Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vannak olyan típus nök, akikkel nem kell egyfolytában világot látni, aki nem “imádok utazni” típus?

Figyelt kérdés

Mindenféle stílusú csajom volt már, de mindegyik és az összes barátnöjük ez a “travel addict” típus volt. Mindig kellett menni valahova. Pl a legutóbbi csajjal most lett vége mert elegem lett. Karácsony elötti héten 2 éjszakát voltunk külföldön, majd Karácsonyig Budapesten a vásárban, közben én dolgoztam. Aztán irány az anyjához Karácsony másnapján, este a nagyanyjához, másnap a testvéréhez, majd külön-külön az unokatestvéreihez, aztán a keresztszüleihez, másik nagyanyjához. Majd 28-29 az összes barátnöjéhez. Az én családomhoz csak benézni volt idö 1 órára. Minden családtagja majdnem más faluban, városban él, így leautóztunk van 800 kilométert hazáig. 30-án boltokba rohangáltunk, mert 31-re áthívta a barátait. Majd tegnap bejelentette, hogy elege van abból, hogy mi csak otthon ültünk az ünnepek alatt, sehova sem mentünk, dög unalom az életünk. És hogy én otthonülö típus vagyok. Szembe röhögtem, hogy hiszen az elmúlt 1 hétben meg se álltunk egy helyben, mentünk-mentünk. Nem értette. “De az vagy” Szerinte nekem valami kalandot kellett volna kitalálnom, pl hogy meglepem egy külföldi úttal Szilveszterre! Mert mindenki Mexikóba (!!!) ment szilveszterezni. Hát szivem, hogyan ha te már novemberben bulit szerveztél 31-re? Kész vicc! Mindenkinek azt meséli, hogy mi otthon ültünk, közben életemben nem voltam ennyit külföldön mint ebben az évben vele. Pl 5 különbözö helyen nyaraltunk 1-1 hetet! Balaton, Horvátország, Szlovénia, Hollandia, Csehország. Majd végig home office, aztán rohanás kirándulni, városnézni. Minden hétvégén valahova pluszba. Már elmehetnék idegenvezetönek is. Ez szerinte az otthonülés.

Minden csaj akivel dolgom volt kicsit vagy nagyon de ilyen volt. A közösségi oldalakon, tinderen is ilyeneket látok csak. Még a könyvtáros csaj (nagyanyámnak szoktam könyveket kivenni) is állandó utazgatásra vágyik.


Minden nönek ez a kattanása? Nekem elég lenne havi 1x elmenni ottalvós kirándulni meg hétvégente erre-arra elmenni fél napra. Olyan unalmas élet ez?


2022. jan. 3. 10:16
1 2 3 4 5 6
 41/58 anonim ***** válasza:
100%
39-es most baromi nagy hülyeséget írtál! Már a nagymamám is utazgatott 6 gyerek mellett, csak épp belföldön termálozgatott a barátnőivel a háztartás vezetése helyett. És ő 44-ben született. Ugyanezt csinálták a párom nagyszülei is, csak ők annyi különbséggel, hogy külföldre jártak a gyereket meg a nagyszülőkhöz passzolták. Nem azt mondom, hogy követendő példa, csak ne csináljunk úgy, mintha ez újkeletű dolog lenne.
2022. jan. 3. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/58 A kérdező kommentje:
Minden jobb volt a közösségi fos elött. Akkor is voltak csajok akik utazgatni akartak, de nem ennyit és nem így. Elözö-elözö csajt kivittem LA-be 2 hétre. Ott az volt a hiszti, hogy nekem dolgoznom kellett napi 4 órát, így egy fix szálláson voltunk, nem hagytuk el a várost, nem lehetett elmenni California túrára mint a youtube-on szoktak. “Életem legrosszabb kirándulása” mondta. Persze 12-töl 20-ig meg se álltunk minden nap, mindenhol készült selfie ami látványosságnak számít. Vertem a fejem a falba utána, más hogy örült volna ennek az útnak. Persze a többség csaj nem volt ilyen szélsöség, de mindig megvolt ez az unatkozás téma, meg hogy xy lujzika éppen hol van ahol mi nem vagyunk.
2022. jan. 3. 20:10
 43/58 anonim ***** válasza:
100%
Kicsit túltolod már a mesét.
2022. jan. 3. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/58 anonim ***** válasza:
100%

#43 Nem biztos. Szerintem engem is irritált volna, ha elmegyek 200 ezer/fő repülőjeggyel az USA-ba, a szállásom mondjuk további 120 ezer forint/fő és utána ott csak egy város nézek meg. Los Angelestől autó távolságra van Las Vegas, a Grand Canyon, San Francisco, San Diego, a Yosemite nemzeti park stb.


El tudom képzelni, hogy egy hisztisebb csaj száján, mikor rájön, hogy ezeket nem tudja megnézni, akkor kicsúszik egy olyan megjegyzés, hogy "Ez élete legrosszabb vakációja", bár nyilván inkább hiszti és nem igaz.

2022. jan. 3. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/58 A kérdező kommentje:

Semmi kamu. Sajnálom ha ez ennyire hihetetlen. 2019-ben volt, 300 dolcsi volt a repjegy, nem business-en repültünk. A szállást a munkaadóm állta, fél napot jártam be a cégbe. Nem hiszem hogy akkora sztori lenne ez. Nem volt sem medencés villa a hegyoldalban meg vásárolgatás sem a Rodeo-n. Ismerek olyanokat akik jóval jobb körülmények között járnak ki nyaralgatni. Amúgy idén tavasszal is megyek 2 hétre de most Anyámmal. Kivánom neked hogy te is eljuss egyszer mert életreszóló élmény.

44: jóval nagyobbak a távolságok. Nem úgy van hogy elugrok a Yosemite-be. Ott kell lenni délelött hogy láss is valamit és nem kevés idö az út oda. Ahogy írtam, délelött dolgoztam. Onnan semmi idö nincs, föleg hogy 6-7 körül már sötét volt. San Diego, Vegas, több óra út. SF 12 óra ha megállsz itt-ott. A repjegyet én álltam a csajnak.

2022. jan. 3. 23:52
 46/58 anonim ***** válasza:
100%

#45 Tudom, de autós távolság az USA-ban, ami ritka. 3-6 óra, hajnalban indulsz, este érsz haza vagy ott alszol, és másnap jössz. Értettem, hogy ti nem tudtátok megugrani, pusztán leírtam, hogy lehet megrázó, ha ott szembesülsz vele, hogy nem látod, pedig már ott vagy. (Ettől még a csaj hisztis volt).


San Diegó amúgy kb. 2 óra, SF meg 6 ha egyenesen mész.

2022. jan. 3. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/58 A kérdező kommentje:
Értem. Igen ha nem a tengerparton mész hanem beljebb a pályán akkor 6 óra de akkor meg az a hiszti, hogy az óceánparti út a csodák csodája és arról is lemaradt ha már ott volt. De nem fért volna bele az idöbe semmiképpen. San Diego talán, de azért megállással is számolni kell meg a déli örült dugókkal, így nem sok minden maradt volna nappalra. Így alakult, dolgozni voltam, elvileg nem is kellett volna “nyaralni”, de össze akartam kötni a kettöt ha már lett lehetöség! Ezt elöre tisztáztam is hogy nem kirándulás lesz elsö sorban! Mégis hiszti kerekedett. Anyámmal más lesz, ö simán fog egyedül autót bérelni és jön megy majd egymaga ahova akar, kész tervei vannak.
2022. jan. 4. 00:08
 48/58 anonim ***** válasza:
77%

Légyszives a következő kommentben meséld már el, hogy elvitted Zanzibárra, ő meg elkezdett hisztizni, amiért luxus yachttal nem mentetek át a szárazföldre szafarizni.

Ha meg valami csoda folytán igaz lenne, meg is érdemled, ha egy ilyen nővel voltál együtt.

2022. jan. 4. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/58 A kérdező kommentje:
Nem vittem senkit Afrikába, nem is szándékozok. Luxusról nem írtam eddig se! Ha neked annyira csóró, szegényes az életed, hogy egy munkáltató által fizetett út az USA-ba ahol fél napokat dolgozol, egy lörinci luxusnyaralás kamuval ér fel, akkor gondold át az életed. De kívánom, hogy szedd össze magad! Egy mester diplomát kell letenni (5 év) 2 nyelven megtanulni, pár évet lehúzni egy amerikai multinál és lesz lehetöséged neked is “hihetetlen kamu amerikai luxus útra”. Mindenkinek adott a lehetöség, nem vagyok se cégtulajdonos, se csókos. Hajrá, te is meg tudod csinálni!
2022. jan. 4. 10:30
 50/58 anonim ***** válasza:
38%

*szándékozoM


"DE"-vel nem kezdünk mondatot.


Csak ha már a diplomáiddal flexelsz. (Ami nekem is van, illetve két felsőfokú nyelvvizsgám is)


AMENNYIBEN mégis igaz, ha folyamatosan ilyen nőket szedsz össze, akkor rossz hírem van: veled is probléma van :(


Mondjuk az irományodból is kirajzolódik, hogy milyen lehetsz.

2022. jan. 4. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!