Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ezek a pasik miért ilyen amatőrök?

Figyelt kérdés
Többször elfordul, hogy ismerkedéskor a srác diplomásnak hazudja magát, miközben olyan alapdolgokon elbukik a sztorija, hogy pl.: nincs egy öltönye sem, és nem tud nyakkendőt kötni.

2022. jan. 5. 19:49
1 2 3 4 5 6
 21/57 anonim ***** válasza:
62%

Szégyen, nem szégyen, de fiatal koromban sokáig én sem tudtam nyakkendőt kötni. A szekrénybe megkötve voltak beakasztva. Kivettem és használtam. Aztán az idő múllásával megtanultam és nem is olyan nagy ördöngösség, mint amilyennek kinéz. Szóval, férfiak, aki nemtud naykkendőt kötni, harcra fel és 10-20 perc alatt simán meg lehet tanulni, aki akarja!

Öltönykérdésben lehet némi igazsága a kérdezőnek. Hiszen érettségire, diplomaosztóra így illik menni és nem rövidnadrágban. A másik pedig az, hogy egy férfinek legalább egy öltönye legyen, mert tényleg egy temetés (ami nem kívánok) vagy egy szép hölggyel színházba kellemes percek eltöltéséhez, esetleg egy elegáns étterembe finom vacsorához illik öltönybe menni. Mindennek meg kell adni a módját!

2022. jan. 5. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/57 anonim ***** válasza:
82%
lol 28 éves vagyok 2 diplomával és sose húzok öltönyt :D
2022. jan. 5. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/57 peca1000 ***** válasza:
97%

Nekem van öltönyöm, nyakkendőm ( nem tudom megkötni, apósomat szoktam megkérni rá), igaz diplomás sem vagyok.


Egyik felsőfokút végzett nőmet sem zavarta.

2022. jan. 5. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/57 anonim ***** válasza:
100%
20-as, az ing/az öltöny nem egyenlő a stílussal, ha ezt magyarázni kell, akkor nem tudod mi az a stílus.
2022. jan. 5. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/57 anonim ***** válasza:
74%
tesó be van kötve a nyakkendőm 12+ éve :D :D :D SOSEM VOLT KIOLDVAAAAA aaaaa asszem faterom kötötte be még érettségi előtt 2009-ben azóta úgy van :D :D :D ja és van diplomám de szakadok ezen
2022. jan. 5. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/57 anonim ***** válasza:
71%
Hát kérdező, jó nagy bunkó vagy. Remélem egyedül maradsz.
2022. jan. 5. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/57 anonim ***** válasza:
83%
59 vagyok. Van 2 diplomám. Nincs öltönyöm. Nyakkendőt 20 éve nem kötöttem. Németországban dolgozom a szakmámban. Hogy jön a diploma az öltönyhöz és nyakkendőhöz? Tizenéve amikor idejöttem dolgozni, nem kértek sem diplomát sem nyelvvizsgát sem nyakkendőt. Adtak egy kb kéthetes próbamunkát.
2022. jan. 5. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/57 anonim ***** válasza:
59%

Pongyolat vesznek fel diplomaoszton, alá egy inget és ennyi. Miért kell ez alapján megszolni embereket. Nem mindenki tud kötni nyakkendőt sem, öltönyben sem jár minden nap az ember. Egész napos, minden napos viselése olyan mint a nőknél a magassarkú, alig várja hogy le vehesse.


Neked van magassarkú cipőd kérdező? Még jó hogy nem kell kötni rá pillangó kötést, te sem tudnád megkötni.

2022. jan. 5. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/57 anonim ***** válasza:
97%
Nekem nincs diplomám, de tudok nyakkendőt kötni.
2022. jan. 6. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/57 FoxtrotLidérc ***** válasza:
95%
Függetlenül attól, hogy öltöny, nem öltöny - nyakkendő, nem nyakkendő, hazudni nagyon gáz dolog.
2022. jan. 6. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!