Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vannak olyan típus nök, akikkel nem kell egyfolytában világot látni, aki nem “imádok utazni” típus?

Figyelt kérdés

Mindenféle stílusú csajom volt már, de mindegyik és az összes barátnöjük ez a “travel addict” típus volt. Mindig kellett menni valahova. Pl a legutóbbi csajjal most lett vége mert elegem lett. Karácsony elötti héten 2 éjszakát voltunk külföldön, majd Karácsonyig Budapesten a vásárban, közben én dolgoztam. Aztán irány az anyjához Karácsony másnapján, este a nagyanyjához, másnap a testvéréhez, majd külön-külön az unokatestvéreihez, aztán a keresztszüleihez, másik nagyanyjához. Majd 28-29 az összes barátnöjéhez. Az én családomhoz csak benézni volt idö 1 órára. Minden családtagja majdnem más faluban, városban él, így leautóztunk van 800 kilométert hazáig. 30-án boltokba rohangáltunk, mert 31-re áthívta a barátait. Majd tegnap bejelentette, hogy elege van abból, hogy mi csak otthon ültünk az ünnepek alatt, sehova sem mentünk, dög unalom az életünk. És hogy én otthonülö típus vagyok. Szembe röhögtem, hogy hiszen az elmúlt 1 hétben meg se álltunk egy helyben, mentünk-mentünk. Nem értette. “De az vagy” Szerinte nekem valami kalandot kellett volna kitalálnom, pl hogy meglepem egy külföldi úttal Szilveszterre! Mert mindenki Mexikóba (!!!) ment szilveszterezni. Hát szivem, hogyan ha te már novemberben bulit szerveztél 31-re? Kész vicc! Mindenkinek azt meséli, hogy mi otthon ültünk, közben életemben nem voltam ennyit külföldön mint ebben az évben vele. Pl 5 különbözö helyen nyaraltunk 1-1 hetet! Balaton, Horvátország, Szlovénia, Hollandia, Csehország. Majd végig home office, aztán rohanás kirándulni, városnézni. Minden hétvégén valahova pluszba. Már elmehetnék idegenvezetönek is. Ez szerinte az otthonülés.

Minden csaj akivel dolgom volt kicsit vagy nagyon de ilyen volt. A közösségi oldalakon, tinderen is ilyeneket látok csak. Még a könyvtáros csaj (nagyanyámnak szoktam könyveket kivenni) is állandó utazgatásra vágyik.


Minden nönek ez a kattanása? Nekem elég lenne havi 1x elmenni ottalvós kirándulni meg hétvégente erre-arra elmenni fél napra. Olyan unalmas élet ez?


2022. jan. 3. 10:16
1 2 3 4 5 6
 21/58 anonim ***** válasza:
89%
Valószínű korábban nem utazott és nem élt, otthon gubasztott magányosan és ezt most kényszeresen akarja pótolni rajtad.
2022. jan. 3. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/58 anonim ***** válasza:
100%
Szeretek kimozdulni, de ez a folyton menés megőrjitene, engem is és a Páromat is. Nem vagyunk otthonülősek...leginkább a vikendházunkba járunk le, nekem az pont elég. A családjárástól/barátnőzéstől biztos agyérgörcsöt kapnék, nem is mentünk senkihez most ünnepekkor.
2022. jan. 3. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/58 anonim ***** válasza:
100%
20# Lehet, de pl. most nézd meg, a kérdező pont egy ilyen nyugis nőre vágyik. Sz.rd le, ki mit gonodl rólad: olyannal kell összejönni, akivel passzoltok ezen a téren (is) és akkor minden happy
2022. jan. 3. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/58 anonim ***** válasza:
39%
Én is sokat utaztam régen, több országban is éltem, de mondhatni 'kiéltem magam'. Most már utálom az embereket, a tömeget, a sorban állást, a visító kölköket a repülőn. Aztán lehet választani melyik jobb, egy vidám utazós lány vagy egy kiégett morgós, aki mindenkit utál :D
2022. jan. 3. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/58 anonim ***** válasza:
60%

Lehet benne valami, hogy a nők...

Rokonságunkban van egy megrögzött szingli pasi, jóval 30 fölött. Jó munkahely, jó egzisztencia, viszont sosem utazgatott (haverokkal sem). Aztán valahogy csoda folytán lett egy lány az életében, 4 hónapig jártak, az alatt ötször voltak külföldön (karácsony Drezdában, utána velencei karnevál februárban, aztán márciusban Brüsszel, áprilisban Dél-Olaszország.

Szakítottak, azóta a pasi a lakóhelyének a városából ki sem dugta az orrát, az ilyennek tuti, hogy nem saját igénye volt és nem szívből jött, csak a csajszi miatt.

2022. jan. 3. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/58 anonim ***** válasza:
100%
24. Valaki nem szeret menni attól még lehet kedves lány nem pedig kiégett és morgó a.
2022. jan. 3. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/58 anonim ***** válasza:
75%

24

Nem kell glorifikálnod a szokásaidat. Részemről inkább egy vidám, békés lány, akinek van mélysége és tudja élvezni az életet anélkül is, hogy folyamatosan ingerelné magát ilyesmivel. A párom sem szeret utazni, több okból sem, ebből az egyik pont az, hogy ad magára és rendszeresen sportol, illetve olyan dolgokkal tölti az ideje nagy részét, ami helyhez köti (a szakmája és a hobbijai is). Nincs röghöz kötve, el szoktunk járni erre-arra (én jobban igénylem), de nem lep meg, hogy ragaszkodik az otthonhoz, amit ő tett otthonná.

2022. jan. 3. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/58 anonim ***** válasza:
52%
Azért ne úgy állítsd már be ezt a helyzetet, mintha ez lenne az általános. Jó, tudom hogy nektek az 1-2 havonta 1 hosszúhétvége külföldön is "travel addictség" Itthon is szeretek lenni, de nekem ennyi kimozdulásra szükségem van. Nem azért, mert "kényszer", hanem mert ez tölt fel. A barátomnak hálistennek szintén igénye van erre.
2022. jan. 3. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/58 anonim ***** válasza:
67%

Igen. Mert tenyleg olyan jol keres minden ember ebben az orszagban, hogy 1-2 havonta a kulfoldre kiruccanas olyan, mint boltba lemenni, alap.



Nem sry de ez divat, kenyszeres es leginkabb a nok penzegetesi szokasa.


Amikor kulfoldre mesz akkor hanyszor beszelgetsz emberekkel? Megismerni masok kulturajat?


Neeem, csak a szelfizgetes es a wellness..


Nem lehet, hogy a baratodra raeroszakolod, vagy tul papucs nemet mondani?

2022. jan. 3. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/58 anonim ***** válasza:
29%

28.


Na, így kell trollkodni, emberek. Megtalálni azt a kis sávot, ahol még nem megy át paródiába az egész, de már érezhető, hogy ilyen gondolkodásmóddal írni sem tudna, így érezhető a troll munka. Így kell ezt!

2022. jan. 3. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!