Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Nők, ti akkor ha nem olyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők, ti akkor ha nem olyan munkahelyet hallotok a pasi szájából randin, amit szeretnétek hallani (hangzatos IT, közgáz, mérnök, stb), hanem pl sima munkás, vagy állami alkalmazott, akkor emiatt lehet, hogy nem lesz folyatás, akkor sem ha szimpatikus?

Figyelt kérdés
34 F.
2022. jan. 2. 12:11
1 2 3 4
 21/40 anonim ***** válasza:
56%
A munkások tahok és béhánynak a szálláson, az informatikusok meg gyíkok, legyen inkább valami menő színész vagy rendező vagy táncos
2022. jan. 2. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/40 anonim ***** válasza:
17%

Nagyon frusztrált vagy! Látom, sokat bántottak téged, amiatt, hogy diplomás vagy, lehet a hozzád közel álló személyek is.

Ahhoz képest, elég egyoldalúan nézed ezt az egész dolgot. Valakinek nagyon akartál bizonyítani a családban és nem sikerült? Ez a gyanúm, ezért viselkedsz így. Tudod, utálni sem tudlak amiatt, hogy így viselkedsz, csak sajnálni. Remélem majd egyszer helyreáll az önértékelésed és rájössz, hogy te nem vagy azonos a diplomáddal!

2022. jan. 2. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/40 anonim ***** válasza:
47%

Megnyílvánulásod igazolja azokat az előitéleteket amiket ellenetek felhoznak de mint írtam a lényeg hogy milyen ember az illető nem a végzetsége határozza meg!

Sok diplomás ism van akiknek nincs akkora arca teljesen normális és nem érdekli őket kinek milyen a végzetsége van és lehet velük együtt bulizni és melózni egyaránt nekem mint egyszerű melós!

2022. jan. 2. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/40 anonim ***** válasza:
100%

Nem a konkrét munkakör érdekel, hanem hogy önazonos legyen. Ne utálja a munkáját, szeressen vele foglalkozni, szeressen benne jobbá válni például. Számomra fontos, hogy valakit érdekeljen a szakmája és szívesen foglalkozzon vele vagy beszéljen róla. És nem a hencegés részére gondolok, hogy nekiáll vergődni, mennyit keres meg hogy ő ott az atyaisten, hanem hogy konkrétan aziránt lelkesedik, amit ott csinál, a feladatai, a téma, a hatékonysága...


Emellett fontos, hogy tájékozott legyen és nyitott gondolkodású.


Nekem egy támogató partnerre van igényem, nem arra, hogy leszóljanak, amiért más utat választottam a karrieremben. Ezt fordítva is meg tudom ígérni, viszont gyakrabban tapasztalom, hogy nem kapom vissza. Sokszor volt már, hogy a saját dolgommal foglalkoztam úgymond (szeretem a munkám) és a partner vagy leendő partner burkoltan vagy nyíltan, de folyamatosan leminősítette azt, ami nekem kedves, a "magamfajtákkal" együtt. Nem szeretném azt hallgatni már én sem, hogy egy kamionsofőr mennyivel ér többet nálam azáltal, hogy jobban keres vagy hogy én mennyire hülye vagyok, ami miatt beleöltem éveket a tanulmányaimba és mégis csak ennyi a bérem. Nem szeretném hallgatni, hogy biztos nem értek semmihez, mert nem ezermester a szakmám, hanem szellemi munkakörben dolgozom és ahogy az itt is elhangzott korábban, azt sem szeretném hallgatni, hogy beképzelt vagy öntelt vagyok azért, mert örülök, hogy itt lehetek és ezt csinálhatom és nem titkolom el a végzettségem. Sokan már azért is megsértődnek, ha valaki ki meri mondani, hogy diplomás és szellemi munkát végez. Ez annyi embernél meghúzza a triggert, hogy egyszerűen már én nem tudom, mit kellene mondanom, hogy jó legyen. Szégyenkezzek miatta vagy mi? A szüleim egyszerű emberek, én vagyok az első diplomás a családban, közelebb állok ahhoz a közeghez, mint a "sznobokhoz" és még így is meg szoktam kapni a munkám vagy a végzettségem ténye miatt, hogy lehet, hogy nekem ilyenem van, más meg milyen jó és tiszta ember. Én nem lehetek az??? Az egyetemen megszűntem emberi érző lény lenni, aki támogatja és szereti a családját és akinek helyén van a szíve??? Nem akartam ott lenni a családi vállalkozásban, mert más érdekelt. Nem hiszem, hogy ettől leszek rossz ember.

2022. jan. 2. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/40 anonim ***** válasza:
24%
Én 7 évig tanultam a legnagyobb professzorok között két szakmát is, temérdek energiát beleolve, tudok kulturáltan viselkedni, mindenhez hozzá tudok szólni, de mikor valaki ezzel a kőműves meg útszeli munkás többet ér nálad dologgal jön, jól kirohogom:D Anyád ér annyit.
2022. jan. 2. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/40 anonim ***** válasza:
83%

"mikor valaki ezzel a kőműves meg útszeli munkás többet ér nálad dologgal jön, jól kirohogom:D"


Talán el kéne fogadnod, hogy pont ugyanannyit ér, mint te, és attól, hogy fene se tudja hány professzortól tanultál akármit még nem vagy jobb náluk emberként, csak szerencsésebb.


ui. mondom ezt végzős orvostanhallgatóként, szóval ne gyere, hogy nekem is tanulnom kéne, ha valaki mi orvosisok tudjuk milyen az

2022. jan. 2. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/40 anonim ***** válasza:
37%
#26: Volt párom orvostanhallgató, a csoporttarsai nagy része agyatlan, buta, primitív kis p.csa, akik minden héten mennek "Beb.szcsizni" és szethanyni magukat, közben sirankoznak, hogy a gyakorlaton milyen "undorító idős bácsik és nénik jönnek a klinikára". Úgyhogy senkit nem érdekelsz, még el se vegezted, addig még 8x megbukhatsz:) Bocs, de nem vagyunk egy szinten.
2022. jan. 2. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/40 anonim ***** válasza:
34%

Bocsánat, hogy büszkék vagyunk arra, amivel éveket töltöttünk (egyébként szívesen) és szeretnénk ebben osztozni a leendő párunkkal.


Emberileg lehet, hogy mindenki ugyanolyan értékes. De úgy tenni, mintha én is 2 éves laza képzést végeztem volna, szerintem méltatlan. Nem, nem érzem magam felsőbbrendűnek, de személy szerint szeretném, ha a párom megbecsülne és büszke lenne arra, hogy milyen ügyes, okos és szorgalmas vagyok. Nekem erre szükségem van... Aki nem ismeri el a munkám és azt, hogy keményen dolgoztam az álmaimért, az húzzon az emberi értékeivel a fenébe. Én vágyom arra, hogy ezt is szeressék bennem és hogy a párom ebben is különbséget tegyen köztem és egy alacsonyabban képzett között. Én is büszke vagyok a párom eredményeire és bizony azt is értéknek tartom benne, hogy komoly energiákat fektet az életébe, mégha nem is végzettség alapján választottam. Szeretem, amilyen és ennek az is része, amit tanult és amit dolgozik. Anélkül is lehet, hogy jó ember lenne, de nem ő lenne.

2022. jan. 2. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/40 anonim ***** válasza:
0%
27! Veled tényleg nagy bajok vannak emberként, akkor értünk mindent.
2022. jan. 2. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/40 anonim ***** válasza:
80%

Ti amugy hol eltek, ahol minden diplomas egy bunko fsz es minden melos egy aldott jo, rendes ember? Mert en sok melost ismerek, jelenleg olyan helyen dolgozom, es ugyanugy egy rakas bunko van kozottuk, ugyanugy bebszcsiznak folyamatosan, bocs, annyi a kulonbseg, hogy a hallgatok lehet csak hetvegen mennek, de ezek meg minden masnap, mar melobol hazafele a villamosmegalloban nyilik a sorike. Mashol meg mar a reggel 6 oras muszak elott sorike a reggeli, epitoiparban meg ugyebar a tuske a reggeli, sor az ebed, sor az uzsonna, stb… (Mi ehhez kepest kulturalt munkahely vagyunk, itt csak a melo vegen “erdemli meg” a fel tarsasag.)

Viselkedesre sem mondanam, hogy annyira kedvesek meg rendesek lennenek, oszinten szolva nem latok szamottevo kulonbseget, ami alapjan altalanositani lehetne, mivel mindenfele ismerosom van, diplomas is, melos is, melos aki halaszt az egyetemen, diploma nelkuli irodista…

Olyan, mintha nektek az ismeroseitek 99%-a ugyanabba a kategoriaba esne, de egyszer talalkoztatok valakivel aki a masik kategoria es az alapjan akarnatok itelni.

2022. jan. 2. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!