Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Nők, ti akkor ha nem olyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők, ti akkor ha nem olyan munkahelyet hallotok a pasi szájából randin, amit szeretnétek hallani (hangzatos IT, közgáz, mérnök, stb), hanem pl sima munkás, vagy állami alkalmazott, akkor emiatt lehet, hogy nem lesz folyatás, akkor sem ha szimpatikus?

Figyelt kérdés
34 F.
2022. jan. 2. 12:11
1 2 3 4
 11/40 FoxtrotLidérc ***** válasza:
10: Hogy értsd: Ha valaki nem fogadja el, hogy ezt a szakmát, hivatást űzöm, azzal nem is nagyon szoktam foglalkozni. Nem illünk össze. :)))
2022. jan. 2. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/40 anonim ***** válasza:
54%
Jobban örülne minden nő az olyan munkáknak, amit felsoroltál. De számomra személy szerint ez nem jelentene sokat. Én azt tapasztaltam, hogy egy sima egyszerű munkás odaadóbb njobban ismeri a dolgok, emberek értékeit. Míg a mai mérnökök olyan bunkók, tisztelet a kivételnek. Nálam nem igazán számítana, szóval ha kompatibilisek vagyunk lelkileg akkor nem ez lenne a döntő ok.
2022. jan. 2. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/40 anonim ***** válasza:
100%
11! Úgy értettem, hogy HOL vagy forgalmista!?
2022. jan. 2. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/40 anonim ***** válasza:
50%

Sajnos én is "bunkó mérnök" vagyok, szóval nem éri meg velem randizni, lehet menni ismerkedni fordítva is melósokkal egész nyugodtan, de már rohadtul unom és szánom, hogy ti csak a diplomások mocskolásával és lehúzásával tudtok érvényesülni.


Engem személy szerint jobban érdekel az intellektus, mint a pénz, egy percig nem ülnék egy asztalnál olyannal, aki nem tudja elfogadni a saját életében hozott döntéseket (például, hogy nem ment egyetemre) és ezért kényszert érez arra, hogy önigazolás gyanánt másokat ugasson le.


Komolyan, nekem semmi bajom a melósokkal, de ha még egyszer valaki rákezd arra a giccses, szánalmas dumára, hogy több emberi értékkel rendelkeznek, mint az, aki letett valamit az asztalra szakmailag és nem fogta megúszósra, arra nemes egyszerűséggel ráborítom az asztalt, mert nem lesz soha belőle méltó partner, csak egy görcs.


Mondjuk nem teljesen értem, egyes férfiak mi az istennek hívnak randira diplomás nőket, ha úgyis csak kellemetlenkedni tudnak velük. Nem veszitek észre, hogy bennetek felénk több lassan már az előítélet és ellenszenv, mint fordítva? Én szeretném nem ez alapján definiálni a másik teljes jellemét, de aki szellemileg nem üti a szintet és erre fordítva képtelen, azzal nem tudok és nem is akarok mit kezdeni. Pedig az, hogy ne legyél egy rosszindulatú paraszt, tényleg nem végzettség kérdése.

2022. jan. 2. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/40 anonim ***** válasza:
91%
Én 2 diplomás nő vagyok, de nem gondolom hogy a diploma számít valamit is ismerkedesnel, inkább az fontos, hogy olyan törekvő legyen, mint én, dolgozzon és ne otthon tespedjen. Innentől mindegy, hogy mit csinál, bár szeresse a művészeteket és a kultúrát.
2022. jan. 2. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/40 anonim ***** válasza:
37%

14-es hozzátettem, hogy tisztelet a kivételnek. Nekem a legtöbb mérnök nagyon bunkón viselkedett éppen ezért, mert ő diplomás. Nagyon szép dolog, hogy diplomás, letett valamit az asztalra? Valóban. De nem értelek, hogy aki egyszerű munkás az nem tett le semmit vagy nem annyit tett le az asztalra? Látom, nagyon frusztrált vagy, valahol megértem. Örülök, ha te másképp bánsz a nőkkel, mint a "bunkó mérnök" de nem ez alapján dől el, hogy ki mennyit tett le az asztalra. A szegényebb családból származó intelligens, tehetséges gyerek lehet egész életében "csak egy kétkezi munkás " lesz, de ettől nem kevesebb, mint egy diplomás.

Én is diplomás nő vagyok, két egyetemet végeztem, de miért lennék én értékesebb kapcsolat szempontjából egy bolti eladónál? Az lehet attól még kultúráltabb, inteligensebb, kedvesebb stb, mert én diplomás tanárnő vagyok. Jellemben nem vagyunk attól többek, sőt alázat nélkül nem ér semmit. Ezt akartam kiemelni azzal, amit előzőleg leírtam.

2022. jan. 2. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/40 anonim ***** válasza:
37%

Kedves kérdező az előbbi megnyilvánulásodól kiindúlva igazán megérthetnéd miért van az az ellenszenv felétek "bunkó mérnökök" felé az egyszerű melósok körében!

Attó hogy nektek van diploma meg hasonló végzetség utána elfog titeket valamilyen felsőbbrendű érzés amiől egyszerűen sugárzik belőletek a lenézés a nem azonos végzetségűekkel szemben könnyen be is lehet titeket azonosïtani anélkül hogy elmondanátok hogy van!

A nőknek meg édes mindegy hogy mi a szakmád ha rendelkezelmazokkal a skillekkel amik neki megfelelő teljesen felesleges ilyenekkel pedálózni hogy én cégvezető vagyok 25 diplomával ha nem jössz be neki akkor cseszheted!

2022. jan. 2. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/40 anonim ***** válasza:
100%
Nem a végzetség a lényeg hanem hogy ember vagy e!
2022. jan. 2. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/40 anonim ***** válasza:
34%
Nem hiszem, hogy a kérdezőnek volt az "asztalborogatós" megnyilvánulása de 16,17es jól leírtad!
2022. jan. 2. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/40 anonim ***** válasza:
17%

17

Értse meg a halál. Köpködjetek csak, én nem akarok ilyen embereknek megfelelni vagy az elismerésükért küzdeni egy randin.


Bizonygassa a halál, hogy van olyan értékes, mint az, aki mást csinált abban az 5 évben. Legyetek csak el azzal a gondolattal, hogy szar emberek vagyunk, bunkók, beképzeltek, arrogánsak, semmihez sem értők, meg amit még mondani szoktatok. Ezért nem lesztek soha alkalmasak arra, hogy társunkként tekintsünk rátok, nem a papírotok vagy annak hiánya miatt. Ilyet csak a primitív, egydimenziós emberek művelnek.

2022. jan. 2. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!