan. 6. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/57 anonim ***** válasza:
83%

Mi ez az észveszejtő hülyeség? 20 éve van diplomám (BA+MA), mellette még egy MA-m, nem tudok nyakkendőt kötni, öltönyöm nincs.


Egyetemen ki a tököm hord öltönyt? Az egyetlen egyetem, ahol vizsgán öltönyös diákokat láttam, az a jogi egyetem volt, de ott a fontoskodás meg a vetítés nyilván a tananyag része. Röhögött is rajtuk a többi egyetemista amúgy emiatt.


Volt korábban egy ismerősöm, ált. munkásoknak való kezeslábasban járt, pedig amúgy saját gyára volt. Tartott viszont egy semmihez sem értő öltönyös majmot cégvezetőnek direkt az ilyen figurák kedvéért, mint te, kérdező.

2022. jan. 6. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/57 anonim ***** válasza:
80%
Diplomás Mérnökinformatikusként érdekelne, hogy honnan veszed, hogy öltönyben járnak? Mert dolgoztam már pár helyen, de sehol nem volt jellemző. Kapcsold ki a tévét!
2022. jan. 6. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/57 anonim ***** válasza:

35: Kérdező: "Szóval, te elhinnéd-e a frissen megismert barátnődnek, hogy ő rendőr, ha nem lenne egy egyenruhája sem a szekrényben, és a jelvényét sem mutatná meg soha?"


Én elhinném, hogy tud angolul attól, hogy nincsenek külföldi dolgai a szekrényben. Vagy elhinném, hogy tud főzni attól, hogy nincsenek kukta sapkák a szekrényben.

De az öltöny még a fentieknél is kevésbé kapcsolódik a diplomához. A rendőr kapcsolódik a rendőrruhához, az öltöny viszont nem kapcsolódik a legtöbb diplomához.

2022. jan. 6. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/57 anonim ***** válasza:
82%

"milyen élete van annak, aki sosem megy színházba, kiállításra, elegáns étterembe egy gyönyörű nővel, családi eseményre, diplomaosztóra, esküvőre, vagy sajna temetésre?"


Normális. De te ezt úgysem érted.

2022. jan. 6. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!