Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Nők, ti akkor ha nem olyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők, ti akkor ha nem olyan munkahelyet hallotok a pasi szájából randin, amit szeretnétek hallani (hangzatos IT, közgáz, mérnök, stb), hanem pl sima munkás, vagy állami alkalmazott, akkor emiatt lehet, hogy nem lesz folyatás, akkor sem ha szimpatikus?

Figyelt kérdés
34 F.
2022. jan. 2. 12:11
1 2 3 4
 1/40 anonim ***** válasza:
82%
Valakinek nem kizárólag a mostani munkája és a szakmája határozza meg az anyagi helyzetét. Attól még, hogy jelenleg nem feltétlenül magas fizetést adó munkát végez, attól még más módon válhatott jómódúvá.
2022. jan. 2. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/40 anonim ***** válasza:
29%
Nem emiatt nem lesz, hanem amiatt mert nem tud anyagilag nyújtani semmit! Lehet a srác gyári melós csak keressen legalább 5-600 ezret. Mit gondolsz a segghülye- tisztelet a kivételnek- kamionosok, miért népszerűek? Mert tele vannak pénzzel, el ne hidd már, hogy a nők az in-in-intelektusokat szeretik.
2022. jan. 2. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/40 anonim ***** válasza:
20%
Nem lehet, hanem biztos. A munkás 200e-300e-es bérből nem lehet megélni, sem tervezni. Évtizedeken át való kuporgatás, 20-30 évre való eladósodás meg nem az én világom.
2022. jan. 2. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/40 anonim ***** válasza:
17%
* és akkor a gyerekvállalást meg se említettem még.
2022. jan. 2. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/40 anonim ***** válasza:
16%
Aki ilyen kérdést képes kiírni, az hogy lenne már szimpatikus??
2022. jan. 2. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/40 anonim ***** válasza:
97%

#2, azért a kezedbe adnék egy 30 tonna vontatmánnyal egy nyergest, annak minden adminisztrációjával együtt, mindezt kb. túlélő üzemmódba kapcsolva.

De hogy a sztereotípiád némileg aláássam, a tartályos cég, akinél voltam, több diplomás sofőr volt alkalmazottként, mint az irodákban...

Kb ennyit a s.gghülye kamionsofőrökről.

2022. jan. 2. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/40 anonim ***** válasza:
7%

Mivel a nők a férfiakat gyakran nem csak a pénz, mindennapi segítség, (és ritkábban szeretetből) tartják, hanem státusz mutatására is, néha gondjuk lehet, mert a munkás az nem hangzik olyan jól mint egy három betűs mánáger.


Na meg ahogy gyakran látni itt, vannak olyan észlények, akik teljesen vakok, és azt hiszik hogy a munkás az csóró... Pedig néha én informatikusként is irigykedem azokra a "csórókra" akik 2-3 millát is összemelóznak havonta...

2022. jan. 2. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/40 anonim ***** válasza:
40%
Na most jön a gyakoriverzum az irigykedő informatikusokról, sok diplomás kamionosokról és meg 2-3 millát kereső gyári melósokról, én meg meg azt hiszem mentem.
2022. jan. 2. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/40 FoxtrotLidérc ***** válasza:
100%
Azzal indítok ami vagyok. Forgalmista. Ha tetszik, tetszik - ha nem, nem. :))) Nagyon jó szűrő. :)))
2022. jan. 2. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/40 anonim ***** válasza:
100%
9! Hol?
2022. jan. 2. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!