Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vannak olyan típus nök, akikkel nem kell egyfolytában világot látni, aki nem “imádok utazni” típus?

Figyelt kérdés

Mindenféle stílusú csajom volt már, de mindegyik és az összes barátnöjük ez a “travel addict” típus volt. Mindig kellett menni valahova. Pl a legutóbbi csajjal most lett vége mert elegem lett. Karácsony elötti héten 2 éjszakát voltunk külföldön, majd Karácsonyig Budapesten a vásárban, közben én dolgoztam. Aztán irány az anyjához Karácsony másnapján, este a nagyanyjához, másnap a testvéréhez, majd külön-külön az unokatestvéreihez, aztán a keresztszüleihez, másik nagyanyjához. Majd 28-29 az összes barátnöjéhez. Az én családomhoz csak benézni volt idö 1 órára. Minden családtagja majdnem más faluban, városban él, így leautóztunk van 800 kilométert hazáig. 30-án boltokba rohangáltunk, mert 31-re áthívta a barátait. Majd tegnap bejelentette, hogy elege van abból, hogy mi csak otthon ültünk az ünnepek alatt, sehova sem mentünk, dög unalom az életünk. És hogy én otthonülö típus vagyok. Szembe röhögtem, hogy hiszen az elmúlt 1 hétben meg se álltunk egy helyben, mentünk-mentünk. Nem értette. “De az vagy” Szerinte nekem valami kalandot kellett volna kitalálnom, pl hogy meglepem egy külföldi úttal Szilveszterre! Mert mindenki Mexikóba (!!!) ment szilveszterezni. Hát szivem, hogyan ha te már novemberben bulit szerveztél 31-re? Kész vicc! Mindenkinek azt meséli, hogy mi otthon ültünk, közben életemben nem voltam ennyit külföldön mint ebben az évben vele. Pl 5 különbözö helyen nyaraltunk 1-1 hetet! Balaton, Horvátország, Szlovénia, Hollandia, Csehország. Majd végig home office, aztán rohanás kirándulni, városnézni. Minden hétvégén valahova pluszba. Már elmehetnék idegenvezetönek is. Ez szerinte az otthonülés.

Minden csaj akivel dolgom volt kicsit vagy nagyon de ilyen volt. A közösségi oldalakon, tinderen is ilyeneket látok csak. Még a könyvtáros csaj (nagyanyámnak szoktam könyveket kivenni) is állandó utazgatásra vágyik.


Minden nönek ez a kattanása? Nekem elég lenne havi 1x elmenni ottalvós kirándulni meg hétvégente erre-arra elmenni fél napra. Olyan unalmas élet ez?


2022. jan. 3. 10:16
1 2 3 4 5 6
 11/58 anonim ***** válasza:
100%
Mint látod vannak ilyen nők. Tedd fel magadnak a kérdést, hogy mégis miért az ilyen típusú nőkkel jössz össze. Nyilván van valami összefüggés az utazási vágyban és más tulajdonságok közt, amiért végül valahogy ilyen nők mellett kötsz ki.
2022. jan. 3. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/58 anonim ***** válasza:
100%

Vannak! Én se szeretek utazni. Elmegyünk ide-oda, néha egy-egy fesztivál nyáron, 1-2 családi buli, de ennyi. Alapjaiban véve nem utazunk...

Nem tartjuk fontosnak.

2022. jan. 3. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/58 anonim ***** válasza:
69%
én pont most ismerkedem egy nyugisabb csajjal. Én is azt hittem, hogy már mindenki travel addict, mert a legutolsó hisztirohamot kapott, ha vele nem megy el valaki MINDEN hétvégén (egész hétvégén) utazgatni. de mégsem volt igazam.
2022. jan. 3. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/58 anonim ***** válasza:
75%

Ez nagyon komoly :S


Igen, én is azt vettem észre, hogy nagyon sok embernél bekattant ez az utazási mánia, nem csak nőknél, de leginkább nőknél. Egyszerűen nem tudom elhinni, hogy ez balülről fakadó igény (mert mindenki ezt hangoztatja!!!), szerintem meg k.ra arról van szó, hogy az instagram meg a tiktok ezt nevelte beléjük.

Hozzáteszem: én nagyon szeretek utazni, szeretem a kalandokat és elég bevállalósnak gondolom magam. De utálom ezt az erőltetett, folyamatos kényszeres valahova menni akarást, ezzel engem is ki lehet kergetni a világból

2022. jan. 3. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/58 anonim ***** válasza:
39%
Főleg, hogy azok is általában "örök turisták" - de nem utazók. A férjeik/pasijaik meg főleg nem, amikor "Egyiptumbul" hazatérve az a nagy élménybeszámoló, hogy "haha, 3 tevéért megakarták venni a zasszonyt", "a helyi tévén vicces vót a bötü", meg hazahoznak valami bóvli szart az ajándékboltból, aminek értéke ránézésre a százforintos bolt szintjén mozog, de ők 500 Fontot adtak érte.
2022. jan. 3. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/58 anonim ***** válasza:
75%
15# Igeeen, mert az Külföld, az olyan.. wooow! Ott olyan jófej emberek vannak. Annyira, hogy azért a 3 tevéért majdnem tényleg elment a zasszony azzal a két szoláriumot nem igénylő alakkal.
2022. jan. 3. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/58 anonim ***** válasza:
83%

szerintem az az oka, hogy nincs hobbija/élete és ez amolyan kényszer cselekvés. Néha biztos jó, de én pénzégetésnek érzem, hogy állandóan, kötelező jelleggel kell menni. És nem megismerni az embereket, az életüket, hanem a tipikus túrista útvonalon való szelfizgetés. Pihenni nem tudsz, mást megnézni meg nincs idő.


Nincs bajom azzal, ha valaki X dologban hisz, X dolgot szeret. Azt utálom, ha a másikra rátukmálja, hogy már pedig kötelező, mert rólam szól a kapcsolat, hozzám kell idomulni, én vagyok a fontos.

2022. jan. 3. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/58 anonim ***** válasza:
100%
vannak, akiknek nincs elég zsozsó a kezükbe :D Amúgy meg valamilyen szinten mindenki szeret, de ez már tényleg túlzás. Ennek a csajnak olyan pár kell, aki szintén travel mániás. Nem mondom én is megnéznék egy-két helyet, de nem minden hónapban, na meg nem ünnepekkor. Egy kezemen meg tudom számolni hányszor voltam külföldön. Szerintem amúgy nem ez a típus a jellemző, te fogsz ki ilyen habitusú nőket.Valami oka csak van.
2022. jan. 3. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/58 anonim ***** válasza:
54%
Amint nekik kell fizetniük legalább a felét, akkor egyből leszoknak róla, ne félj!
2022. jan. 3. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/58 anonim ***** válasza:
100%
Meg sokszor aki nem akar menni nő létére unalmasnak és régimódi nak van bélyegezve.
2022. jan. 3. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!