Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Nők. Zavar titeket, ha egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők. Zavar titeket, ha egy diplomás pasi, aki csak 220 at keres (állambácsi az alkalmazottai ellensège, ezt tudjuk) az masodallasban pl futarkodik este, h osszejojjon a 300 netto valahogyan?

Figyelt kérdés
2021. ápr. 3. 17:20
A kérdező szavazást indított:
Nem, az a fontos, h dolgozzon es ha ezt szereti, akkor csinalja ezt
Igen, napi 8 oraban minden jott-ment megkeresi az adott 300+ nettot mindenhol
30 szavazat
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
100%
Miert zavarna?
2021. ápr. 3. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
21%
Engem nem zavar! Viszont számomra 800 ezer nettó amitől férfinak látom az illetőt.
2021. ápr. 3. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
100%
Mindenki mindenhol megkeresi a 300+ nettót? Magyarországon? Peeersze, ez annyira igaz, mint amennyire az, hogy én vagyok brit királyi család legjelentékenyebb tagja vagyok.
2021. ápr. 3. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
42%

Zavarna. Mert mikor lenne ideje ránk, a közös dolgainkra?

Barátnőm ALDI-ban eladó. 350-et kap, 8 órára. Még érettségije sincs.

2021. ápr. 3. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
#4 ALDI-ban tényleg lehet jól keresni bolti eladóként is, de sajnos nem ez a jellemző Magyarországon.
2021. ápr. 3. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 A kérdező kommentje:
4-es. az bruttó. Az kb 220 nettó. Tudom, mert az ismerősöm is ennyit kap 8 órában az aldiban (de legtöbbeket ott 6 ürában dolgoztatnak és jóval kevesebbért), és abból 10% cafe, amit ott a boltban használhat fel. Viszont az robotmunka, az aldis, majdnem olyan mint a gyár. Pisilni is alig engednek ki. Tudom, ismerősöm mondta. Ezt ne felejtsük el. Én diplomásként, napi 7 órában kapok ennyit. Szóval nem szakadok meg, de azért ez is kevés pláne így 34 évesen diplomásan (nem mérnöki). Így kell a kiegészítés.Ez van. Próbáltam váltani, de vagy az volt, hogy nincs megfelelő végzettségem, vagy az angolom csak erős középfok és nem perfekt szakmai, vagy nem vagyok valaki valakije, stb. Nem könnyű, pláne most nem, amikor alig vesznek fel valakit bárhová is.
2021. ápr. 3. 17:57
 7/26 anonim ***** válasza:
97%
Én nem tudom ti hol éltek de akkor odamegyek... 300-at mikor keres meg minden jöttment? 800ezertől férfi valaki? Mik ezek a dumák komolyan???
2021. ápr. 3. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 A kérdező kommentje:
Én azért írtam a 300 ezret, mert haverom 12 osztállyal az otp bankban alapfokú IT-s ismeretekkel ennyit keres. A másik, szintén Pesten a postánál C-s jogsival viszi ki a leveleket 350 nettóért, szintén 12 osztállyal. Én ebből indultam ki. De szintén van 12 osztállyal minőségbiztosítási ellenőr haverom Pesten a praktikerben (nem egy ész gyerek), és 288 at kap, home officeben is. Mercedes-Kecskemét, habár 4x12, de 300 nettó+ 13. havi. És van oda most felvétel (rokonom ott van, csak nekem messze van, 200 km). Szóval több biztos helyről is jönnek a 300 körüli nettós infók.
2021. ápr. 3. 18:05
 9/26 anonim ***** válasza:
Nem tudom, mi közöm van idegen pasasok életéhez...
2021. ápr. 3. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
8: Ezek bruttók lesznek.
2021. ápr. 3. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!