Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vannak olyan típus nök, akikkel nem kell egyfolytában világot látni, aki nem “imádok utazni” típus?

Figyelt kérdés

Mindenféle stílusú csajom volt már, de mindegyik és az összes barátnöjük ez a “travel addict” típus volt. Mindig kellett menni valahova. Pl a legutóbbi csajjal most lett vége mert elegem lett. Karácsony elötti héten 2 éjszakát voltunk külföldön, majd Karácsonyig Budapesten a vásárban, közben én dolgoztam. Aztán irány az anyjához Karácsony másnapján, este a nagyanyjához, másnap a testvéréhez, majd külön-külön az unokatestvéreihez, aztán a keresztszüleihez, másik nagyanyjához. Majd 28-29 az összes barátnöjéhez. Az én családomhoz csak benézni volt idö 1 órára. Minden családtagja majdnem más faluban, városban él, így leautóztunk van 800 kilométert hazáig. 30-án boltokba rohangáltunk, mert 31-re áthívta a barátait. Majd tegnap bejelentette, hogy elege van abból, hogy mi csak otthon ültünk az ünnepek alatt, sehova sem mentünk, dög unalom az életünk. És hogy én otthonülö típus vagyok. Szembe röhögtem, hogy hiszen az elmúlt 1 hétben meg se álltunk egy helyben, mentünk-mentünk. Nem értette. “De az vagy” Szerinte nekem valami kalandot kellett volna kitalálnom, pl hogy meglepem egy külföldi úttal Szilveszterre! Mert mindenki Mexikóba (!!!) ment szilveszterezni. Hát szivem, hogyan ha te már novemberben bulit szerveztél 31-re? Kész vicc! Mindenkinek azt meséli, hogy mi otthon ültünk, közben életemben nem voltam ennyit külföldön mint ebben az évben vele. Pl 5 különbözö helyen nyaraltunk 1-1 hetet! Balaton, Horvátország, Szlovénia, Hollandia, Csehország. Majd végig home office, aztán rohanás kirándulni, városnézni. Minden hétvégén valahova pluszba. Már elmehetnék idegenvezetönek is. Ez szerinte az otthonülés.

Minden csaj akivel dolgom volt kicsit vagy nagyon de ilyen volt. A közösségi oldalakon, tinderen is ilyeneket látok csak. Még a könyvtáros csaj (nagyanyámnak szoktam könyveket kivenni) is állandó utazgatásra vágyik.


Minden nönek ez a kattanása? Nekem elég lenne havi 1x elmenni ottalvós kirándulni meg hétvégente erre-arra elmenni fél napra. Olyan unalmas élet ez?


2022. jan. 3. 10:16
1 2 3 4 5 6
 31/58 anonim ***** válasza:
40%
Meg igy utoljara: a nok masik maniaja az allandoan egymas fenekeben leves 0-24-ben. Az allando utazas is erre megy ki. "Legalabb nem vagy mashol, es velem vagy".
2022. jan. 3. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/58 anonim ***** válasza:
68%

Manapság az 5-10 ezer forintos repjegyek korában ez óriási tétel. Jó, tudom, vannak olyan ismerőseim, akik ki vannak akadva, hogy honnan van ennyi pénzem, mert látták utazási irodák honlapján (jó magyar emberek módjára rákerestek egyből, hogy más pénztárcájában kutathassanak), és ezek ilyen 150 ezres tételek. Pedig csak meg kéne nyitni a Ryanair/Wizz air honlapját, és a booking.com-t.


Megnyugtatlak, járok múzeumokba, templomokba is. A Vatikánban például még imádkoztam is. Durva, mi?


A barátom pedig előttem is utazgatott, úgyhogy nem én kényszerítem rá :( A tavaszi erdélyi körútunkon (amit ő talált ki), vagy nyáron a tengerparton kérdezzek rá, hogy mennyire van elnyomva?

2022. jan. 3. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/58 anonim ***** válasza:
65%
Drága III. Edricus. Annyira örülök, hogy 3-4 hetente írok ide, de akkor egyből megtalálsz hogy troll vagyok. Te itt éled az életedet? Elképzelhetetlen, hogy mások normális életet élnek? Milyen gondolkodásmóddal? Hogy két havonta veszünk egy pár ezer forintos repjegyet egy európai desztinációra? Ez akkora luxus, hogy csak trollkodás lehet? Akkor viszont elképesztően sajnállak, és kívánom, hogy szerezz magadnak egy kis életet!
2022. jan. 3. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/58 anonim ***** válasza:
16%

33.


Ja, hogy párezer Forintos "fapadosz travel" jellegűen, olcsó helyen szállva, konzerveket víve? Így már hihető - ez valahogy "kimaradt" az előző kommentből "véletlenül". Mea culpa, tévedtem. Ahogy a múltkor annál a csúsztató figuránál is, aki verte magát a "hű, de magas bevételére 0 munkával", aztán persze kiderült, hogy a brit segíjkét számolta át Forintra. Undorító csúsztatás volt, a tied valamivel jobb, az csak "pont úgy előadni, hogy az jól hangozzék" taktika.


Meg az a fószer aki "elmegy Rómáig" - egy szaros Trabival. Az aztán az élvezet!

2022. jan. 3. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/58 anonim ***** válasza:
65%

Jajj nagyon rossz életed lehet. Étteremben eszünk, és nem trabival megyünk. Múltkor Prágában kifogtunk egy iszonyat jó akciót pl egy négy csillagos hotelben, mondjuk neked aztán mondhatom, mert gyanítom a falu határától messzebre nem jutsz. A négy csillagos hotel és az étterem az már megüti az általad elvárt szintet? Vagy ez is csúsztatás?

Mikor legutóbb itt voltam pár héttel karácsony előtt, akkor is osztottad az észt, másokat sértegettél, aztán mikor vissza mert neked szólni valaki, egyből személyeskedő szemétláda volt.

2022. jan. 3. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/58 anonim ***** válasza:
66%
33# Jaj ne foglalkozz III. Edricus-sal, ő itt éli az életét
2022. jan. 3. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/58 anonim ***** válasza:
38%

35.


Valószínűleg személyeskedett, ahogy most te is, így nem kívánom folytatni a beszélgetést.


Csúsztatások és "messziről jött ember azt mond amit akar" jegyében, mivel a többségnek még állandó kiírt nickneve sincs, így még jobban lehet kamuzni, még következetesnek sem kell lenni, alárendelhető minden reakció az aktuális mesének, trollkodásnak, csúsztatásoknak. Ez az anonim fórumok sajátja, ezen az oldalon kiemelkedik ebben ez a kategória, a politika, a család és az ezotéria.

2022. jan. 3. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/58 anonim ***** válasza:
78%
Én attól még továbbra is azt kívánom neked, hogy szerezz normális, teljes életet magadnak! Talán akkor nem leszel ilyen megkeseredett és rosszindulatú.
2022. jan. 3. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/58 anonim ***** válasza:
15%

Ez most a divat. Tinder és social média által kinevelt generáció. Köszönjétek az internetnek. "Mert mindenki Mexikóba (!!!) ment szilveszterezni." Ez kb. mindent elmond.


Jó volt régen amikor a nők főzni akartak tanulni és az volt a státus szimbólum náluk, meg háztartást vezetni, nem utazgatni a nagyvilágba meg instára posztolgatni a baromságokat. Aztán arra mondják, hogy milyen rossz volt.

2022. jan. 3. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/58 anonim ***** válasza:
77%
jajj sírok :D Ha nincs jó kedved, fel kell ide jönni, garantáltan sz*rrá röhögöd magad.
2022. jan. 3. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!