Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vannak olyan típus nök, akikkel nem kell egyfolytában világot látni, aki nem “imádok utazni” típus?

Figyelt kérdés

Mindenféle stílusú csajom volt már, de mindegyik és az összes barátnöjük ez a “travel addict” típus volt. Mindig kellett menni valahova. Pl a legutóbbi csajjal most lett vége mert elegem lett. Karácsony elötti héten 2 éjszakát voltunk külföldön, majd Karácsonyig Budapesten a vásárban, közben én dolgoztam. Aztán irány az anyjához Karácsony másnapján, este a nagyanyjához, másnap a testvéréhez, majd külön-külön az unokatestvéreihez, aztán a keresztszüleihez, másik nagyanyjához. Majd 28-29 az összes barátnöjéhez. Az én családomhoz csak benézni volt idö 1 órára. Minden családtagja majdnem más faluban, városban él, így leautóztunk van 800 kilométert hazáig. 30-án boltokba rohangáltunk, mert 31-re áthívta a barátait. Majd tegnap bejelentette, hogy elege van abból, hogy mi csak otthon ültünk az ünnepek alatt, sehova sem mentünk, dög unalom az életünk. És hogy én otthonülö típus vagyok. Szembe röhögtem, hogy hiszen az elmúlt 1 hétben meg se álltunk egy helyben, mentünk-mentünk. Nem értette. “De az vagy” Szerinte nekem valami kalandot kellett volna kitalálnom, pl hogy meglepem egy külföldi úttal Szilveszterre! Mert mindenki Mexikóba (!!!) ment szilveszterezni. Hát szivem, hogyan ha te már novemberben bulit szerveztél 31-re? Kész vicc! Mindenkinek azt meséli, hogy mi otthon ültünk, közben életemben nem voltam ennyit külföldön mint ebben az évben vele. Pl 5 különbözö helyen nyaraltunk 1-1 hetet! Balaton, Horvátország, Szlovénia, Hollandia, Csehország. Majd végig home office, aztán rohanás kirándulni, városnézni. Minden hétvégén valahova pluszba. Már elmehetnék idegenvezetönek is. Ez szerinte az otthonülés.

Minden csaj akivel dolgom volt kicsit vagy nagyon de ilyen volt. A közösségi oldalakon, tinderen is ilyeneket látok csak. Még a könyvtáros csaj (nagyanyámnak szoktam könyveket kivenni) is állandó utazgatásra vágyik.


Minden nönek ez a kattanása? Nekem elég lenne havi 1x elmenni ottalvós kirándulni meg hétvégente erre-arra elmenni fél napra. Olyan unalmas élet ez?


2022. jan. 3. 10:16
1 2 3 4 5 6
 51/58 anonim ***** válasza:
74%

Jajj és amit külön imádok:


Ha én azt írom, hogy két havonta a párommal elutazunk egy európai hosszúhétvégre, akkor

- troll vagyok

- ez kivitelezhetetlen

-irreális luxuselvárásaim vannak

-a barátom papucs, és ráerőszakolom az életstílusomat.


Ha a kérdező elviszi Amerikába két hétre Los Angelesbe a nőjét, akkor az teljesen természetes, és csóró, tanulatlan szaréletű vagyok, ha én nem megyek :D

2022. jan. 4. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/58 anonim ***** válasza:
100%
te beteg vagy 51
2022. jan. 4. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/58 anonim ***** válasza:
53%

50


Elárulom, hogy a diploma is csak szakképesítést ad, amit XY iskolarendszerben szerezhetsz meg.

2022. jan. 4. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/58 anonim ***** válasza:
100%

Hú, én nagyon nyafka vagyok ilyen szempontból. Általában ha utazok valahova, utána az emésztésem egy hétig rottyon van, a jó érzékeny bőröm miatt általában a fejembe húzott hatalmas szalmakalappal és 6 naptejjel indulok útnak és összeomlok, ha nem tisztálkodhatok minimum a nap végén megfelelően...


Sajnálom, elhiszem, hogy ez egyeseknek idegesítő, de egyelőre nem jöttem rá a megoldás nyitjára, csak annyit tudok tenni, hogy maradok a helyemen az otthonomban vagy pedig viszem az egész lakást a falak kivételével.



Sokan mondták már rám, hogy kulturálatlan vagyok, mert nem szeretem a városnézést és a múzeumlátogatás is általában abból áll, hogy végigsétálok és futólag megnézem azokat a dolgokat, amik jobban vonzzák a tekintetem, de egyszerűen nem érzem magam jól. Sportolok rendszeresen és elég intenzíven, de az egész napos sétálást, túrázást, mászkálást nehezen viselem és nincs is kedvem hozzá. A tengerparton napozás meg aztán végképp kizárt nálam, 10 perc alatt leégek és kimarja a bőröm a sós víz meg a homok. :(


Nekem is a vőlegényem inkább az utazósabb, miatta elmegyek erre-arra, illetve szerencsére jobban szereti ő is a kevésbé mediterrán országokat, ami valamennyire könnyebbség, mint rohadni a tűző napon, de nekem ez sosem volt erősségem. Ha megyek is valahova, inkább beltéren maradok, azokkal a programokkal egész jól elvagyok (játéktermek, éttermek, bárok, wellness, színházak, kiállítások), de nem annyira igénylem. Utólag persze szép emlék, de mikor benne vagyok, haza akarok menni, letisztálkodni és valami puha anyagú ruhában regenerálódni.


Inkább abba tolom a pénzt szívesen, hogy csinos és modern otthonom legyen, nekem valahogy sem az utazás, sem a több napos fesztivál nem ad örömet, inkább csak egy kipipálandó feladat: oda kell menni, meg kell nézni, túl kell élni, vissza kell jönni, hurrá.

2022. jan. 4. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/58 anonim ***** válasza:
75%

50

Nincs már ikes igékre vonatkozó szigorú szabály. A foglalkozok is helyes alaknak tekinthető ma már. Ha már kötekszel, művelődj kérlek.

2022. jan. 4. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/58 anonim ***** válasza:
42%
Mennyi bölcsész van itt.... ihhdegáz
2022. jan. 4. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/58 anonim ***** válasza:
75%

56

55-ös vagyok, egy műszaki és egy természettudományi diplomám van, de köszi, hogy elismered, hogy máshoz is értek.

2022. jan. 4. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/58 A kérdező kommentje:

54. Akkor ilyen is van, nincs ezzel baj. Mondjuk ez a lónak a túloldala, nekem ez is sok lenne.


A nyelvtan professzor, kamut kiáltó okoskának üzenem, hogy olvasson utána mielött hülyeséget írkál. Amúgy elismerem, hogy nem a legjobb a magyar helyesírásom már, soha nem is volt kitünö, de szerencsére nem kellett vizsgát tennem belöle az egyetemen. Bár aki gyülöli az egyetemet végzett embereket, irigykedik, annak mindegy is. Van ilyen rokonom, szerinte a diploma felesleges, hülyeség, hiszen traktor vezetöként megkeres 300 ezret nettó és az mindenre elég. Szerintem mindegy ki mit végzett, de az irigykedést utálom!

2022. jan. 4. 12:28
1 2 3 4 5 6

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!